dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 087 ogłoszeń

340 000 zł26 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz inwestycji w Warszawie z realnym dochodem od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla osób świadomych które wiedzą, że największe okazje pojawiają się tam, gdzie inni widzą problem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł32,20 m² 19 875,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta inwestycyjna premium | bliska wola | 32,20 m2 Na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 32,20 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł37,50 m² 29 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: 90 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | po remoncie | okolice Parku Łazienkowskiego. Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Stara praga Mieszkanie, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowane na parterze budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 704 zł57,64 m² 20 727 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne, klimatyczne mieszkanie z dwiema sypialniami przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super cena, gotowe mieszkaniehamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł77 m² 16 740,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,33 m2 zlokalizowane na Mokotowie / Ksawerów. Nieruchomość posiada monitoring i została wybudowana w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł27,06 m² 23 983,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego Handelsmana budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Inwestycja robyg to nie tylko budynek, ale środowisko do życia: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł193 m² 25 129,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do odkrycia unikalnego apartamentu w Rezydencji Kaliska, który został stworzony z myślą o tych, którzy cenią luksus i wygodę. Ta nowoczesna, funkcjonalna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł47,70 m² 17 337,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią, usytuowane na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z cegły z 1964 roku, położonym wśród zieleni na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł46,27 m² 34 579,62 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Inwestycja Atelier Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56,53 m² 9 994,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

PL | eng version below Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Wesołej. To idealna propozycja dla singla, pary lub małej rodziny, którzy cenią przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49,91 m² 15 027,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

774 360 zł43,02 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej w inwestycji Bulwary Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 49.50m2.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł51,15 m² 18 084,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowe komfortowe mieszkanie w nowym małym kameralnym osiedlu w pobliżu Placu Vogla (ok. 100m ) w Wilanowie Zawady. Niska zabudowa, tylko 2 piętra. Rok zakończenia budowy 2022.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł100 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe 100 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Rozkład mieszkania: i poziom - salon z dużą kuchnią i balkonem - łazienka z wanną. II poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł36,97 m² 18 393,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł89,31 m² 20 927,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Uwaga: rezerwacja do 12.06.26 R. Uwielbiasz klimat Kamienic? Ta oferta to perełka inwestycyjna dla koneserów grubych murów. W skrócie: pl. Konstytucji 5, śródmieście Południowe, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Meander budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43,91 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3 piętrze w niskim, ceglanym budynku z lat 60. przy ul. Rapperswilskiej na Saskiej Kępie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł71 m² 19 647,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy, w samym sercu miasta, a jednocześnie położone w sposób zapewniający ciszę i spokój za oknami.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł100,72 m² 27 701 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł50,70 m² 16 942,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | Metro | Bielany | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,7 m2, położone na 6 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 1 km od Metro Stokłosy, o powierzchni 53 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon oraz bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł61,56 m² 68,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy 3-pokojowy apartament z loggią i miejscem parkingowym Warszawa, al. Krakowska Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 61,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł51,80 m² 28 957,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł56,10 m² 14 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł54 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,70 m² 14 093,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m przy ul. Suwalskiej 36D w Warszawie, położone na wysokim parterze w budynku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł103 m² 13 582,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

103 m Potencjału przy Nowoursynowskiej Idealne dla Rodziny uwaga - zakup tylko "bez kredytu". Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw urządzić pod siebie, nie idąc na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł50 m² 16 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwustronną ekspozycją, przepieknie doświetlone i ciche. Usytuowane na drugim piętrze w kamienicy z cegły z 1960 r.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł33 m² 18 939,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Westate Praga oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze przedwojennej kamienicy tuż przy Parku Skaryszewskim przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,26 m² 20 665,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

PL Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 37,26 m | budynek 2023 | balkon Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,26 m , położone w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48,02 m² 13 723,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Ursusie przy ul. Zagłoby. Mieszkanie o powierzchni: 48,02 m2 składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł69,30 m² 16 017,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje czteropokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł98 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie w biurze Nieruchomości Plus. To propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów i szukają gotowego, dopracowanego rozwiązania w sercu.