dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

890 000 zł39,50 m² 22 531,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - mieszkanie 2-pokojowe - ul. Cybernetyki Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Warszawy - przy ul. Marzycieli. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł44 m² 23 863 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony.

Szczegóły ogłoszenia

543 950 zł47,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana do 14 maja 2026 roku 2-pokojowe, ciche, słoneczne mieszkanie, z widną kuchnią i loggią. Mieszkanie jest czyste i w obecnym stanie nadaje się do zamieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 900 zł67 m² 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wilanów | 67 m | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

844 689 zł54,50 m² 15 498,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem metro 300 m | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim | Ochota Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Karola Dickensa 19 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Bagno budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł46,29 m² 23 504 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone w prestiżowej części Wilanowa, przy ul. Herbu Korczak. Nieruchomość znajduje się na eleganckim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70 m² 12 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Niedziałkowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,70 m² 20 928,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na 6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł54 m² 34 358,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,19 m² 19 011,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Hot oferta! W pepper house! Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,19 m , położona na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60,31 m² 21 538,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Avenue Estate prezentuje eleganckie, dwustronne mieszkanie usytuowane w prestiżowej inwestycji Rebel One Soho, będącej częścią znanego kompleksu soho Factory na warszawskim Kamionku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,20 m² 17 298,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Warszawa ul Racławicka przy Puławskiej, mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią, kuchnia umeblowana i wyposażona, łazienka z wc ( prysznic ), w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł79 m² 31 012,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament Z widokiem na wisłę W sercu warszawskiego starego miasta Widok na Wisłę | Garaż | Jasne wnętrza | Historyczna kamienica | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł44,40 m² 37 162 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w topowej Lokalizacji przy ul. Chmielnej w inwestycji "chmielna Duo". Lokalizacja inwestycji Chmielna Duo to ścisłe centrum stolicy, jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł46 m² 24 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania przytulne i nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - funkcjonalnej łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Stylowe studio znajduje się na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji Soho Development z 2023 roku. Położone przy jednej z najbardziej pożądanych ulic Warszawy -w ścisłym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 56m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 1970 r. Praga-Południe Gocław. Do remontu, super dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł32,40 m² 20 367,28 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez żadnych nakładów ze strony kupującego. W 2025 roku przeszło generalny remont. Dzięki dbałości architektki o spójność projektu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł92,34 m² 13 731,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32,50 m² 16 276,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulne 32 m w przedwojennej kamienicy na zielonym Grochowie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowa, dwupokojowa kawalerka o powierzchni 32,23 m . Położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,10 m² 18 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum warszawy | rondo onz | ciche | 2 oddzielne pokoje | 38,2 m cena : 670 000 do negocjacji Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, ale bez miejskiego zgiełku za oknem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł25 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio | 25 m2 | Balkon | Włochy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Dolny Mokotów Sielce, ul. Krymska : Dla kogo Mieszkanie będzie dobrym wyborem dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem, a także dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł99 m² 65,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Miasteczku Wilanów na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, o powierzchni 99 m2, w skład mieszkania wchodzą m.in. 3.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł22,50 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł86,18 m² 29 589,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64,31 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 64,31 m , położonego przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b, w Wilanowie Królewskim,.

Szczegóły ogłoszenia

5 647 680 zł235,32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,64 m² 18 389,01 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 45 m dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 000 zł67,20 m² 29 434,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną na zabytkowym osiedlu Latawiec, wybudowanym w latach 50-tych XX w. Należy do zabytków architektury powojennej. Nazwa.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł66,50 m² 11 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. Mieszkanie, w których od progu czuje się proporcje, oddech i naturalną przestrzeń. Wyjątkowo ustawne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł29,20 m² 21 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 2 pokoje / 29,2 m2 / piwnica / 400 metrów do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English idealne pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł135 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Mokotów, sobieskiego Rozkład mieszkania: salon-35,9m2 Sypialnia- 19,3m2 Garderoba 2,5m2 Pokój nr1-15m2 Pokój nr 2-14,8m2 Łazienka- 5,5m2 Łazienka -3m2 wc z pralnią- 3m2 Kuchnia-13m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112 m² 43 080,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy penthouse na 13. piętrze w Mennicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu unikatową ofertę apartamentu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81 m² 15 419,75 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowy apartament 81 m | Gocław | loggia | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 81 m z loggią (6 m ), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka typu studio z balkonem - cena zawiera czynsz! Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.