dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 160 907 zł115,25 m² 10 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,07 m² 15 331,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje, ogródek 14 m | Parter | Mokotów | Bez prowizji Planowany termin oddania: wakacje 2026 Mieszkanie aktualnie objęte promocją cenową Opis mieszkania Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

848 719 zł41,24 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe, 48mkw. na 4 ostatnim piętrze w bloku z 1965 roku. Mieszkanie posiada : - 3 widne pokoje, - jasną kuchnię, - łazienkę, - balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł156 m² 11 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wykończony dom położony w jednej z najbardziej pożądanych części Wawra Wawer Las, przy ul. Sęczkowej 20. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 325 zł63,79 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji Mokotowa, w inwestycji przy ul. Domaniewskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Witam serdecznie , Przedmiotowe ogłoszenie jest skierowane do Właścicieli nieruchomości , nie jest to oferta sprzedaży. Obserwując rynek sprzedaży zauważyłam , iż Właściciele desperacko próbują.

Szczegóły ogłoszenia

774 900 zł42,10 m² 18 406,18 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł42 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41,60 m , położone na ostatnim 10 piętrze w budynku z 1973 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł202,36 m² 7 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Unikatowe mieszkanie na Ursynowie - 7 pokoi, w tym 6 sypialni w kameralnym budynku segmentowym. Idealne pod wynajem pokoi lub dla dużej rodziny. Mnóstwo przestrzeni i prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Turmonckiej, w sercu warszawskiego Bródna. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 659 000 zł133 m² 19 992,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł63,14 m² 15 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63,14 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku na cenionym osiedlu Lazurowa Dolina na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł303 m² 7 920,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

For English scroll below na sprzedaż: dom 303 m na Mokotowie - Biuro lub Cele Mieszkaniowe Funkcjonalny szeregowiec położony w doskonałym punkcie komunikacyjnym Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł44,92 m² 18 032,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkani - ul. Włościańska Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej z salonem, sypialni, małego gabinetu oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł19 781 m² 606,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna! Prawie 2 ha, świetna lokalizacja. Okolica Gocławka i Gocławia - Zakole Wawerskie Uregulowana czysta księgą wieczysta. Mpzp z oznaczeniem 1.ZL Po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł182 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom 182m2, 5 pokoi, działka 400m2, garaż, pompa ciepła Panasonic 7kw, światłowód, duży salon z kuchnią (52m2). Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37,96 m² 19 467,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 500 zł45 m² 25 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w nowym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, idealne zarówno na inwestycję, jak i do komfortowego życia w samym centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł60,81 m² 14 554 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł1 600 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 na Białołęce (kobiałka). W kształcie prostokąta o bokach 64m x 25m. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 378 000 zł150,59 m² 9 150,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację mieszkania na Grochowie - Dwustronna ekspozycja - Możliwość przerobienia na 3 pokoje - Ładna, zielona okolica - Piwnica 3 m Cechy mieszkania: - powierzchnia 49,18 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł71,30 m² 15 427,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zabudowa szaf z funkcjonalną przestrzenią do pracy, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Funkcjonalna kuchnia, wykonana pod wymiar, odpowiednio dobrany sprzęt agd oraz nowoczesne rozwiązania np.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł101,63 m² 16 678,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam Państwu przestronny lokal usytuowany na parterze przy ul. Chmielnej 73, na pograniczu Śródmieścia i Woli. Lokal składa się z 5 ciu obszernych pomieszczeń i ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł38,69 m² 25 820,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47 m² 14 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł128 m² 20 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Nowiniarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł36 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej. Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

743 000 zł32,07 m² 23 168,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliska wola Lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na bliskiej Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. z panoramą Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 000 zł71 m² 24 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego.Oferta tylko u nas w biurze. W pełni umeblowany dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony przy ul. Sikorskiego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Mieszkanie znajduje się w kameralnej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

887 880 zł42,28 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**2 pokoje | Mokotów | ul. Komputerowa 9a | idealne pod inwestycję lub na start** Na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Komputerowej 9a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko z eproperties Przytulna, dwupokojowa kawalerka zlokalizowana przy ul. Puławskiej na Ursynowie Pyry do niedawna była wynajmowana. Obecnie czeka na nowego właściciela, który doceni lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 066 950 zł71,13 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z radością przedstawiam Państwu zakup pod inwestycję. Lokal użytkowy z długoletnim, stabilnym najemcą prowadzącym przedszkole. Umowa zawarta do końca sierpnia 2025 roku z chęcią.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 197 m² 591,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o regularnym ksztacie, zlokalizowana w ostatniej, czwartej linii zabudowy od ulicy Wał Miedzeszyński. Dojazd do działki prywatną drogą wewnętrzną. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 000 zł53,50 m² 17 794 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 53,50 m2 z balkonem 7 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.