dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 588 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 069 929 zł47 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna inwestycja z najemcą Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w jednej z bardziej prestiżowych lokalizacji. W pobliżu znajduje się Plac Europejski, browary Warszawskie, holmes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania (61,4 mkw) na osiedlu "jana Kazimierza- odolany" 5 minut spacerem od przystanku tramwajowego, czy autobusowego 9 minut komunikacją miejską od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

564 000 zł76 m² 7 376,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży stylowy lokal w kamienicy zrewitalizowanej w ostatnich latach w kultowym miejscu naprzeciwko Bazaru Różyckiego. Kamienica z 1914, przetrwała II wojnę światową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

W ofercie na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z pokoju, łazienki, kuchni, przedpokoju. Do mieszkania należy również balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

990 000 zł82 m² 12 147,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

DO sprzedaży mieszkanie W super lokalizacji znakomicie położone mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ulicy Idzikowskiego budynek zlokalizowany jest W cichej , zielonej uliczce otoczonej bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

499 999 zł32 m² 15 581,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w odległości 500 m od Cytadeli. Idealne jako inwestycja. Poznaj potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowicka

Grochów Północny,Warszawa

588 000 zł44 m² 13 452,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,71 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Generalny remont wykonany w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

605 000 zł57 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na zasadzie cesji Kupujacy zwolniony z podatku pcc. Mieszkanie 3-pokojowe o powe. 57,20 m2 + miejsce parkingowe + komórka lokatorska. Ekspozycja wschodnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

293 963 zł17 m² 17 342,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

System płatności 10/90 dla pierwszych klientów! serdecznie zapraszam do zapoznania Z inwestycją typu premium na warszawskim ursynowie. Lokale pod wynajem już od 294 tyś zł. Metraże od 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

715 000 zł razem Z garażem! oferta ważna 24h! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej, cichej lokalizacji na Pradze-Południe. Mieszkanie z 2015r, które składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, po remoncie z wymienioną instalacją elektryczną. Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku z 1973 roku (saska Kępa). Osiedle bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Wrocławskiej. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - komunikacja - zielona okolica - rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sąsiadujące ze sobą działki budowlane mieszczące się w Mościskach w gminie Izabelin o powierzchni 1000 m2 oraz 1236 m2! Działki mieszczą się zaledwie 1500 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

1 370 000 zł167 m² 8 210,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż wykończone pod klucz pięciopokojowe mieszkanie W kameralnej, szeregowej zabudowie Z 140 metrowym ogrodem! Zakup od dewelopera, dzięki temu zyskujesz 5 lat gwarancji oraz brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 37 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 7 okna: pcv stan lokalu: bardzo dobry forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

535 460 zł52 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup bez prowizji oraz pcc! Zapraszamy do zapoznania z ofertą rozkładowego mieszkania! Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu przyrody, 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 897,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,7m na Ochocie-Rakowcu. 8 lat temu mieszkanie przeszło remont generalny, łączenie z wymianą elektryki i instalacji hydraulicznej, okien oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

474 900 zł38 m² 12 497,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję urokliwe mieszkanie, położone w apartamentowcu z 1995 roku w bardzo cichej części Sadyby blisko Sadyba Best Mall. Mieszkanie to przestronna kawalerka z dodatkowym pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

538 000 zł29 m² 18 817,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka o powierzchni 28,59 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z wydzieloną przestrzenią na sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cietrzewia

Stare Włochy,Warszawa

544 455 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Expander- oferuje bez prowizji i pcc! Mieszkanie już oddane do użytkowania- bardzo atrakcyjna oferta. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękne i słoneczne mieszkanie 3 - pokojowe, idealne dla 3 lub 4 osobowej rodziny znajdujące się na osiedlu Młyny Królewskie w dzielnicy Wola. Osiedle posiada przepiękne patio zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gołąbki,Warszawa

648 000 zł63 m² 10 297,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż, zadbane, przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z 2 balkonami. Mieszkanie składa się z: - przestronnego przedpokoju - wygodnej sypialni z wyjściem na mniejszy z balkonów - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

670 000 zł63 m² 10 567,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ma obecnie 2-pokoje i oddzielną kuchnię, natomiast jest możliwość re-aranżacji na 2 sypialnie i salon z aneksem. Zapraszam po więcej informacji! Chciałabym zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 835 000 zł94 m² 19 521 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Elegancki apartament w prestiżowej inwestycji na Miasteczku Wilanów. Lokalizacja: apartament znajduje się w najbardziej pożądanym miejscu centralnej części Miasteczka Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Wesoła,Warszawa

2 170 000 zł236 m² 9 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wygodny dom do zamieszkania Parter: kuchnia firmy Mebel Rust, blat granitowy (star Galaxy). Podłoga z trawertynu z ogrzewaniem podłogowym. Kuchnia indukcyjna. Przestronny dobrze doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 300 000 zł63 m² 68 254 zł/m²

 

Piętro:43

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament znajdujący się na 43 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Idealny inwestycyjnie, obecnie wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 090 000 zł179 m² 6 100,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Segment środkowy na sprzedaż. W otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej powstaje niewielkie osiedle z segmentami. Nietuzinkowy, nowoczesny projekt wyróżnia się wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

695 000 zł72 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72m2 zlokalizowane na Targówku przy ul.Radzymińskiej, (blisko metra). Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 45 m2, świetnie zlokalizowanej w sercu Saskiej Kępy. Nieruchomość, położona jest na 3 piętrze 4 kondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Nowolipki,Warszawa

529 000 zł28 m² 18 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

W naszej ofercie posiadamy: mieszkanie o powierzchni 28m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

872 703 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów - Miasteczko Wilanów Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek starszej daty, jeszcze przed remontem elewacji. Wymienione piony, świeżo po wymianie co i kaloryferów. Wysokość prawie 3 metry daje piękne poczucie przestrzenności. Wszystko w cegle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

627 000 zł40 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym, strzeżonym, zamkniętym osiedlu z 2016 roku przy ulicy Smoleńskiej. Mieszkanie o powierzchni 40m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

375 785 zł30 m² 12 402,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania nie lada gratkę dla Ciebie, osoby myślącej o swojej przyszłości i swoich pieniądzach. Na sprzedaż jest jeden z kilku ostatnich lokali dwupokojowych w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

815 000 zł120 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe, w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu w Wawrze. Mieszkanie z rynku wtórnego z roku 2022. Dom zbudowany z cegły (pustaka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białej Koniczyny

Stegny,Warszawa

2 898 000 zł156 m² 18 599,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje luksusowego standardu życia, gdzie przestrzeń i natura idą w parze z bliskością i wygodną komunikacją z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

5 999 999 zł942 m² 6 369,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym usytuowana przy cichej uliczce (świetnie skomunikowanej z głównymi traktami Warszawy [autobus, tramwaj, metro], w pobliżu Hali Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

609 000 zł48 m² 12 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - Służew. Blok ocieplony, nowa elewacja, klatki odświeżone, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

1 128 000 zł49 m² 23 020,40 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasny apartament o powierzchni 48,98 m2 - salon połączony z aneksem kuchennym, -sypialnia, -łazienka z wanną, ten niezwykły apartamant usytuowany na 4 piętrze nowoczesnego 22 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

539 096 zł29 m² 18 634,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pewna inwestycja - bezpieczna lokata twojego kapitału : Ergonomiczny metraż mikrolokali (od 18 do 49 m2), lokale Inwestycyjne to najpewniejsza obecnie forma inwestycji Państwa kapitału finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, plac zabaw, boisko, siłownia plenerowa, ławki multimedialne,.