dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

1 590 000 zł73 m² 21 780,82 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44,76 m² 18 543,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44.76 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Osiedlu Amsterdam.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł28 m² 23 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na Bielanach - 28 m , balkon, garaż podziemny i świetna lokalizacja blisko metra, zieleni oraz pełnej miejskiej infrastruktury. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł96,21 m² 16 630,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 96.21 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [BEZ PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł93,02 m² 19 565,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piękny i przestronny apartament przy ul. Puławskiej 270 to propozycja dla osób, które szukają gotowej, dopracowanej przestrzeni z wyraźnym charakterem bez konieczności przechodzenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł104 m² 27 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Stara ochota , luksusowy, 4- pokojowy apartament znajdujący się na 4. piętrze w 8- kondygnacyjnym, prestiżowym budynku apartamentowym z 2021 r. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł148,54 m² 26 928,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zdjęcia to przykładowa wizualizacja! Ostatni Ekskluzywny Apartament w Butikowej Inwestycji Górska 32 - Zamieszkaj w Luksusie Obok Łazienek Królewskich! Umów się na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł23,39 m² 27 789,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Pokój z kuchnią 24 mkw - W sercu starego miasta Z widokiem na barbakan. Urocze, małe mieszkanie z antresolą. Doskonałe na inwestycję; pokój z wejściem na antresolę 7 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł55 m² 23 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Warszawie, wilanów, przy ulicy Hlonda. To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m , , z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł21 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka w kamienicy z windą doskonała lokalizacja w centrum miasta Powierzchnia: 21,00 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 5 Rok budowy: 1958 Układ mieszkania: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł37,50 m² 17 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mokotów - Stary Mokotów, ul. Bruna > 500m do stacji metra Pole Mokotowskie i przystanków tramwajowych (7 minut spacerem) > 150m do przystanków autobusowych > w okolicy sklepy (carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł40 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Położenie : Warszawa, k. Hotelu Hilton, ul.Łucka Mieszkanie 5 - pokojowe o powierzchnii 126 m (123 m + 3 m balkon). Ściany wykonane są z cegły. Typ mieszkania : spółdzielcze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł60,23 m² 20 753,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie 60,23 m z ogrodem 81 m | Wawer | miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m z ogródkiem 82 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł38,40 m² 34 895,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament w inwestycji "apartamenty Grzybowska 4" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Ciche, jedno sypialniane mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

859 500 zł57,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,3 m zlokalizowane na Dolnym Mokotowie. Lokal przeszedł generalny remont w 2020 roku. W 2023 wymieniono lodówkę i mikrofalówkę.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokoje, 60 m , Muranów, wysoki standard, nowy, pierwsze zamieszkanie Do wynajęcia przestronny, nowo wykończony apartament o powierzchni 60 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60,30 m² 28 855,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Śródmieście _ muranów Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie (o pow. 60,31m2) w kameralnym apartamentowcu z 2015 roku Muranowie, przy ul. Nowolipie. Lokalizacja - zaledwie 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46 m² 17 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Oliwskiej w inwestycji Oliwska Vita budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

929 542 zł58,10 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

We do Speak English, ukrainian. Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie, 58 m Mokotów, ul. Czerniakowska Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł63,21 m² 21 436,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o pow. 63 m , położone w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej dewelopera Grupo Lar "przy Woronicza" w Warszawie. Atuty nieruchomości: metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł56 m² 16 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,17 m² 14 817,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku (4 piętra) mieszkalnym w Warszawie - Mokotów. Wykończenie: do wejścia. Przyległości: balkon (7,46 mkw), miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 000 zł162,23 m² 36 861,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Eurovilla prezentuje luksusowy penthouse o powierzchni 162 m z trzema tarasami (łącznie ok. 80 m ), ogrodem zimowym i panoramicznym widokiem na zieleń Dolnego Mokotowa. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł144 m² 20 799 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Panoramiczny Apartament 144 m | 17 Piętro | Skyline Warszawy | Metro Gdański Widok na panoramę Warszawy z 17. piętra, przestrzeń 144 m i metro tuż przy budynku to połączenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł45,23 m² 28 078,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie na obszarze Historycznego Centrum Warszawy przy murach obronnych średniowiecznej Warszawy, w sąsiedztwie Zamku Królewskiego, kolumny Zygmunta III Wazy, pomnika Jana.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł36 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kameralna kawalerka z ogromnym potencjałem - idealna na biuro lub dla seniora! Praga Południe cegła parter 35,96 m Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35,96 m , usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 zł127 m² 98,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny Apartament Parterowy z Ogrodem i Tarasem - ul. Leszczyny, pod Skocznią, królikarnia english description below Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł83,50 m² 14 191,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 83,5 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w Warszawskim Wawrze. Dwa place zabaw i boisko na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł66 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż | Mokotów | Chocimska | 3 pokoje Przedmiotem sprzedaży jest jasne, trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie tuż przy przy Placu Unii Lubelskiej, o powierzchni 66m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł36 m² 19 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1950 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł32,20 m² 22 950,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sadyba | Widok na Park Dygata | 2 pokoje po remoncie | Klimatyzacja | Tramwaj lokalizacja, z której nie chce się wyprowadzać Mieszkania na Sadybie, zwłaszcza dwupokojowe z taką panoramą,.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38,01 m² 122,34 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym obiekcie Platinum Power.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł58,40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - duże 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu tuż przy.