dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

64,56 zł/m²154,90 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal usługowy 154,9 m - Warszawa, grochów. Adres: ul. Grochowska 326, warszawa. Powierzchnia: 154,9 m . Piętro: 1 z 4. Czynsz najmu: 10 000 zł/mies. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z czterech).

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł37,50 m² 20 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 zł64 m² 67,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 650 zł37,50 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z ogrodem na wynajem | 160 m | Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł68 m² 12 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 68m , położonego na Pradze-Południe. Nieruchomość: mieszkanie w stanie do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł103,60 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne!. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł154,90 m² 16 132,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy - 154,90 m - Warszawa, grochów Adres: ul. Grochowska 326, warszawa Piętro: 1 z 14 Powierzchnia: 154,90 m Cena: 2 499 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

576 500 zł38,46 m² 14 989,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przestronna kawalerka - 38,46 m2 - praga północ - ul. Dwernickiego - balkon - pełna własność Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 38,46 m2, posiadającej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł77 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: przepiękne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Saskiej Kępie w Strefie Płatnego Parkowania. Opis: mieszkanie rozkładowe, bardzo dobrze doświetlone, wysokie - cechą.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Niesamowite mieszkanie do wynajęcia W warszawie! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych do wynajęcia! 3 przestronne pokoje, idealne dla rodziny lub przyjaciół! Świeżo od.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Aptecznej. Mieszkanie jest zadbane, jasne i funkcjonalne, w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł141,50 m² 9 180,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 141,6 m na Gocławiu. Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m , idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 48 m | Loggia | Piwnica | Praga-Południe (gocławek) Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na Pradze-Południe (gocławek), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł46,49 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 46,49 m | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej. Usytuowane na 3. piętrze, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł63,90 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,90 m | Balkon | Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31 Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł60 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł103,60 m² 14 469,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronny 3-pokojowy apartament 103,6 m z balkonem i garażem - Majdańska, grochów Zapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

3 774 zł46,80 m² 80,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkwitnij na swoim kwiecień bez czynszu! Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44.7 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnej inwestycji z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie z antresolą w nowym budynku na warszawskim Gocławiu | 34 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni |.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł33,40 m² 16 317,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 665 zł52,20 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 2 pokoje | 52,2 m | balkon | garaż podziemny | osiedle strzeżone | Praga-Południe Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 876 zł47,71 m² 81,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45.68 m , położone na piątym piętrze nowoczesnej inwestycji z 2024 roku z windą. W pobliżu znajdziesz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane na ul. Grochowskiej przy Serockiej ( blisko Pl. Szembeka). Dwa pokoje, w tym kuchnia otwarta na salon + sypialnia + łazienka z wc. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 551 zł68,16 m² 66,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65.8 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji z 2023 roku z windą. W pobliżu znajdziesz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zobacz plan lokalu i video - tuż pod galerią zdjęć. Zapytaj o spacer wirtualny - wyślę Ci link. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38 m² 16 289,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł260 m² 6 634,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy na Pradze! Majdańska 3 Mam przyjemność zaoferować przestronny lokal o powierzchni 257 m , położony na 1. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł63,70 m² 18 995,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | balkon | Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji.Z przyjemnością prezentujemy komfortowe trzypokojowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł37,48 m² 78,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe, bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 mkw z ogródkiem na Pradze Południe, przy ulicy Komorskiej. Miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na XI piętrze, z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużym tarasem z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,39 m² 18 620 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 56,39m2 z ogródkiem 15m2. Parter bez jednego zbędnego schodka. Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku 5-cio piętrowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

93,12 zł/m²107,38 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108 m , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu. Idealny pod działalność:.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł55,70 m² 15 619,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nubijskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł29,36 m² 21 696,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,36 m , zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca przy ul. Omulewskiej 26 w Warszawie. To idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł55,71 m² 15 060,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Gocław | Sprzedaż Mieszkania Praga Południe | Warszawa Praga | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe, mieszkanie na Pradze południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł48 m² 16 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.