dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł46 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2 z oddzielną kuchnią oraz z przejściowym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

774 000 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 60 m2 osiedle kasztanowa w Warszawa-Wawer. Podwyższony standard: - podłogi z drzewa egzotycznego, - meble kuchenne pod wymiar z elementami granitu, - klimatyzacja, - antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul. Domaniewska - w otoczeniu centrum biurowego Służewiec. Blisko transportu miejskiego - tramwaje, autobusy, metro, kolej podmiejska. Blisko lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 267 000 zł55 m² 22 965,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Metro Stokłosy I Dwa pokoje I Ursynów I Aleja ken 90 I Sprzedaż poczuj to Wyobraź sobie mieszkanie, które nie jest tylko miejscem - to Twój kawałek świata, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie. W razie zainteresowania zdjęcia mieszkania prześlę mailowo. Zalety nieruchomości: - mieszkanie do wejścia, - blok po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem Bulwary Praskie, jagiellońska 81C Na sprzedaż oferuję nowe, mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wejdź zanim zrobi to ktoś inny przed Tobą mieszkanie z potencjałem, które trudno przebić! Jeśli szukasz miejsca, które połączysz z własnym stylem i wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

770 000 zł59 m² 12 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Jasne, wysokie mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 59,27 m | ul. Kaliskiego 29 | Bemowo Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 59,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

1 570 800 zł57 m² 27 557,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony na I piętrze w zabytkowej kamienicy Władysława Leśniewskiego na warszawskiej Starej Ochocie - wpisanej do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

679 000 zł55 m² 12 367,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Blisko Metra Kondratowicza | Super Cena! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 237 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania do generalnego remontu na Bródnie przy ulicy Św. Wincentego. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, możliwość zakupu na kredyt. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybitwy

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł79 m² 18 758,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament z widokiem na zieleń. Prezentujemy wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 79,43 m , usytuowany na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 436,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju 45,4 m z loggią do remontu Lokalizacja: ul. Muszlowa, jelonki Północne, bemowo, warszawa Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , 9 piętro w 12-piętrowym budynku z windą -warszawa, bielany. Mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy generalnie jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości Na sprzedaż stylowy, w pełni urządzony apartament o powierzchni 27 m zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Powiśle - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

755 000 zł48 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Chcielibyśmy przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,36m położona w atrakcyjnej części warszawskiego Muranowa. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sygietyńskiego

Grochów,Warszawa

389 000 zł18 m² 21 611,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18 m przy ul. Sygietyńskiego 7 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 270 000 zł48 m² 26 519,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*rezerwacja do 29.08.2025*** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 700 000 zł112 m² 24 029,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opis nieruchomości krótko: śródmieście Południowe, ul. Hoża 39, między ul. Marszałkowską i ul. Poznańską | mieszkanie o powierzchni 112,36 m | 3 pokoje + osobna kuchnia + garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

889 000 zł57 m² 15 637,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Rozkład dający wiele możliwości aranżacyjnych, lokalizacja w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Sielce,Warszawa

864 000 zł40 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie - Sielce. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z konca lkat 60-tych zlokalizowane na Starym Zoliborzeu przy ul.Dymińskiej. Osiedle ogrodzone, z tyłu bloku plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o pow. 56,3 m2 przy ul. Tamka. I piętro. Budynek z przełomu lat 50/60-tych, są 2 windy. Na piętrze są trzy mieszkania. Tamka to jedna z najbardziej znanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

675 000 zł42 m² 16 226 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prezentowana nieruchomość położona jest na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Dąbrowszczaków. Mieszkanie zlokalizowane jest na 6. piętrze w 6 piętrowej kamienicy z 1954 r. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

379 000 zł14 m² 26 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na Starym Mokotowie | Ul. Madalińskiego 3/5 | 14,5 m | Blisko metra i parku Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów - ul. Madalińskiego 3/5 Powierzchnia: 14,5 m Cena: 379 000 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

612 000 zł37 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

696 000 zł48 m² 14 439,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 m , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku -warszawa, targówek, ul. Chodecka. Mieszkanie na 10 piętrze narożne - ciche -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota / Szczęśliwice, ul. Zadumana 3/5. Mieszkanie 2 pokoje, 54 m2. Mieszkanie 54 m2, umeblowane, lodówka, pralka. Osobna kuchnia z oknem, salon z balkonem wychodzącym na patio, okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 890 000 zł114 m² 16 545,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronny 4 Pokojowy Apartament ze słonecznym tarasem z widokiem na zieleń, blisko Wisły. Apartament mieści się na drugim, ostatnim piętrze, w kameralnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zawady,Warszawa

1 575 000 zł97 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament Kameralne osiedle czterech dwupiętrowych apartamentowców z podziemnym garażem przy ul. Zaściankowej. Apartament mieści się w drugiej linii zabudowy na ostatnim piętrze, cechą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 495 000 zł71 m² 21 056,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, rzadko zdarza się taka okazja. Mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy, w sercu miasta, za to tak zlokalizowane, że za oknami jest cicho i spokojnie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 352,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,35 m zlokalizowane przy ul. Okulickiego (praga-Południe). Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy).