dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

1 550 000 zł89,80 m² 17 260,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście, ul. Alei Rzeczypospolitej 2, warszawa, wilanów - luksus i prestiż w jednym miejscu. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł58 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na Gocławiu osiedle Saska, w nowoczesnym apartamentowcu na 8. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,70 m² 13 708,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 przy ul. Heroldów 19C na warszawskich Bielanach. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z 1998 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł37,65 m² 11 978,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5 (I piętro) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 37,65 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł103,60 m² 13 503,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronny 3/4-pokojowy apartament 103,6 m z balkonem i garażem - Majdańska, grochów Zapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł34,69 m² 18 593,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy blisko stacji metra Młynów Warszawa, wola, ul. Górczewska Dwupokojowe mieszkanie metraż: 34,69 m2 piętro: 1 z 4 pełna własność, możliwość posiłkowania.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,40 m² 15 418,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% Prowizji od Kupującego. Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, położone na 4 piętrze zadbanego budynku z lat 80-tych na Mokotowie. Nieruchomość do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,17 m² 16 174,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2 pokoje na 6. piętrze w sprawdzonej inwestycji Ronson cicho, widokowo, z miejscem postojowym w cenie. Gotowe do wprowadzenia. *zdjęcia z umeblowanymi pokojami to.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46,20 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, w którym po przekroczeniu progu od razu czujesz: "-Tak, to tutaj!"? Gdzie kawa na balkonie smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na panoramę Warszawy? Willow Estate ma.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł44 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich. Podstawowe informacje: mieszkanie po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie 64m2 z 75 metrowym ogródkiem. Mieszkanie jest na 1 piętrze, pod ogródkiem są garaże. Składa się z 2 sypialni, salonu, osobnej widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,47 m² 25 409,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Kawalerka W centrum warszawy Serce miasta | Wyposażone w pełni | Inwestycja | Kawalerka | Dobrze skomunikowane | Przytulne ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 27m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł39,90 m² 15 787 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na Mokotów, mieszkanie prawie 40 metrowe aktualnie 2 pokojowe z możliwością własnej aranżacji, czyli po prostu #doremontu :) Świetna lokalizacja - Sobieskiego, belwederska, dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pawiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł60,94 m² 13 915,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa - Białołęka / Tarchomin ul. Mehoffera - 3 pokoje / 60,94 m2 + balkon + parking + komórka lokatorska gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,50 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Juliana Konstantego Ordona. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny (25 m2) Sypialnia (12.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł56 m² 18 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Zadumana Ulica Zadumana znajduje się w dzielnicy Ochota, w części nazywanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 719 999 zł65,20 m² 26 380,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy Nowym Świecie, tuż obok Placu Trzech Krzyży. Lokal o powierzchni 65,2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,84 m² 15 757,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,84 m , położone przy ul. Konduktorskiej 3b na warszawskim Mokotowie, w rejonie Sielc. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,30 m² 11 832,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 63,3 mkw., z dużym balkonem, położone w spokojnej części dzielnicy Ursus - Niedźwiadek, przy ul. Wojciechowskiego 39,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł57,45 m² 19 669,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bielany, ul. Fortowa, 3 pokoje, 57m2, duży balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka. Bardzo funkcjonalne mieszkanie z wysokimi sufitami i dobrym doświetleniem. Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł76 m² 19 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 76 m Osiedle Saska, gocław (praga-Południe) Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł75,71 m² 19 152,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

1 450 000 zł | Sprzedaż I 3 pokoje | 76 m2 | Aleja ken | Warszawa Ursynów I Metro Stokłosy Przedmiotem sprzedaży jest ciche 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł93 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 93M2, 3 pokoje, 27M2 taras, po remoncie, park towers, pory, mokotów stegny Budynek: reprezentacyjna inwestycja Park Towers z recepcją, ochroną i monitoringiem na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,50 m² 14 961,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Warszawa, włochy, ul. Aleja Dwudziestolatków - 65,5 m2 / 4 pokoje + mały balkon / Piwnica we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł80,31 m² 21 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament Z tarasem na granicy Z mokotowem Wysoki standard wykończenia | 3 sypialnie | Dwustronne | Panoramiczne okna | Taras 16 m | 2 miejsca w garażu podziemnym | Recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł75,70 m² 14 795,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł36,57 m² 21 192,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe - 36,57 m - mieszkanie z dużą loggią w nowo powstałej inwestycji przy Alei Polski Walczącej to propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,50 m² 17 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł68 m² 18 970,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy- na eleganckim, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł47,68 m² 22 671,98 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,80 m² 15 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Brief: ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m na Mokotowie (sielce), na 1. piętrze w budynku z windą. Wschodnia ekspozycja i balkon z widokiem na zielony skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł23,39 m² 18 341,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny zlokalizowany w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 216 (dzielnica Włochy). Lokal idealnie sprawdzi się jako gotowiec inwestycyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,40 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukujesz małego mieszkania w zielonej okolicy blisko Śródmieścia - to tutaj jest takie ogłoszenie. Na sprzedaż małe mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,80 m² 12 481,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł130 m² 11 915,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Bysławskiej w warszawskim Wawrze. To propozycja dla osób, które nie idą na kompromisy i poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł42,56 m² 21 968,98 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania o pow. 42,56 m , zlokalizowanego w prestiżowej części Ursynowa. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł123 m² 15 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mokotów/podchorążych - znakomity adres, kamienica 1939r., DWUPOZIOMOWE, PRZESTRONNE, BALKON, JASNE, KLIMAT, CISZA. Jak interesujący może być ponad 120-metrowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44,20 m² 16 266,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie Sielcach, o powierzchni 44,2 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 1955 roku. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).