dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy wejście od ulicy Fieldorfa. Dotychczas był tam bar Sushi. Lokal dwupoziomowy. Witryny. Klimatyzacja. Całkowita powierzchnia powiększona dodatkowo o antresolę, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 900 zł48,13 m² 16 204,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mały Rynek, piaseczno, ul. Kilińskiego 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Mały Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł72,40 m² 13 120,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mały Rynek, piaseczno, ul. Kilińskiego 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Mały Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł72,40 m² 12 429,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

o nowych ogłoszeniach

765 000 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 45m2, na 1 piętrze z widokiem na patio. Oferowany lokal składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł320 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2009

Wilanów | apartament na sprzedaż 320 m | 5 sypialni | ogród | 2 miejsca postojowe W garażu Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, kameralnej części Wilanowa. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu prawobrzeżnej Warszawy - na Kamionku. To miejsce, gdzie industrialna historia spotyka się z nowoczesnym stylem życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł117,50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w ścisłym Centrum Warszawy, która otwiera przed nabywcą zarówno możliwości inwestycyjne czyli zakup biznesu najmowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 887 zł50,24 m² 16 558,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Neo Nova Ochota to osiedle, które harmonijnie łączy miejski styl z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 038 zł50,24 m² 16 660,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Neo Nova Ochota to osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 240 zł54,04 m² 16 547,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 50 M kw Z tarasem ok. 17 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł36,36 m² 25 440,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Holm House Skanska | 2 pokoje z dużą loggią | garaż i komórka Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są miejsca, do których naprawdę chce się wracać po całym.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł56,30 m² 17 229,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy 56,3 m | Parter | Przystosowany pod Salon Kosmetyczny, ochota Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny i gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,10 m² 20 871,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Villa Parc, ul. Włodarzewska 81, warszawa - Ochota (szczęśliwice) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,25 m² 21 834,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1770

Unikatowa nieruchomość w sercu Starego Miasta | ogromny potencjał aranżacyjny | ul. Freta Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż metraż i lokalizację. To mieszkanie daje dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł55,15 m² 19 401,63 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gocław - 3 pokoje, wysokie piętro, duży balkon, klimatyzacja, garaż To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł66,52 m² 22 549,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55e na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,52 m² 19 103,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gocław - 4 pokoje, ostatnie piętro, logia, 2 miejsca W garażu, wysoki standard To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł88,22 m² 16 991,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m , usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł44,20 m² 17 420,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapozn ania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 44,2 m2 , położonego na wysokim parterze w pięciopiętrowym, nowoczesnym budynku z 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł53 m² 18 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w sercu Śródmieścia - ul. Emilii Plater 20 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Emilii Plater 20 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł134,65 m² 20 423,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki segment z ogródkiem na kameralnym osiedlu Wilanovia w prestiżowej części Wilanowa. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment położony na cenionym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,08 m² 23 871,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w klimatycznej, powojennej kamienicy z lat 50. Nieruchomość łączy historyczny urok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54,30 m² 21 915,29 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Okopowej 56. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,20 m² 15 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł87,30 m² 18 327,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Saska kępa - przestronny apartament Z tarasem I widokiem na prywatny las To propozycja dla osób poszukujących ciszy, zieleni i komfortu życia w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m z dużym tarasem 11,5 m , położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 000 zł132,53 m² 9 846,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nie każde nowe osiedle wygląda tak samo. W Międzylesiu powstało kameralne osiedle 26 domów spokojne miejsce otoczone zielenią, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Dzień pokazowy już za.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł274 m² 12 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Gotowy do zamieszkania dom o pow. 274 m w sercu zielonego Wilanowa na Zawadach. Nieruchomość znajduje się na dużej, ogrodzonej i bezpiecznej działce, zapewniającej prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,70 m² 16 321,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Doskonałe jako pierwsze mieszkanie i pod inwestycję Dwa pokoje z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dzięki czemu optymalnie wykorzystujemy przestrzeń. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł188 m² 10 372,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Dom wolnostojący 188 m | działka 1037 m | Wawer, ul. Jałowcowa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 188 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 061 zł36,85 m² 14 330,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł73,72 m² 28 350,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[bez prowizji od kupującego] [english version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł63 m² 15 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,50 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, na warszawskim Bródnie - 3 min. pieszo do stacji Metra Bródno. Okna oraz balkon usytuowane od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,50 m² 16 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne mieszkanie bezczynszowe, funkcjonalne i komfortowe, 2 pokojowe (46,5 m2) usytuowane na parterze z ogródkiem (104m2), dużym tarasem, miejscem parkingowym na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,07 m² 14 850,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości oferuje! W pełni rozkładowe, jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na granicy warszawskiego Ursynowa oraz Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł100,20 m² 18 463,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej oficerskiej kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł47 m² 16 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

47 m prywatności i bezpieczeństwo w sercu miasta Osiedle Inflancka Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na prestiżowym, zamkniętym i całodobowo strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł296 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w bezpiecznej, zyskującej coraz większy prestiż części Dolnego Mokotowa. Dojazd do centrum Warszawy - 10 min. Bezpieczeństwo, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł68,20 m² 12 756,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Niezwykle ustawne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą. Mieszkanie jest w położone na pierwszym piętrze kameralnego trzyklatkowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł242 m² 13 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko u nas w biurze. Doskonale zlokalizowany, czterokondygnacyjny, skrajny segment z 2005 roku, położony na Mokotowie (wyględów). Nieruchomość.