dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,38 m2 z dębowym parkietem i dużym tarasem. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ustawne mieszkanie na Górnym Mokotowie przy al. Niepodległości ,dwa pokoje , osobna kuchnia , przedpokój , korytarz. Budynek wybudowany w 1949 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

829 000 zł45 m² 18 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na spokojnym i klimatycznym Żoliborzu. Nieruchomość położona przy ul. Krajewskiego 1 zapewnia świetną komunikację z miastem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

tuż przy parku znicza Wyjątkowa lokalizacja! - tuż przy parku Znicza. Przedmiotem transakcji jest mieszkanie stanowiące połowę domu. Mieszkanie położone na parterze + pół piwnicy i pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł73 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na Mokotowie | 72,8 m | Loggia | Klimatyczne Osiedle z Ochroną Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł72 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Lokalizacja Kamienica znajduje się przy samym Placu Unii Lubelskiej. Estetyczne, zadbane klatki schodowe z zachowaną przedwojenną posadzką. W budynku jest piwnica, rowerownia oraz ciche, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

4 300 zł68 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Ursusie osiedle przy Parku Achera Budynek: mieszkanie znajduje się w ogrodzonym budynku z całodobową ochroną oraz parkingiem podziemnym. Budynek jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Bielany,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie z duszą, przytulne, bardzo słoneczne, klimatyczne. W kamienicy, z lat 60-tych, na 2 piętrze, z balkonem, klimatyzacją, dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

2 575 000 zł117 m² 22 008,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny apartament, położony w okolicach Parku Arkadia, w zielonej części Mokotowa, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł50 m² 21 881,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż świeżo wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku z 2024r. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

761 420 zł43 m² 17 576,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przerwanej 11 na nowoczesnym, chronionym osiedlu z siłownią. W skrócie: ul. Przerwana 11 / Warszawa, włochy 2 pokoje / 43,32 m + ładny balkon 5. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

11 piętro | bagno - prestiżowy apartamentowiec W samym centrum | luksusowy, umeblowany apartament Z sypialnią | duże okna, widok na pałac kultury Apartament dostępny od 1 grudnia 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarchomin,Warszawa

840 000 zł62 m² 13 478,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 znajdujące się na Tarchominie przy ul. Majolikowej. > salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, wc, przedpokój, bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

1 565 000 zł85 m² 18 321,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Aktualizacja: na to mieszkanie jest rezerwacja do 16.12.2025. Do tego czasu prosimy nie dzwonić. Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł49 m² 24 439,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne dla aktywnych - dwu i pół pokojowe mieszkanie z dodatkową garderobą w pierwszorzędnej lokalizacji w sercu Śródmieścia Południowego, niedaleko metra i w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

989 000 zł60 m² 16 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3pokojowe w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie: -ustawny salon z aneksem kuchennym -dwie sypialnie -komfortowa łazienka -miejsce na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 060 000 zł44 m² 23 879,90 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasny, 2-pokojowy apartament, położony na 8 piętrze, w prestiżowej lokalizacji Platinum Towers. Platinum towers | 43,97 m | grzybowska | 2 pokoje | umeblowany I wyposażony budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

734 000 zł56 m² 13 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nusbauma-Hilarowicza

Praga-Północ,Warszawa

679 000 zł53 m² 12 855 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1959

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,82 m , położone przy ul. Nusbauma-Hilarowicza 4 w Warszawie (praga Północ), na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Chomiczówka,Warszawa

849 000 zł72 m² 11 726,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,40 m , zlokalizowane w cenionej dzielnicy Bielany - piaski/chomiczówka. Mieszkanie położone jest na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 490 000 zł77 m² 19 401 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfort, styl i natura Twoje idealne miejsce na Ochocie! 3 pokoje + ogród zimowy i sauna 90m2 Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

949 000 zł58 m² 16 306 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Tylko u Nas. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - duża kawalerka z możliwością zrobienia dwóch pokoi, o metrażu 58,2 m2 znajdująca się na granicy Centrum i Woli - konkretnie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baborowska

Bemowo,Warszawa

587 500 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, położone na parterze budynku 9 piętrowego, w cichej i spokojnej części Bemowa. Mieszkanie jest dwustronne / północ-kuchnia i sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

865 500 zł54 m² 16 033,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ciesz się pełnią życia - od zielonych terenów rekreacyjnych po wszystkie niezbędne sklepy i usługi w zasięgu ręki. Dołącz do grona zadowolonych mieszkańców już teraz i sprawdź to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

899 000 zł51 m² 17 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł32 m² 21 854,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 32,03 m , położone w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z okresu przedwojennego, usytuowanej na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 977,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,36 m , położone na 8. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

857 942 zł58 m² 14 792,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 57,74m2 + duży balkon 13,39m2 przyjdź I zobacz na żywo jak wygląda mieszkanie parking podziemny tylko 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jasny, przestronny i cichy apartament o powierzchni 54m2, usytuowany w Warszawie na osiedlu Triton Park, położonym w prestiżowej części Ochoty w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

1 320 000 zł121 m² 10 900,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie - 121,1 m2, ul. Ciołkosza. > mieszkanie jest dwustronne i bardzo dobrze doświetlone z ekspozycją wschodnią i zachodnią, z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 728,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Budynek ocieplony, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

691 000 zł60 m² 11 516,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

597 000 zł42 m² 14 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Krótko: przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach, 42 m , balkon, widok, gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne i słoneczne mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji i komunikacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

539 000 zł37 m² 14 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010