dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Wawer

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł1 400 m² 821,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka po stronie wschodniej. Blisko Mazowiecki Park oraz dogodny dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy. W okolicy zabudowa willowa. Blisko przystanek autobusowy. Do komunikacji pkp/skm Radość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł85 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie. Wedlug księgi wieczystej powierzchnia mieszkalna wynosi 60 m2, jednak po podlodze powierzchnia wynosi około 85m2. Mieszkanie jest w ciągłym najmie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 275,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Cena zawiera miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Warszawa, praga Południe, ul. Międzyborska Widne, nowocześnie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

595 000 zł56 m² 10 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na Ochocie Rakowiec w pobliżu Uniwersytetu Medycznego -10 min. na pieszo. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 900 000 zł303 m² 9 570,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu pięknie i stylowo urządzony Dom w otoczeniu drzew i zieleni na Bałolęce Dworskiej. Nieruchomość ta ma 7 pokoi: salon 36m kw 5 sypialni o pow. ok. 24 mkw, 17,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 499 000 zł143 m² 10 482,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne, przestronne i zadbane mieszkanie nieopodal metra Bemowo (10 minut komunikacją miejską). Mieszkanie jest bardzo ustawne i trzystronne co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 389 000 zł115 m² 12 078,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Prezentowany apartament posiada 115 m2 powierzchni użytkowej, co daje poczucie dużej przestrzeni. Na jego powierzchnię składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 741 058 zł274 m² 13 648,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale handlowo-usługowe. Różne metraże! serdecznie zapraszam do zapoznania Z inwestycją typu premium na warszawskim ursynowie. Prestiżowy apartamentowiec zlokalizowany na Ursynowie. O jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

595 000 zł56 m² 10 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bardzo rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow. 55,90 m2, usytuowane na parterze w niskim czteropiętrowym bloku w okolicy Ul. Pruszkowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

760 000 zł71 m² 10 763,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! bez prowizji, atrakcyjne 71 m2! Anna Zaremska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie. Lokal o powierzchni 70,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Żoliborz,Warszawa

375 000 zł24 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w świetnie skomunikowanym punkcie Żoliborza. Kawalerka o powierzchni 24 m2 składa się z: - jasnego salonu eskpozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kmicica

Służew,Warszawa

516 500 zł37 m² 13 997,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż Świetna okazja do inwestycji - idealna lokalizacja! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2, znajdujące się na 9 piętrze (9/10) Nieruchomość znajduję się na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

451 000 zł31 m² 14 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do ogladania Apartament na XI piętrze z balkonem/loggią Widok na panoramę warszwy Idealny Lokal / Apartament pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminowy. Można również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

949 000 zł90 m² 10 544,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Oferuję wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku na Starej Ochocie. Lokal znajduje się na parterze okna wychodzą na ulicę i na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

529 000 zł48 m² 10 963,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje W świetnej lokalizacji przy ul. Dolnej! Bardzo atrakcyjna nieruchomość w budynku z 1968 r. usytuowana na trzecim piętrze przy ul. Gierymskiego - świetna lokalizacja, od Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł79 m² 16 343,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Chcesz mieszkać w centrum Warszawy, a jednocześnie z dala od głównych ulic? Chcesz poza mieszkaniem mieć: 1. prywatną pralnię/spiżarnię (duże pomieszczenie gospodarcze), tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

675 000 zł78 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3-pokojowe (płd.-zach./płn.-wsch.) na Bemowie ul. Zaborowska, pow. 78 m, 4-te piętro (z 5-ciu), budynek z 1997 roku (bez windy): widna kuchnia (12 m - zdjęcie 5+6) , salon (21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

518 900 zł53 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ciche mieszkanie w Warszawie - Wesołej(blisko stacja kolejowa Wola Grzybowska). W sąsiedztwie zadrzewione posesje z domami jednorodzinnymi a niedaleko las. Bardzo dobra komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

554 800 zł54 m² 10 198,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie w niezwykle urokliwej i zielonej części Bielan (chomiczówka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

613 427 zł32 m² 18 880,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pewna inwestycja - bezpieczna lokata twojego kapitału : Ergonomiczny metraż mikrolokali (od 18 do 49 m2), lokale Inwestycyjne to najpewniejsza obecnie forma inwestycji Państwa kapitału finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Prezentuję Państwu kameralne mieszkanie na Ursynowie. Przytulna kawalerka w pobliżu stacji metra Stokłosy. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą, wyposażone w drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 47 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, z łazienką i osobnym wc, z balkonem i dużą piwnicą. Zlokalizowane na pograniczu Bielan i Żoliborza, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

410 000 zł37 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Wrzecionie. Położone na 1p wysokiego bloku, rozkładowe, z oddzielną kuchnią i łazienką, do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

599 000 zł70 m² 8 509,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Promocyjna cena, tylko do końca stycznia -70 tyś zł pełna własność Z księgą wieczystą. Super okazja tylko 8500 zł/m2 - szybka sprzedaż ze względu na wyjazd 3 pokojowe, 70 metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie bardzo słoneczne, rozkładowe w pięknym otoczeniu, z widokiem na zielone podwórko. Bardzo dobra lokalizacja. Okolica cicha i zielona. W pobliżu znajduje się Metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz 2 pokojowego, przestronnego mieszkania w super cenie to ta oferta jest dla ciebie! Świetne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 4 piętrowy z 1993 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

898 500 zł53 m² 16 822,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość jaką jest 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł36 m² 15 342,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest na parterze. W cenie jest piwnica. Cicha spokojna i zielona okolica tuż obok Muzeum Polin Biedronki Szkoły Przychodni Poczty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł37 m² 14 879,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne i jasne | 2 pok. | klimatyzacja | 6km do centrum Na sprzedaż wyjątkowe przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,83 m2 w świetnej lokalizacji na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gocławek

Gocławek,Warszawa

429 000 zł34 m² 12 806 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne i ciche mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużą loggią położone na zielonym, spokojnym osiedlu na warszawskiej Pradze Południe (gocławek). Gotowe do wprowadzenia, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siekierkowska

Mokotów,Warszawa

797 000 zł46 m² 17 326,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 45,90 m2 + 9,9 m2 taras w budynku z 2018 r. przy ul. Siekierkowskiej 27 na Mokotowie. Osiedle jest monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilanów,Warszawa

988 589 zł88 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż | 87,95 m2 | 4 pokoje | 988 589 zł | 1 piętro | wilanów herbu janina oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

829 000 zł72 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Super mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - dużej, widnej i oddzielnej kuchnia - 13,1 m2 - pokoju - 22,7 m2 z wyjściem na balkon - pokoju - 21,5m2 z wyjściem na drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

549 000 zł43 m² 12 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4-piętrze w budynku z 1960 na Woli w dobrze skomunikowanym punkcie miasta przy skrzyżowaniu ulic Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wawer

Wawer,Warszawa

14 500 000 zł18 443 m² 786,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Warszawie w dzielnicy Wawer. Dla nieruchomości wydana została decyzja pozwalająca na realizację osiedla składającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

729 000 zł78 m² 9 399,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży stylowy lokal w kamienicy zrewitalizowanej w ostatnich latach w kultowym miejscu naprzeciwko Bazaru Różyckiego. Kamienica z 1914, przetrwała II wojnę światową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 64 m - Idealna lokalizacja. Al.Jerozolimskie pomiędzy PKP Centralnym i Zachodnim. Widok z okna obłędny i taki pozostanie - infrastuktura już została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

650 000 zł46 m² 13 978,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie do własnej aranżacji, przed sprzedażą lokal zostanie opróżniony, swietnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 337,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe 38m2 mieszkanie w stanie deweloperskim, w nowo oddanej do użytku inwestycji Robyg "city Sfera". Doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy, nieopodal Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

800 000 zł51 m² 15 779 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Muranów jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy mieszkanie przy ul. Stanisława Dubois!/okolica Lewartowskiego/ 2 pokoje z widną osobną kuchnia. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

569 000 zł50 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 na warszawskiej Woli przy ul. Danuty Sędziakówny "inki". Mieszkanie na ostatnim 3 piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi , kuchni ,.