dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

741 588 zł43 m² 17 246,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

3 690 000 zł165 m² 22 377,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament o powierzchni 165m2, w prestiżowej inwestycji Łazienki Residence z 2002 roku, zlokalizowany przy ul. Podchorążych 39 A, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

659 500 zł26 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

We speak Pl, ua, ru, eng Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego kroku i nie wymaga żadnych nakładów finansowych właśnie znalazłeś idealną ofertę. Opis mieszkania Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

585 000 zł32 m² 18 547,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Narożne mieszkanie o powierzchni 31,54 m przy ul. Wołoskiej na Mokotowie. Lokal położony na 7. piętrze w zadbanym bloku (odnowione klatki schodowe oraz elewacja), 15-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 250 000 zł80 m² 15 555 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe przestronne mieszkanie z antresolą w dzielnicy Ursus. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw. + 16 mkw. taras, usytuowane na Mokotowie przy ul. Modzelewskiego, w bloku z 2001r. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

966 000 zł74 m² 13 054 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszanie o wielkości 73,5m2 w stanie przygotowanym do przeprowadzenia remontu oraz urządzenia według własnych potrzeb. Idealne pod inwestycję ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

555 000 zł34 m² 16 371,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka na Pradze Południe -gocław. Lokal usytuowany na wysokim parterze w niskim bloku z lat 80-tych. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 383,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na 12. piętrze w zadbanym budynku z 1977 roku z windą. Mieszkanie do remontu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Piaski,Warszawa

589 500 zł28 m² 21 046,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle * Nowe Bielany * Podwyższony standard * Szeroka oferta mieszkań W bliskiej okolicy tereny zielone Lasek na Kole, park Olszyna, wygodny wyjazd na trasę S8, dostępne punkty handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

896 000 zł55 m² 16 290,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Klimat starej Warszawy, zieleń, bulwary Wiślane, 10 minut do Centrum Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym charakterze - w przedwojennej kamienicy z 1931 r. przy Al. 3 maja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

709 000 zł44 m² 16 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44mkw na Starej Ochocie w kamienicy z 1950 roku przy ul. Białobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi nieprzechodnich. Mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

4 450 zł68 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 68 m z tarasem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wilanowska I Osiedle Ażurowych Okiennic układ: przestronny salon z aneksem kuchennym i dwoma rozkładanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2003 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Makolągwy. Mieszkanie składa się z: -salonu z kuchnią, -sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

2 800 zł30 m² 92,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz fajnego mieszkania z dala od zgiełku ulic, wśród zieleni, a jednak w dobrze skomunikowanej części miasta? Patrz niżej! :) Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Z dużą loggią I balkonem | warszawa białołęka, ul. Odkryta. Na sprzedaż wygodna i funkcjonalna kawalerka położona na zielonej, spokojnej Białołęce, przy ul. Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

615 000 zł32 m² 19 164,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie 34 m Z balkonem | ursus - habicha Do sprzedania kameralne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. Edwarda Habicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

885 000 zł63 m² 13 959 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Puszczyka 17/19, ursynów Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na parterze zadbanego, czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasyków

Białołęka,Warszawa

775 000 zł43 m² 17 873,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone w efektownym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2020 roku, zlokalizowanym na Henrykowie, będącym niepodważalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 433,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, w sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Laskowej 4, zaledwie 500 metrów od metra Rondo Daszyńskiego. Będąc w tak rewelacyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

1 599 000 zł90 m² 17 688,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, projektowane z architektem, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku za 2008roku zlokalizowane na Bemowie. Pomimo dogodnego położenia niedaleko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

679 000 zł59 m² 11 559,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (16,55 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 966,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,78 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

564 000 zł27 m² 20 682,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

330 000 zł24 m² 13 977,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą świeżo wykończonego i komfortowego mieszkania o powierzchni niemal 24 m , położonego w atrakcyjnej części nowego Rembertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 720 000 zł87 m² 19 733,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 87,16m2 ( w tym balkon 4,37m2) usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1930 r. Budynek jest zlokalizowany na Warszawski Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

899 000 zł67 m² 13 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Budynek bez windy. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 345,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie - kawalerka na warszawskich Bielanach, przy ul. Aleja Władysława Reymonta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym budynku z windą. Blok z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Verdiego

Grodzisk,Warszawa

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne urządzone, komfortowe, narożne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m znajdujące się przy ul. Claudia Monteverdiego (etap III osiedla) na Osiedlu Greenwood. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajdujące się w odległości 5 min. od stacji Metra Wilanowska, blok znajduje się przy ul. Modrej. Jest to oferta bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 200 000 zł125 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 124,91 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

636 320 zł39 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie przy ul. Artura Malawskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, jest jasny i ma widok na zielone patio. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł136 m² 19 780,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1897

Opiekun oferty tel. Prezentujemy unikalną ofertę na pierwszym piętrze prestiżowej kamienicy z 1897 roku. To propozycja dla osób, które poszukują wyjątkowych wnętrz z duszą. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

663 050 zł45 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 15-piętrowym bloku z windą z 1980 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje: (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

569 000 zł34 m² 16 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

We speak pl/en/ua/ru Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,76 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Skarbka z Gór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 470 000 zł45 m² 32 543,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 159 000 zł66 m² 17 560,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle o podwyższonym standardzie na warszawskich Bielanach. W bliskiej okolicy tereny zielone Lasek na Kole, park Olszyna, wygodny wyjazd na trasę S8, dostępne punkty handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Natolin,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 2/9 z windą w budynku z 2006r. przy ul. Franciszka Marii Lanciego, ursynów Natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 646,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: mieszkanie o komfortowym układzie, znajduje się przy ul. Stawki, na osiedlu wybudowanym prze Echo Development, blisko centrum z doskonałą komunikacją i w pobliżu wszelkich.