dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie. Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,70 m² 13 556,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, mieszkanie o powierzchni 62,70 m . Lokal położony na 2 piętrze budynku z 1981 roku, z windą. Budynek posadowiony na gruncie z uregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł32,26 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,20 m² 14 348,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

!oferta dostępna W pepper house! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - 52,2 m | Praga-Południe, grochów! Funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

570 000 zł32,26 m² 17 668,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ładna, wyremontowana kawalerka znajdująca się przy Alei Stanów Zjednoczonych - na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 32,26m2, położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 549,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 750 000 zł169,43 m² 39 839,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament na sprzedaż w kameralnej inwestycji klasy premium na zielonej Saskiej Kępie. O inwestycji Kameralny budynek o modernistycznej bryle, gdzie znajduje się tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł513 m² 4 463,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrót: działka o jasnych i przewidywalnych parametrach planistycznych, położona w dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe (gocławek). Atrakcyjna propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7361/4186/omw budynek I osiedle - Nowaka-Jeziorańskiego Piętro 1 z 7, winda, ogrzewanie miejskie, pierwszy najem układ pomieszczeń - 35 m2 Mieszkanie: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł24,50 m² 18 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Grochowie, idealna propozycja dla Singla lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jego położenia zapewnia dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

739 350 zł46,50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem! Dla pary lub singla! Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 46,5 m2 - bardzo ładne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne na start dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, jasne, ciche i przestronne mieszkanie o pow. 55 m2, w pełni wyposażone, z widokiem na Park Skaryszewski i jezioro. Osiedle zamknięte i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²753 m² 51 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy o nowoczesnej architekturze zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Kamionka, niedaleko dworca kolejowe Warszawa Wschodnia. Przy nieruchomości przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 515 zł46,66 m² 15 398,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł600 m² 1 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferujemy do sprzedaży 75% udziałów w prawie własności przedwojennej kamienicy z mieszkaniami na wynajem oraz 75% praw i roszczeń do ustanowienia użytkowania wieczystego działki.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59,56 m² 13 935,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł55 m² 20 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , 2 pokoje , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie Najważniejsze atuty Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł225 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom rodzinny | Prywatna strefa spa | Kameralne osiedle na Saskiej Kępie dom Prezentujemy do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Przedstawiam Państwu dom przeznaczony do remontu lub do rozbudowy, zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Olszynki Grochowskiej. dom typu bliźniak wybudowany na działce o powierzchni 389m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł150 m² 21 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:217 m²

Frontowa część bliźniaka z pięknym ogrodem (automatyczne podlewanie ). Wysoki parter o powierzchni ok. 100 m2 składający się z olbrzymiego salonu, połączonego z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56 m² 10 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

|3 pokoje|jeziorko Gocławskie |widna kuchnia| Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Opinogórskiej 1 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł257,40 m² 10 489,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy 257 m | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m , położony na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 214 616 zł53,04 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gocławiu przy ul. Stanisława Rogalskiego. Lokal ma powierzchnię 53 mkw i usytuowany jest na 4. piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł240 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament W przedwojennej kamienicy stara saska kępa Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 240 mkw, usytuowany w eleganckiej kamienicy z 1937.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62,20 m² 11 897,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowa nieruchomość o powierzchni 62,20 m2 położona nieopodal Parku Skaryszewskiego. Lokal znajduje się na 5-tym - ostatnim piętrze kameralnego budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł54,48 m² 13 509,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie przestrzeni i możliwości. Takie, w których już podczas pierwszej wizyty zaczynasz w głowie układać własny plan życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²40 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Standardowe warunki najmu: okres najmu: standardowo 12 miesięcy, z możliwością zawarcia umowy na czas dłuższy, krótszy lub nieokreślony Sale konferencyjne: pakiet godzin do wykorzystania bez.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł47,60 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Warszawie w popularnej dzielnicy Praga-Południe, przy ulicy Grochowskiej. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,10 m² 12 700,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

! dostępna tylko I wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej Pradze - Południe. Atuty nieruchomości: potencjał inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł132,50 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy na klimatycznej Saskiej Kępie. To propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament w przedwojennej willi z 1936 roku | Saska Kępa Do wynajęcia dwupoziomowy apartament o powierzchni 175 m , usytuowany w odrestaurowanej willi z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,33 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie! Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł79,75 m² 25 705,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.