dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 098 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł43 m² 23 209,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowej inwestycji Manhattan Place, przy ul. Wita Stwosza 48 w Warszawie, na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł90 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90 m, 2 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku. Zamknięte osiedle z monitoringiem. Ochrona 24/7. Plac zabaw dla dzieci na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,05 m² 19 223,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27,05 m , położone na parterze w 6-piętrowej kamienicy z 1951 roku. Lokal idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł17 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikalna kawalerka na Pradze-Południe przy ulicy Sygietyńskiego 7, położona w cichej, kameralnej i zielonej okolicy. This offer is available in English. Lokalizacja: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

970 000 zł35,47 m² 27 347,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowe do zamieszkania, wykończone w czerwcu 2025 w standardzie premium. Idealne dla singla, pary lub pod wynajem. Układ salon z aneksem kuchenny łazienka przedpokój Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,11 m² 18 513,24 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Żoliborz Promyka/ 35,11 m/ 2 pokoje z kuchnią + piwnica /po remoncie blisko metro Plac Wilsona We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł167 m² 16 287,43 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 167 m , położonego na 2 piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje po remoncie | Bielany | Metro Młociny | gotowe do wprowadzenia / inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania po remoncie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90,41 m² 23 227,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament w nowoczesnej inwestycji Wileńska Express zlokalizowanej na Pradze Północ. Nieruchomość z kategorii premium, z dopracowanym każdym detalem wnętrza. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46 m² 20 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mamy do zaoferowania urządzone przez architekta ustawne i nowocześnie wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny bądź studenta( 1500 m do sggw). Nowoczesne urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45,60 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z balkonem wśród zieleni | Gocław | 45,6 m | miejsce postojowe. Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł37 m² 21 351,35 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 12 z 12 pięter w budynku z 1968 roku przy ulicy Puławskiej W skład mieszkania wchodzą: - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł77,95 m² 21 154,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielan, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,40 m² 14 617,12 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, komfortowy 4-pokojowy apartament o powierzchni 170 m , położony na 5. piętrze eleganckiego, 13-piętrowego apartamentowca z recepcją, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł46 m² 17 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Układ mieszkania : - dwa oddzielne pokoje, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój - balkon typu loggia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł42,25 m² 52 071,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj między Ogrodem Saskim a Operą Narodową. Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Niecałej, do własnej aranżacji w nowo wybudowanym apartamentowcu z 2025 r. Zachwycające części.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł58 m² 12 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3/4 pokoje tuż przy skm Ursus-Niedźwiadek Prezentujemy słoneczną nieruchomość w zielonej części Ursusa, która łączy świetną komunikację z ciszą niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze idealne zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł36 m² 28 305,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 36 m z dużym tarasem | Wola ul. Chłodna | Garaż + komórka lokatorska. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 36 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł61,03 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 77 m | 4 Pokoje | Taras Zachodni Mokotów Sportowy (augustówka) | 0% pcc | Bez Prowizji | Aktywny Styl Życia Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Filip Malesa tel.   Podstawowe informacje: wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji w bloku z cegły, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł27,82 m² 27 606,04 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 27.82 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Proponujemy Państwu optymalne mieszkanie zarówno dla potrzeb inwestycyjnych, jak i własnych, dla małej rodziny. Największym atutem propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,90 m² 16 206 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37,80 m² 19 550,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - Śródmieściu (muranów). 37,8 m -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł140 m² 28 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż penthouse o powierzchni 138 m , położony w sercu Miasteczka Wilanów jednej z najbardziej lubianych i funkcjonalnych części Warszawy. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47 m² 14 021,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza Manteuffla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8. Rok budowy: 1987.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł36 m² 19 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwupokojowe mieszkanie 30 metrów od stacji metra! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone tuź przy stacji metra Słodowiec. Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł274 m² 47 080,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywny apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Park Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Nieruchomość Apartament o powierzchni 274 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł41 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) = nowa cena! = Ciekawa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,20 m² 15 889,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Marii Grzegorzewskiej. Powierzchnia 47,2 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży ustawny pokój z wyjściem na balkon, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł23 m² 21 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Na 23 m udało się stworzyć przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł71 m² 21 056,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem niedaleko Portu Siekierki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł32,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kopcińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1985 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł104 m² 36 346,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Metraż mieszkania w kw to 99,50m2 Metraż rzeczywisty po obmiarach geodety 104m2. : krótko: idealne zarówno na cele prywatne, jak i jako siedziba firmy czy Kancelarii. Mieszkanie znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij