dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

1 490 000 zł64 m² 23 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - 50 m od Metra Racławicka Na sprzedaż prezentujemy niezwykle urokliwe, starannie wykończone mieszkanie położone przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł25 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz gotowego lokum, które nie zrujnuje Twojego portfela? To studio przy ul. Kokoryczki 5 (nowa Grochowska) łączy wysoki standard wykończenia z wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mokotów | Rozkładowe 3 pokoje | tramwaj do Centrum w 10 minut Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł42 m² 14 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Wykończ jak lubisz najbardziej 42 m | duży salon | osobna kuchnia |winda|blisko metro czy centrum handlowe | idealne pod wynajem | winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 850 000 zł76,90 m² 37 061,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ulicy Biały Kamień 8. Komfort i funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością wykończenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł69 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 69 m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze budynku apartamentowego na Gocławiu, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie jest wyremontowane do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł69,20 m² 15 158,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy, parę kroków (200m) od metra Dworzec Wileński. Mieszkanie o powierzchni 69 mkw. składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł63 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż mieszkanie 63 m w Warszawie, ursynów, ul. Kazury. 3 piętro, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,03 m² 18 164,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł42 m² 33 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne mieszkanie | Na sprzedaż | Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł64,77 m² 23 004,48 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany w najwyższym budynku nowoczesnego kompleksu z recepcją, całodobową ochroną i monitoringiem Ronson Development - City Link oddanego do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 681 021 zł88,40 m² 30 328,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 88 m | 3 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 88 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł42 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu przy ulicy Marcina z Wrocimowic 12. Budynek zadbany, posadowiony w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania 42m2. Dodatkowo duży taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł24 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Warszawa, włochy, al. Jerozolimskie - 24 m2 / mikro kawalerka + miejsce w garażu podziemnym we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł95 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny, słoneczny apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni, dwustronne, północno-południowe z ogródkiem i 2 balkonami. Bez prowizji i podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł101 m² 11 871,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Gościniec w Starej Miłosnej. (English version below).

Szczegóły ogłoszenia

1 456 000 zł45,50 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 Pokoje na Kabatach Inwestycja rytm (ul. Szajnowicza 8) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł47 m² 12 765,96 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kowalczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1982 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie | Dolny Mokotów | przy Łazienkach Królewskich Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł27,23 m² 21 263,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku. Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, żoliborz ul. Zabłocińska | taras | garaż | metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł89,17 m² 40 372,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Trzypokojowe mieszkanie W kamienicy na śródmieściu Kamienica | Parkiet | Wyposażone | Śródmieście Południowe | Metro Politechnika | Plac Zbawiciela | Wysokie ***** rozkład pomieszczeń: * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł63,50 m² 20 236,22 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł39 m² 24 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na czwartym, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Aleje Praskie, zrealizowanej przez Develia. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł44,55 m² 20 875,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,6 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł24,70 m² 15 991,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do własnej aranżacji Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie pod siebie? To mieszkanie na 2. piętrze (budynek z windą) łączy w sobie spokój z energią dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i zaprojektowane z myślą o komforcie oraz funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł98,99 m² 17 173,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 98,99 m | wysoki standard | 2 miejsca parkingowe | gotowy do wprowadzenia Westate Wola prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 98,99 m , zlokalizowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25,22 m² 22 997,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Z 1938 roku przy ul. Asfaltowej. Jasne i wysokie (3,05m) mieszkanie w przedwojennej kamienicy, usytuowanej pośród architektonicznie ujednoliconych.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

PL | eng version below Na sprzedaż dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie w Wawrze. To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi lub osób, które cenią przestrzeń i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47 m² 17 978,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam lub zamienię Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Służewiu (ok 500m do.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | 3 pokoje (z możliwością na 4) | 2 pełne łazienki | pralnia/pom. gospodarcze Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17, położone naprzeciw Westfield Arkadia, wyróżnia się czytelnym.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł57 m² 15 596,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł65 m² 91,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Nowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł69,70 m² 13 328,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - w dzielnicy Białołęka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46 m² 14 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, która pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 700 zł157,30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 157 m2 na Muranowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 157 m2, położonego w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł42,20 m² 15 165,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry nieruchomości:.