dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

22,86 zł/m²350 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwa lokale do wynajęcia w jednym budynku, łącznie 270 m , możliwy najem każdego osobno. Lokal gastronomiczny 150 m z charakterystycznym wnętrzem oraz lokal usługowy 120 m z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

14 990 zł200 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje magazyn o powierzchni 200 m po generalnym remoncie zakończonym w lipcu 2025 roku w doskonałej lokalizacji na Wawrze, z możliwością rozszerzenia najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biuro 76 m Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

815 000 zł52,40 m² 15 553,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią w kamienicy, okolice ronda Waszyngtona. Do wynajęcia mieszkanie o pow. 30 m2, usytuowane na 2. piętrze przy ul. Lipskiej, na klimatycznej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ten stylowy Apartament usytuowany jest na ostatnim piętrze, w kameralnej inwestycji w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. W elegancko wykończonym i kompletnie wyposażonym wnętrzu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł39,71 m² 20 649,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł57 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below **ogłoszenie wynajmu mieszkania** Do wynajęcia nowe, klimatyzowane komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na nowym osiedlu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią i tarasem standard Mieszkanie świeżo wykończone w wysokim standardzie. Panele na podłodze. W pełni umebowane i wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

112,20 zł/m²35,65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal / gabinet lekarski, będący obecnie gabinetem kosmetologicznym, o powierzchni 36m2, usytuowany na parterze, w najelegantszej i najbardziej prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,23 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche mieszkanie dwupokojowe z dużą loggią oraz miejscem postojowym, znajdujące się w nowoczesnym budynku będącym częścią inwestycji "wiatraczna Residence" uznanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75 m² 23 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,49 m , położone na 6. piętrze budynku realizowanego w ostatnim etapie znanego osiedla na Gocławiu. Gotowe do odbioru. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

82,57 zł/m²109 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy na Pradze Południe! Lokal składa się z: pomieszczenia o pow. 23 m.kw. gabinetu 19 m.kw., pokoju biurowego 43,9 m.kw. pokoju spotkań 16 m.kw. oraz aneksu kuchennego i wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Cukrownicza 5, warszawa Adres: ul. Cukrownicza 5, dzielnica Praga-Południe (gocławek) Powierzchnia: 36 m Piętro: 2/7 Układ mieszkań: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

156,25 zł/m²160 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 160 m , położony w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części warszawskiej Pragi Południe. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,09 m² 20 625,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,50 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 zł26 m² 79,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem! studio | oddzielna kuchnia | po remoncie Oferujemy 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na 2-gim piętrze z 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,20 m² 10 720,86 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje | 65,2 m | loggia | 9 piętro | duży potencjał | Praga-Południe Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł55 m² 14 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie mieszczące się w obwodzie Saskiej Kępy. Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pradze Południe, o powierzchni 55 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł103,60 m² 13 503,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronny 3/4-pokojowy apartament 103,6 m z balkonem i garażem - Majdańska, grochów Zapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,26 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,26m2. Prezentowane mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest gotowa powierzchnia biurowa, samodzielny moduł biurowy o pow. ok. 76 m2 z klimatyzacją , ulokowany w kameralnym budynku w okolicy ul. Grochowskiej i Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie z loggią | 49,22 m | wysoki parter | 3 m wysokości | Praga-Południe, ul. Umińskiego Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,22.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²100 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy z tarasem 30 m i 3 miejscami parkingowymi w cenie Do wynajęcia funkcjonalny, samodzielny lokal biurowy usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego po.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56 m² 15 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na Gocławiu, przy ul. Franciszka Żymirskiego 1. To miejsce, które daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł64 m² 15 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe ul. Szaserów budynek / osiedle Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł42 m² 16 619,05 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 42m , położonego na Pradze-Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy -na Saskiej Kępie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł330 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom 330 m2 do wynajęcia na cele biurowe, biznesowe, wizerunkowe, handlowe, szkołę językową, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie. W idealnej lokalizacji Saskiej Kępy w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,70 m² 13 902,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w zadbanym bloku z 1983 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkaniowe, adresowana zwłaszcza dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²129 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które samo napędza klientów do Twojego biznesu? Ten lokal to strzał w dziesiątkę. Znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł30,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1998 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny z balkonem na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,95 m2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971