dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m z dużym potencjałem i w świetnej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy (biedronka, rossmann), bary, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 940 000 zł60 m² 32 479,50 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowy, 3-pokojowy apartament z 17-metrowym tarasem | Madison Apartments | Żoliborz | 60 m Nowoczesny, zupełnie nowy apartament, nigdy niezamieszkany, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie (60 m ) w doskonałej lokalizacji przy ul. Ogrodowej, w sercu warszawskiej Woli. To propozycja, która łączy komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mokotów - Ksawerów, al. Wilanowska (przy skrzyżowaniu z ul. Modzelewskiego) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 191 081 zł60 m² 19 998 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzy pokoje Taras Ogródek Trzy metry wysokości ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż: 3 pokojowe wykończone w ponadprzeciętnym standardzie, komfortowe mieszkanie do mieszkania przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

809 900 zł57 m² 14 208,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania Warszawa, ursus Skorosze Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł63 m² 12 643,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,88 m , położone przy ul. Wasilkowskiego 12 w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

657 500 zł47 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

948 000 zł73 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

568 500 zł32 m² 17 611,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat na miejsce postojowe zakup bezpośrednio od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

677 703 zł39 m² 17 377 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów Centrum,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Ferdynanda Magellana 8 na Ursynowie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z 1980 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kabaty,Warszawa

935 000 zł59 m² 15 966,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,56 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, w zielonej części Ursynowa, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Skarbka z Gór. Serce zielonej Białołęki! Spokój, który nie wyklucza bliskości miasta! O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 3-pokojowe mieszkanie 53 m | Warszawa - Mokotów, ul. Marsylska 5 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 450 000 zł92 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 91,7 m 2 , zlokalizowanym na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, kuchnia widna oddzielna, pokój gościnny, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 174 000 zł58 m² 20 192,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eng below Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie z dużym balkonem i m. postojowym w garażu - ul. Herbu Oksza 16 Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,14 m w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

430 000 zł23 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Polecam: kawalerka o powierzchni 22,7 m2 usytuowana na 2 piętrze w kamienicy z 1962 roku. Lokal do zagospodarowania według własnej gustu i pomysłu. Zachodnia ekspozycja. Blok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ursynów | Bezpośrednio dojazd do trasy | Gotowe do Zamieszkania Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie zachodniego słońca delikatnie wpadają do przestronnego salonu, siadasz z filiżanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 249,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (29,20 m ) - łazienka z wc (4,13 m ) - przedpokój Budynek : Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł99 m² 17 614,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Wynalazek w inwestycji Luksor. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne, 2 pokojowe mieszkanie położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z 2004 roku, na strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

829 900 zł53 m² 15 567,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku (rama H) z lat 80. Składa się z dużego pokoju ok. 22 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 817,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ustawne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 38 mkw., zlokalizowane w kamienicy na warszawskich Sielcach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku bez windy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kilińskiego

Stare Miasto,Warszawa

500 000 zł28 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: kawalerka do remontu | ul. Kilińskiego | Stare Miasto - wyjątkowa lokalizacja z ogromnym potencjałem Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Młodych,Warszawa

848 000 zł52 m² 16 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w kameralnym bloku z cegły, wzniesionym jako jeden w budynków "osiedla Młodych" wg proj. Tadeusza Kobylańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

355 000 zł21 m² 16 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które w swojej prostocie kryją ogromny potencjał. Takie jest to mieszkanie na warszawskiej Woli w otoczeniu pełnym miejskiej energii i historii. To przestrzeń, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

699 900 zł37 m² 18 844,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Housing Market z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 37,14 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Góralskiej 4 na Warszawskiej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 049 000 zł82 m² 12 715,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 540,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Natolinie Cena: 780 000 pln Powierzchnia: 64,40 m Cena za m : 12 111 pln Lokalizacja: warszawa, ursynów okolice ul. Stryjeńskich i Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

755 000 zł49 m² 15 506,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe | 49 m | Metro Wilanowska! Ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,69 m , położone na 3. piętrze w budynku z 1969 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

999 000 zł84 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe, funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,27 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1982 roku. To idealna propozycja dla rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kądziołeczki

Grabów,Warszawa

1 269 000 zł127 m² 9 992,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe z balkonem (dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

531 000 zł28 m² 18 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m -2 piętro w bloku -warszawa, wola, ul. Obozowa. Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, kuchenka Dojazd do Centrum - autobusem 2 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

605 000 zł38 m² 15 921 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa niższa cena: 15.921 zł/m2! DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE 2-POKOJOWE O POW. 38M2 po generalnym remoncie I do natychmiastowego wprowadzenia! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 72,50 m z balkonem - wykończone z projektantem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży w klimatycznej kamienicy - wygodną i funkcjonalną kawalerkę z otwartą dużą kuchnią o pow. 35,6 m z balkonem, w poszukiwanej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem na Mokotowie przy ul Domaniewskiej w apartamentowcu, domofon, monitoring, garaż podziemny przy stacji metra Wilanowska duża widna kuchnia, duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cybisa

Stokłosy,Warszawa

950 000 zł74 m² 12 855,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji na warszawskim Ursynowie albo gotowego produktu inwestycyjnego, to jest to oferta, która na pewno Cię zainteresuje! Mieszkanie Do sprzedania.