dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością dostosowania na dwa pokoje plus salon z aneksem kuchennym -bez pokoi przejściowych! Dzięki temu uzyskamy trzy pokoje! uwaga! Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny Z balkonem, na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł252,81 m² 15 782,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż dom zbudowany z myślą o prowadzeniu działalności medycznej lub innej nieuciążliwej działalności gospodarczej np. kancelaria prawna, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł36,41 m² 18 923,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie położone w bloku przy A.Waszyngtona na wprost Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

612 700 zł28,75 m² 21 311,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

.: 1 pokój | 28,75 mkw | deweloperski | 1q 2026 | 5 piętro | Gocław :. O nieruchomości 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,75 mkw zlokalizowane na piatym piętrze w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, praga Południe, grochów ul. Garwolińska Księga Wieczysta. Grunty uregulowane Gotowe do wprowadzenia. W całym mieszkaniu została położona gładź, również na sufitach. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, przyjazne zwierzakom + Voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 200 000 zł152,08 m² 34 192,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł320 m² 12 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:319 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość miejską na sprzedaż zlokalizowaną w sercu Saskiej Kępy. Dom o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 820 zł80 m² 60,25 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 80 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przy ul. Niekłańskiej na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł23 m² 18 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

For English - call.   Elena. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Na sprzedaż, atrakcyjna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,14 m² 21 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura Sky budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń Warszawa Gocławek Mieszkanie: 40m 1 piętro Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje Duży balkon Klimatyzacja Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł32 m² 16 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż ustawna i dobrze doświetlona kawalerka o pow. 32 m , zlokalizowana w sercu Gocławia przy ul. Międzyborskiej 19. Dzięki przemyślanemu układowi oraz południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7280/4186/omw budynek I osiedle - Rondo Wiatraczna Piętro 4 z 6, winda, ochrona, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 30 m2 Mieszkanie: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł403 m² 6 203,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom super lokalizacja w pobliżu ul. Ostrobramska -ul. Znicza - obok piękny Park Znicza. W budynku wszystkie media-prąd, woda, gaz-kanalizacja. Instalacje elektryczne, wod-kan. alarmowe.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²350 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek komercyjny do wynajęcia, łączna powierzchnia ~350 m , trzy połączone lokale, woda, prąd, kanalizacja. Wał Międzyszyński 407, saska Kępa, warszawa. Bezpośrednie sąsiedztwo Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł37,50 m² 14 773,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł46,20 m² 18 290,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność pokazać bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 14 lokalami w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

151 zł/m²105 m² 15 855 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu lokal handlowy o pow. 105 m2 w Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna przy ul. Grochowskiej na Pradze Płd. Lokal znajduje się na parterze, w głównym pasażu,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

974 000 zł49,20 m² 19 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grochów | 49,2 m | budynek 2015 r. | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

617 500 zł36,35 m² 16 987,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Wymieniona elektryka, hydraulika, wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,20 m² 13 427,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej i rodzinnej części Gocławia przy ul. Dedala. Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 000 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa - Praga Południe - zielona, spokojna okolica z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka położona w jednej z najbardziej pożądanych części Pragi Południe w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²96 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze w ciągu wynajętych lokali w budynku apartamentowym. Duże witryny wyeksponowane na ulicę na całej długości. Wysokość ponad 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 40 m , ul. Paryska 16 | Saska Kępa. Oferujemy na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,95 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł76,32 m² 22 929,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł8 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój w doskonałej lokalizacji przy ulicy Majdańskiej. Znajduje się w mieszkaniu 6-pokojowym wyposażonym w aneks kuchenny, dwie łazienki wraz z wc przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,60 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie z dużym tarasem na Gocławiu! Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu, idealne dla osób, które chcą mieszkać blisko zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł38 m² 15 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku na warszawskiej Saskiej Kępie jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł47,30 m² 15 983,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji.