dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 084 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 084 ogłoszenia

1 360 000 zł54,53 m² 24 940,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m2, 3-pokojowe, w nowej części Marina Mokotów, przy ul. Białej Floty. Możliwość zakupu dodatkowo miejsca postojowego w garażu podziemnym:.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł46 m² 25 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł54 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o ciekawym układzie, pow. 53,33 m2, położone na Ursynowie (natolin), w bezpośrednim sąsiedztwie metra. Najważniejsze informacje: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze. W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Powierzchnia mieszkania stanowi 56 m2 Lokal znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

587 000 zł41,50 m² 14 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne, dwustronne 2 pokoje tuż przy metrze Wawrzyszew ul. Tołstoja 1 Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane w sercu zielonych Bielan. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł68,70 m² 12 940,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Bora-Komorowskiego 16 Metraż: 68,70 m Piętro: 9/10 Rok budowy: 1982 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 889 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł41 m² 19 390,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł24,50 m² 18 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Grochowie, idealna propozycja dla Singla lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jego położenia zapewnia dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

1 011 000 zł53,44 m² 18 918,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 53.44 m2 | Ogródek | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł35,70 m² 16 498,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Serdecznie polecam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane przy Alejach Jerzego Waszyngtona. Usytuowane jest ono na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1962 roku. . Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,36 m² 19 002,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7. Osiedle oddane do użytku w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł116 m² 24 129,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agencja Westate oferuje Państwu na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o dużym potencjale, zlokalizowane na 5. piętrze budynku z 1980 roku, z windą. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,50 m² 19 469,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Śródmieściu. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,14 m² 18 820,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m , położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na terenie zielonego Ursynowa, usytuowane blisko ul Puławskiej. 1 piętro w 2-piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł44 m² 17 840,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Olbrachta 124 (bemowo) w czterokondygnacyjnym budynku z 2017 roku, teren ogrodzony z zadbanym wewnętrznym dziedzińcem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł45 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie ul. Marcina Kasprzaka Wola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

7 999 zł106 m² 75,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal na wynajem ul. Krucza / Al. Jerozolimskie 106 m 4. piętro kamienicy z historią Do wynajęcia wyjątkowy lokal położony u zbiegu ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł70,79 m² 26 133,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą. - jasne i przestronne, - wysokie okna, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,90 m² 16 680,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralne mieszkanie z ogródkiem na Białołęce Nowodwory w okolicy Pętli autobusowo-tramwajowej Nowodwory miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć. Kameralne mieszkanie z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł46,40 m² 22 844,83 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na najwyższym 13 piętrze budynku z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Powierzchnia lokalu wynosi 46,4m2 ( + loggia 4,6m2) W ofercie jest również.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 88,4 mkw. położone w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Dzika 19/23. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort i wygodę? Mieszkania, które stanie się Twoim azylem po długim dniu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie z duszą Na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł57 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Westate Włochy prezentuje - 2-pokojowe mieszkanie z garażem | ul. Żytnia | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł49,13 m² 27 478,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Powiśle. , komfortowe 2- pokojowy apartament znajdujący się na parterze w 7- piętrowym budynku z 2012 roku. Na powierzchni 49 m2 znajduje się salon z otwartą kuchnią i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł42,39 m² 23 944,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł73 m² 23 287,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł50,11 m² 33 027,34 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł110 m² 22 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł38 m² 17 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000 r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

874 950 zł65,20 m² 13 419,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio Ochota | Gotowe do wprowadzenia Prezentuje mieszkanie ciche i dobrze doświetlone. Jest to propozycja dla osób które cenią sobie dobrą infrastrukturę a załatwianie codziennych.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,84 m² 13 843,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2. pokojowe 36,84 m2, idealne dla pary 2. pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, tuż przy lesie, w spokojnej okolicy. Idealne rozwiązanie dla ludzi zmęczonych miejskim pośpiechem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł96,40 m² 13 485,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł78 m² 33 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż piękne, 4 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Południowym z balkonem. Mieszkanie klimatyczne i świeżo wyremontowane - wymiana elektryki, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł50,90 m² 18 860,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego Prezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego.