dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 084 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 084 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

859 000 zł50 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,58 m , zlokalizowane na parterze budynku z 2012 roku. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł37,70 m² 15 384,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dzień dobry! dziękuje za współpracę pośrednikom. W maju 2026 roku podejmę próbę samodzielnej sprzedaży bez prowizji. Proszę nie dzwonić Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lanciego 10D na Ursynowie. Lokalizacja I komunikacja: to adres, który łączy ciszę z szybkim dostępem do centrum miasta. Metro: tylko 8-10.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł46,80 m² 20 491,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,78 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł52,60 m² 13 288,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. (Przejezdna 12) | Warszawa (białołęka) Lokalizacja Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,6m , położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł49 m² 20 406,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerskiej o pow. 49 m2, 3-pokojowe (pierwotnie jako 2-pokojowe), w pełni wykończone i wyposażone; na układ funkcjonalny składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,90 m² 94,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne, przytulne mieszkanie w stylu loftowym na warszawskich Bielanach na Marymoncie, w przedwojennej 3 piętrowej kamienicy. U zbiegu ulic Marymonckiej i Podczaszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla dwojga, gdzie od razu poczujesz się jak w domu? Wynajmę umeblowane, słoneczne 50m, na strzeżonym osiedlu niedaleko Stadionu Narodowego. W 10 min dojdziesz pieszo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł26,88 m² 16 555,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

K&s partners ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Husa Park na warszawskiej Białołęce. Nowoczesne budownictwo z 2021 roku, kameralna zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią, odzielna sypialnia i garderoba. W pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na piątym piętrze. Łazienka swieżo wyremontowana, całe mieszkanie po odświerzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53m2 w Warszawie (dzielnica Mokotów) przy ul. Rzymowskiego. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni (samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Opis Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju w samym centrum miasta. Wysokość 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł46,15 m² 19 826,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam państwa do zapoznania się Z wyjątkową ofertą! komfortowego apartamentu W nowoczesnym oryginalnym apartamentowcu na modnym kamionku przy ul. Mińskiej 25 C Atutami nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przyjemne mieszkanie jednopokojowe w centralnej części Ochoty; dobry dojazd, blisko sklepy, uczelnie, biura, parki, siłownia. Wynajmę na dłużej osobie niepalącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35,31 m² 84,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta agencji tylko dla osób pracujących. Położone na warszawskim Muranowie, w otoczeniu klimatycznej zabudowy, dużych obszarów zieleni składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł61 m² 22 622,95 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Komfort i Panorama Miasta 61 m w Sercu Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | mieszkanie z potencjałem biurowym | 3 pokoje z możliwością wydzielenia 4. pomieszczenia | 2 pełne łazienki | garaż Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17 to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu. Budynek/osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ul. Platynowa 6, pomiędzy rondem onz a Placem Zawiszy, bliska Wola 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. 48 m2 salon z rozkładaną sofą (ok. 16 m2), sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł165 m² 37 272,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Mennica Residence przy ulicy Grzybowskiej 43a. Budynek znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 809 390 zł54,83 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Vis A vis Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Port Praski, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł66 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość znajduje się w zielonej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Laguna w Wesołej. Powierzchnia mieszkania 66,21 m2 na którą składają się: przedpokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. Rezerwacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Żytnia ,wola. Bardzo dobry punkt komunikacyjny.15 minut tramwajem lub autobusem do centrum, 3 przystanki tramwajem do metro Ratusz Arsenał i Rondo Daszyńskiego. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament -wynajem w Centrum Warszawy Apartamenty w centrum Warszawy to marzenie wielu osób. Mając takie mieszkanie, można cieszyć się bliskością wszystkich atrakcji miasta, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł102 m² 10 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł38 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa Saska Kępa Oferta sprzedaży mieszkania na Saskiej Kępie w Warszawie: * sypialnia, salon z kuchnią, balkon ** ulica Międzynarodowa z widokiem na teren działek *** blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł82,15 m² 20 572,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł30,40 m² 22 861,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż | Nowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | ul. Waliców 17, wola, warszawa Wkrótce (na wiosnę 2026 r) rozpocznie się ostatni etap prac, czyli remont elewacji frontowej, co dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 241 865 zł42,50 m² 29 220,35 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,20 m² 61,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: ul. Mozarta 3, warszawa. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, liczne punkty handlowo usługowe, a także.

Szczegóły ogłoszenia

3 139 000 zł173 m² 18 144,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy apartament Premium o powierzchni 173 m przy Alei Wilanowskiej (mokotów, warszawa) na chronionym osiedlu ze stałą ochroną. Budynek ma butikowy charakter tylko 9 mieszkań, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam przestronne, jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 8. piętrze bloku z 2015 roku z widokiem na Jana Kazimierza (z salonu i sypialni) oraz na patio (z.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,20 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 3 Pokoje z ogromną komórką, loggią i garażem Metro Targówek Szukasz mieszkania, które jest nie tylko ustawne, ale też doskonale skomunikowane? Ta oferta przy ul. Borzymowskiej 43.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75 m2. Położone na parterze z możliwością korzystania z ogródka. Blok odświeżony. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, zapewni wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 zł135 m² 92,22 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

** Apartament w budynku z basenem i fitness** Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,57 m² 14 944,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku, położonego przy ul. Ryżowej 66. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,62 m² 15 400,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, 61,62 m , balkon, 5 piętro - winda, 2 min od metra Lazurowa, ulica Witolda Doroszewskiego. Podstawowe atuty: mieszkanie po odświeżeniu, wcześniej przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,80 m² 10 984,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł141 m² 22 695,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Sprzedajemy: wyjątkowy apartament o powierzchni 141 m2 przy Placu Dąbrowskiego w Warszawie. Pod lupą: apartament zaprojektowany jest przez architekta i wykończony spektakularnie - 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie prywatne! Mieszkanie o powierzchni 77,5 m Dwupoziomowe, 3 pokoje, 2 łazienki, duża piwnica, piękny widok na warszawski manhattan :) Nowe okna dachowe oraz połać dachowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij