dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

7 761 000 zł1 300 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Starym Wilanowie. Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji i wyróżnia się wyjątkowymi walorami widokowymi. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 585 zł31,65 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Termin realizacji inwestycji I kwartał 2027r Opis 1 pokojowe 413 000zł 2 pokojowe od 471 585zł 3 pokojowe 638 000zł Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł57,39 m² 27 008,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: forest Club to propozycja dla osób, które chcą połączyć prestiż zielonej części Warszawy z wygodą codziennego życia. Inwestycja znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Szajnowicza.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie. Ulica Uznamska, targówek, osiedle Róża Wiatrów (wybudowane w 2010 roku przez Dom Development). Osiedle z ochroną i kontrolą dostępu. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 001 000 zł63,06 m² 15 873,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego Brak podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe z dużym ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem. Składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł180 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle bliżniaków O nowoczesnej architekturze Na sprzedaż cztery budynki jednorodzinne wolnostojące dwulokalowe (bliźniaki) w stanie deweloperskim, warszawa-Radość. Autorem koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł114 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 712 640 zł2 880 m² 2 678 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy na osiedlu Nowy Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł81 m² 18 506,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł133 m² 12 022,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 317 m²

Przedsprzedaż tylko U nas informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: 133,25 m powierzchni użytkowej +.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł42,50 m² 16 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie niespełna 7-letnie,zamieszkiwane sporadycznie przez 1 osobę.Wykończone z dużym gustem,dobrymi materiałami.Salon z kuchnią,sypialnia,duża łazienka i przedpokój.Niespotykanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,50 m² 23 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł52,50 m² 30 476,19 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny, znakomicie zaprojektowany i wykończony z dbałością o detale 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posiada panoramiczne okna, z których.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł123 m² 15 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mokotów/podchorążych - znakomity adres, kamienica 1939r., DWUPOZIOMOWE, PRZESTRONNE, BALKON, JASNE, KLIMAT, CISZA. Jak interesujący może być ponad 120-metrowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł54,45 m² 15 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,45 m2 na ulicy Równej w Warszawie (nowa Praga). Budynek z 1963 roku po remoncie w 2017 roku, ocieplony, gaz i ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w monitorowanym 4 piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,50 m² 25 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł38 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 703 zł57,67 m² 20 195,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57.67 m w dzielnicy Włochy, blisko lotniska Chopina. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju dziecięcego/ biura, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł150 m² 24 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkowy 4-pokojowy penthouse w samym sercu Miasteczka Wilanów. Nieruchomość Apartament o powierzchni 150 m składa się z nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 920 zł63,05 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,05 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 861 580 zł75,11 m² 38 098,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem na Włochach Rynek pierwotny - 0% prowizji, bez podatku pcc Termin oddania inwestycji II kwartał 2027 roku. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł2 000 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, wyjątkowa działka budowlana pod 8 segmentów z zadbaną zielenią Ursynów Pyry blisko Lasu Kabackiego i ulicy Puławskiej. 5 minut pieszo przystanek autobusowy. 3 linia zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 575 zł39,71 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.71 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł74,77 m² 19 994,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, jasne mieszkanie 74,77 mkw | Galeria Park | Mokotów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,77 mkw, położone na 5. piętrze prestiżowego kompleksu Galeria Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł18,70 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie/lokal użytkowy w dobrej lokalizacji na warszawskich Włochach, w inwestycji Modern Space.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł84 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 84 m | 4 Pokoje | 2 tarasy | parter Mokotów (augustówka) | Ekspozycja Zach-Płd | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 200 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż na Kępie Zawadowskiej z pozwoleniem na wybudowanie domu w zabudowie bliźniaczej. Działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 655 000 zł121 m² 55 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament premium - inwestycja murano W ofercie prezentujemy prestiżową inwestycję murano , realizowaną przez renomowanego dewelopera profbud. Na sprzedaż wyjątkowy apartament: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł99,15 m² 25 214,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem przy parku Ursynów / Kabaty. Prezentujemy ofertę, która spełnia wszystkie kluczowe oczekiwania wobec komfortowego mieszkania 4-pokojowego zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,70 m² 20 561,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Serdecznie polecam 2 pokojowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane pomiędzy Pl. Bankowym a Rondem onz. Lokalizacja zapewnia doskonałe rozwiązania komunikacyjne - Metro, jak również bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 500 zł64,04 m² 18 871,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w dziewięciopiętrowym budynku. Lokal o powierzchni 36 m . Stan techniczny do remontu. Ekspozycja jednostronna. Rozkład pomieszczeń: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł142,50 m² 29 824,56 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany lokal o powierzchni 142,5 m , zlokalizowany na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 5 w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

743 100 zł32,07 m² 23 171,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliska wola Lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na bliskiej Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. z panoramą Warszawy. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,30 m² 14 931,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka trzypokojowego, a przy tym bardzo przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy. Lokal ma 65,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, wawer, radość. Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46,50 m² 11 827,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie usytuowane na Targówku przy ul. Krasiczyńskiej. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Ok 200 m ( 5 minut pieszo ) od stacji metra kondratowicza, tuż obok dużo linii autobusowych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Osiedle zamknięte, monitorowane, zielone patio z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł66,60 m² 7 462,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na Mokotowie, świetna lokalizacja Budynek: galeria Panorama powstała we wczesnych latach dziewięćdziesiątych jako pierwsze w Polsce centrum handlowe. Pod koniec lat 90-tych była.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij