dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Międzyborska

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

729 000 zł41,85 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie M-2, czyli pokój z oddzielną kuchnią z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł32 m² 16 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż ustawna i dobrze doświetlona kawalerka o pow. 32 m , zlokalizowana w sercu Gocławia przy ul. Międzyborskiej 19. Dzięki przemyślanemu układowi oraz południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 50 m | Balkon | Praga-Południe | Zielona okolica Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z szybkim dojazdem i pełną infrastrukturą pod ręką? Dlaczego warto? - Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,45 m² 17 387,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m , położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42,31 m² 16 071,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-rezerwacja - Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m na warszawskim Gocławiu. Świetna lokalizacja blisko Parku nad Balatonem i ch Promenada oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duży, jednoosobowy pokój w doskonałej lokalizacji przy ulicy Międzyborskiej 50. Znajduje się w mieszkaniu 5-pokojowym w którym znajdują się dwa aneksy kuchenne, łazienka oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche, komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Międzyborskiej na odcinku między Al. Jerzego Waszyngtona , a ul. Grochowską. Pokój z osobną, widną kuchnią oraz łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,70 m² 13 556,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Pięciopokojowe mieszkanie na sprzedaż - Praga Południe (inwestycja pod wynajem na pokoje) Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Pradze Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m - Warszawa Praga-Południe, międzyborska 43a Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na Gocławiu przy ul. Międzyborskiej. Lokal dostępny od zaraz idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Blisko jeziorka Balaton, pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Kompaktowe jasne mieszkanie z trzema pokojami (2 ustawne sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł62 m² 12 363,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dla dbających o kondycję na 5 piętrze bez windy - 3 pokojowe z możliwością aranżacji na 4 pokoje z aneksem kuchennym, w doskonałej lokalizacji, blisko swps. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m Warszawa - Praga-Południe Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł73 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie znajduje się na osiedlu w idealnej lokalizacji dla rodzin i osób aktywnych, ceniących spokój i bliskość przyrody! Sprawny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie. Podstawowe informacje: lokal po generalnym remoncie w 2020 roku, z wymienioną instalacją elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł18 m² 20 514,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Gocław,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie, to przytulna wyposażona kawalerka z tarasem i ogródkiem. Do wynajęcia jasna, zadbana kawalerka w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Mieszkanie ma 28 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu z częścią wspólną, piętro 4/11 z windą w budynku 2000 r., Praga-Południe Grochów. Mieszkanie po remoncie w stylu loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Grochów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować piękne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem tuż przy Parku Skaryszewskim. Kluczowe informacje: adres: warszawa Praga Południe, ul. Międzyborska 115. Powierzchnia: 34 mkw. Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia dla jednej lub dwóch osób? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji blisko parku i komunikacji miejskiej? Jednocześnie chcesz mieszkać z dala od ruchliwych ulic? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - Praga Południe Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną przy ul. Międzyborskiej 80 - w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 267 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 5 pięter apartamentowca z 2012 roku, położonego przy samym Jeziorze Balaton, na Osiedlu Międzyborska 11 na Gocławiu. Na jego powierzchnię 58,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

999 000 zł58 m² 17 106 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

3 900 zł59 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem na Pradze Południe (gocław), na 7 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. W pełni wyposażone mieszkanie posiada dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł60 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie Z dwoma ogródkami | praga-południe | gotowe do wprowadzenia Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Międzyborska 10b Powierzchnia: 60 m | 3 pokoje | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł58 m² 18 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na dni otwarte nieruchomości, które odbędą się w czwartek 5 czerwca w godzinach 17-20 oraz w sobotę 7 czerwca w godzinach 10-13! opis lokalu Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 -pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami, miejscem postojowym i komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Grochów,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie. Podstawowe informacje: lokal po generalnym remoncie w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

848 000 zł55 m² 15 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 23 Metraż: 53,8 m2 Piętro: 1/10 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 848 000 zł Czynsz: 656 zł Zarządca:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyborska

Gocławek,Warszawa

849 000 zł45 m² 18 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Wysokie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2 z dużym ogrodem. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł42 m² 18 707,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie Z prywatnym ogródkiem na pradze-południe - idealne dla singla, pary lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnym kawałku zieleni w mieście, cenisz.