dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35.84 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Tarchominie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,34 m² 15 872,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34m2, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2006 roku, położonym przy ul. Siedleckiej na Pradze-Północ w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16,30 m² 19 631,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Uwaga! Przy zakupie na firmę możliwość odliczenia od ceny vat 23%, cena netto tylko 260 tys! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 16,3 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł38,50 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PL | eng version below Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie. Ze względu na bliskość uczelni oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, w tym stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 000 zł125 m² 36 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal położony w samym sercu Warszawy, przy prestiżowej ulicy Złotej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, co czyni ją idealną zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,20 m² 20 982,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z dużym ogrodem i tarasem | Wilanów | ul. Klimczaka Warszawa, wilanów - ul. Franciszka Klimczaka 67,2 m | 3 pokoje | 2 łazienki | prywatny ogród 67,5 m | taras | komórka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej i nwestycji gh Development - orzechowa, położone na 1. piętrze 5-piętrowego budynku z windami. Na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta przy ul. Zamienieckiej 62 na warszawskiej Pradze-Południe to idealna propozycja dla inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł36 m² 16 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 056 zł57,96 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,96 m w nowoczesnej inwestycji Popularna 35 w Warszawie Stare Włochy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł47 m² 14 574,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce - Nowodwory. Lokal znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia wyjątkową ilość naturalnego światła oraz przyjemny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł265 m² 15 816 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,49 m² 21 667,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

41,5 m / 2 pokoje + ogródek 36 m + garaż | dwie komórki lokatorskie w cenie | spokojne osiedle Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku, ciszę i zieleń zamiast balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe | Warszawa Włochy - Okęcie, ul. Astronautów-Mieszkanie zostało odświeżone Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze. Lokal typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł126 m² 4 246,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu położonego w okolicy Warszawy. Dom o powierzchni 63 metrów kwadratowych na parterze, z drugim tyle na poddaszu (pomniejszonym o skosy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,11 m² 18 513,24 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Promyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 17 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,40 m² 15 418,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45,4 m | ul. Żytnia | Wola Westate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,4 m zlokalizowanego przy ul. Żytniej na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł44 m² 15 909,07 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , przy ul. Iberyjskiej na Mokotowie. To, co wyróżnia tę nieruchomość, to brak sąsiadów nad głową, cisza oraz otwarta panorama.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł395 m² 6 075,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 395 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Warszawy, przy ul. Głębokiej. Nieruchomość posiada przestronny ogród oraz własne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,84 m² 15 757,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,84 m , położone przy ul. Konduktorskiej 3b na warszawskim Mokotowie, w rejonie Sielc. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł20 m² 24 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 055 000 zł103,51 m² 19 853,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej. Poznaj wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł359,23 m² 13 640,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż luksusowy, nowoczesny dom jednorodzinny Warszawa-Białołęka Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży eleganckiego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł701 m² 1 853,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, usytuowana w urokliwym miejscu niedaleko wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego. To miejsce, gdzie cisza i harmonia natury są na wyciągnięcie ręki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,40 m² 18 901,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka z widokiem z 9. piętra, ul. Miła, wola Muranów Zapraszam do kawalerki (26,4 m ) położonej na 9. piętrze z pięknym widokiem na okoliczne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł57 m² 17 280,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Westate Włochy prezentuje - 2-pokojowe mieszkanie z garażem | ul. Żytnia | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł86,34 m² 13 782,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% Prowizji od Kupującego! Oferta na wyłączność. Czteropokojowy apartament o powierzchni 86.34m2 w stanie deweloperskim, o wyjątkowym rozkładzie pomieszczeń, doskonale położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka / Żeglugi Wiślanej - 2 pokoje - 53m2 / nad Kanałem Żerańskim we speak english gotowe do wejscia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka / Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 939 701 zł182,54 m² 16 104,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Serdecznie polecam lokal usługowy o powierzchni 182,54 m2 przy ul. Piaskowej 4. Parametry niruchomości: - 182,54 m2 elastycznej powierzchni, aktualnie zaaranżowanej jako pokoje biurowe, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

763 521 zł40,83 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 40,83 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej 12a, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal usytuowany jest w sercu intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł78,51 m² 18 978,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł79,30 m² 22 320,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Osi Królewskiej 18. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79 m² 12 645,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż klimatyczne, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie (e-W) o powierzchni 79 m , położone przy ul. Królowej Marysieńki. Możliwość zmiany układu z 2 na 3 pokoje. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł294 m² 12 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:326 m²

Są nieruchomości, które oferują przestrzeń. Są też takie, które oferują styl życia. Ta rezydencja należy do tej drugiej kategorii. Ukryty wśród bujnej zieleni, otulony starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowych i energooszczędnych domów szeregowych o powierzchni 120 m , zaprojektowanych z myślą o rodzinach.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł39,40 m² 19 543,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7/ kamienica zrewitalizaowana w 2022r. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł62 m² 19 016,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz idealnej lokalizacji? 3 pokoje tuż przy stacji metra bemowo! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w samym sercu Bemowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł128 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia