dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 588 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

550 000 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,5m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Dwie windy w bloku, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie własnościowe, 3pokojowe, w 4pietrowym budynku, na 1 piętrze. Mieszkanie do własnej aranżacji, istnieje możliwość przesunięcia ścian. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

660 000 zł57 m² 11 568,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować widne, ciche i przytulne, trzy pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na warszawskim Targówku. Ulokowane jest na pierwszym piętrze niskiego (3 piętra), oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

950 000 zł92 m² 10 326,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentacje segmentu przy ul. Poprawnej. Powierzchnia 92m2 ogródek i 3 miejsca postojowe. Parter: salon z kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze Piętro: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

362 235 zł24 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas. Do sprzedania nowe, dopiero wykończone - nowoczesne mieszkanie znajdujące się na Osiedlu ''Nowy Targówek'' z 2020 roku przy ulicy Płosa 3. Lokal wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z pięknym widokiem na wieżowce w centrum. Tuż przy stacji I linii metra Centrum, czy stacji II linii metra Świętokrzyska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baśniowa

Stara Ochota,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie o pow.36,5m2 na III kondygnacji w kamienicy z 1953r. (z windą), stara Ochota, ul.Baśniowa. Jasne, ciche, z widokiem na zieleń i budynki Starej Ochoty. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

1 348 500 zł74 m² 18 129,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 74,38 m2, zlokalizowany w zacisznej części Mokotowa u zbiegu ulic Huculskiej i Ludowej. Od ulicy Puławskiej zaledwie 400 m. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 577 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.Budynek z portiernią ,w budynku Żabka ,obok Biedronka ,do Hali Mirowskiej 250m.Możliwość szybkiego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

6 500 000 zł3 194 m² 2 035,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 3194m2, położoną na terenie Targówka w rejonie ulic Radzymińska - Łodygowa. Grunt w kształcie zbliżony do kwadratu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

518 000 zł48 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2 znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 344 000 zł84 m² 16 065 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo rozkładowe, przestronne mieszkanie na Kabatach o pow. 84,3m2 z dużą loggią. Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Warszawa

1 461 100 zł154 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne osiedle tuż przy stacji metra M1 Młociny. Głównym atutem inwestycji jest doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz własnego mieszkania w rewelacyjnym miejscu pod względem dostępności usług oraz komunikacji z centrum ? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

510 000 zł47 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , parter w 3-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, białołęka, ul. Magiczna. Cicha i zielona okolica, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 263 402 zł100 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale handlowo-usługowe. Różne metraże! serdecznie zapraszam do zapoznania Z inwestycją typu premium na warszawskim ursynowie. Prestiżowy apartamentowiec zlokalizowany na Ursynowie. O jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowy apartament o powierzchni 72,5 m2 przy ul. Włodarzewskiej (ochota/szczęśliwice) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowany na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

795 000 zł44 m² 18 208,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie o pow.43,66m2 na III piętrze w kamienicy z 1946r. (bez windy), stary Mokotów. Składa się z 3 pokoi (jeden z balkonem), otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

858 029 zł75 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów - Miasteczko Wilanów Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł43 m² 14 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 17.02.2023 Gotowe do wprowadzenia się w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku z 2016 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł42 m² 11 137,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz 2 pokojowego mieszkania, gdzie masz blisko do komunikacji miejskiej a jednocześnie w cichej okolicy? Dobrze trafiłeś, ponieważ mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

650 000 zł68 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie o powierzchni 67,5 M2 w kameralnym budynku przy ul. Zaborowskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu (ok. 21m2), 2 sypialni (ok. 11 oraz 12m2) , kuchni (ok.9,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie: nowe drzwi wewnętrzne, nowa instalacja elektryczna, na ścianach nowe gładzie, nowe podłogi - deska barlinecka. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 490 200 zł83 m² 17 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janusza

Moczydło,Warszawa

1 211 000 zł80 m² 15 062,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

526 218 zł39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 91 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

729 000 zł78 m² 9 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 78 m2 w secesyjnej, odrestaurowanej kamienicy z 1913 roku. Bardzo wysoki parter w ośmiopiętrowym budynku. Z okien rozpościera się widok na piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

808 000 zł46 m² 17 565,20 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w Śródmieściu Budynek z 2014r, cegła Ekspozycja północna Wysokość 2,70 m Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój oraz łazienka Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 715,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ok. 54,5 m2 - Bródno ul. Toruńska 72. Atuty: blisko do metra Kondratowicza, linii tramwajowej ul. Rembielińska, trasy Toruńskiej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Nieruchomość ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby! Jest wolna od dziś i czeka na szczęśliwego właściciela :) Adres: wyszogrodzka 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 261,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Sprzedam mieszkanie na kameralnym, zamkniętym, chronionym osiedlu położonym przy ulicy Dywizjonu 303. Osiedle pełne zieleni , ciche spokojne, mające dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popularna

Stare Włochy,Warszawa

557 251 zł39 m² 14 190,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Bez pcc! Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

lLuksusowy apartament, znajdujący się w budynku kompleksu Holland Park, w cichej i malowniczej części Śródmieścia. Apartament jest świeżo po remoncie, do którego realizacji zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyka

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł33 m² 11 946,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mam do zaoferowania kawalerkę o powierzchni 33,4 m na Pradze Południe przy ul. Przemyka 4. Wyjątkowa lokalizacja w bardzo dobrej cenie - w pobliżu jeziorko Balaton i jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Agnieszki

Zacisze,Warszawa

1 850 000 zł202 m² 9 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:361 m²

Do sprzedania 2-poziomowy dom znajdujący się w rewelacyjnej lokalizacji na Warszawskim Zaciszu przy ulicy Agnieszki. Od wyjścia z domu do metra Kondratowicza dzieli kilka minut spacerem. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

452 060 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne i kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie dla singla lub do wynajmu zlokalizowane w budynku z cegły położone przy bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

345 000 zł30 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 29,5 m2, 1 pokój z otwartą kuchnią, sporym balkonem typu loggia i miejscem parkingowym naziemnym na terenie osiedla. Zlokalizowane jest na Tarchominie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście Północne,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W pełni wyposażone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na pkin. Ciekawa propozycja na start lub na cele inwestycyjne - szczególnie na wynajem krótkoterminowy! mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrklowa

Gocław,Warszawa

575 000 zł51 m² 11 230,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne, po generalnym remoncie, świetnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Gocławia. Jeżeli nadal wynajmujesz, a cena czynszu znowu wzrosła, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł1 400 m² 821,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka po stronie wschodniej. Blisko Mazowiecki Park oraz dogodny dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy. W okolicy zabudowa willowa. Blisko przystanek autobusowy. Do komunikacji pkp/skm Radość.