dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

1 060 000 zł82 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania duże, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81.60m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Wysockiego 25. Mieszkanie dla rodziny, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

839 000 zł48 m² 17 515,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko W the estate warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe. Wymiary pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

985 000 zł80 m² 12 389,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzy pokojowe mieszkanie na Gocławku Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Praga Południe) o powierzchni około 80m2 na które składają się : -trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: ul. Rosoła 13, warszawa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53m2, zlokalizowanego na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

779 000 zł39 m² 20 181,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Słoneczna kawalerka w spokojnej okolicy na Śródmieściu. Podstawowe informacje: mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na Warszawskim Muranowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Witamy Cię serdecznie, mieszkanie, z widokiem na Park Olszyna, zlokalizowane jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

719 699 zł55 m² 13 130,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach, w zielonej i spokojnej okolicy., przy ulicy Conrada. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

835 000 zł38 m² 21 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta Prywatna Sprzedaje przepiękne mieszkanie w kamienicy z lat 50tych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Antoniego Fontany, kilka minut od metra Stare Bielany. Powierzchnia 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

1 277 700 zł48 m² 26 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 w Porcie Praskim. Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 oferuje komfortowy standard życia w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 280 000 zł47 m² 27 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 47M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16b, wysoki standard wykończenia. Budynek: mieszkanie znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

929 000 zł53 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Digital Broker prezentuje mieszkanie, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem dla rodziny. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł36 m² 23 260,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy Fabrycznej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portofino

Sadyba,Warszawa

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bloku z lat 70-tych. Obecny rozkład: - 3 oddzielne pokoje w tym 1 z balkonem - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włochy,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji - to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze bloku przy ul. Przedpole 9. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solipska

Stare Włochy,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta od właściciela. Nowy apartamentowiec z windą. Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie 42m2 przy ul. Solipska 15, włochy. Cicha i spokojna okolica z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 163,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 856 000 zł136 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 136M2, 5 pokoi, garderoba walk-in, taras, zamknięte osiedle, zawady, bruzdowa budynek: kameralny, trzykondygnacyjny budynek na Zawadach przy ulicy Bruzdowej z 2008 roku. Budynek otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

899 900 zł51 m² 17 576 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze o powierzchni 51,2m2, na które składa się salon, sypialnia, kuchnia (z oknem), łazienki, przedpokoju. Z salonu wyjście na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

698 000 zł39 m² 17 989,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy Państwu bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, usytuowane róg Jana Pawła II i Grzybowskiej! Budynek z monitoringiem, i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 350 000 zł73 m² 32 086,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy apartament położony na Mokotowie, tuż przy wejściu do Metra Wierzbno. Położone na ostatnim piętrze apartamentowca z 2007 roku mieszkanie, ma niesamowity widok na Centrum Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

547 700 zł37 m² 14 960,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Białołęka - zielona i przyjazna dzielnica w Warszawie. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i łazienką. Usytuowane jest na wysokim parterze od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 249 000 zł64 m² 19 626 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się bezpośrednim sąsiedztwie Parku fort bema na Osiedlu z 2007 roku. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

1 069 000 zł72 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Kobielskiej, zaledwie 17 minut od ścisłego centrum Warszawy z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 816,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja! nowa oferta oraz bez prowizji od strony kupującej! Lokal znajduje sie w bazie danych biura nieruchomości i stanowi ofertę na wyłączność. Gotowe do zamieszkania 1 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

475 000 zł24 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w budynku z końca lat 50-tych zlokalizowane na Pradze Północ. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

799 000 zł31 m² 25 600,80 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 31,21 m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze w nowoczesnym, siedemnastopiętrowym budynku z 2021 roku, przy ul. Fort Wola na Woli. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielany,Warszawa

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością oferuję Państwu do sprzedaży dużą, ustawną kawalerkę zlokalizowaną na warszawskich Starych Bielanach. kilka minut spacerem od metra. Oferta dla koneserów i miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania na Bemowie dla rodziny? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> mieszkanie Przestronne dwupokojowe mieszkanie z salonem połączonym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubieszowska

Praga-Południe,Warszawa

551 000 zł34 m² 16 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,10 m , 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1926 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Lubieszowska. Balkon, piwnica, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mierosławskiego

Żoliborz,Warszawa

10 500 zł135 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia części domu znajdującego na Żoliborzu Oficerskim ( piętro i poddasze ) z niezależnym wejściem. Doskonałe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Żeromskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

8 200 zł80 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie po generalnym remoncie do wynajęcia o powierzchni 80 mkw zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu przy ul. Hoża 43/49 na zamkniętym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego na parterze w bloku z 1970 roku, znajdującego się przy ulicy Jana Olbrachta 5 w Warszawie, dzielnica Wola. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny punkt komunikacyjny | tuż przy Łazienkach Królewskich | Idealne mieszkanie dla dwojga pod najem długoterminowy, jego lokalizacja gwarantuje czynne korzystanie ze wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

5 900 000 zł600 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:15

 

Rok budowy:1938

Kamienica dwupiętrowa - trzy kondygnacje o powierzchni całkowitej 600m2 w tym ze strychem pełnowymiarowym o powierzchni około 80m2- do adaptacji, podpiwniczona - 16 piwnic lokatorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł71 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament, jeszcze nikt W nim nie mieszkał; wszystko nowe! Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 655 000 zł70 m² 23 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Podstawowe informacje - Rezydencja arteco - miejsce postojowe w garażu x 2 - komórka lokatorska x 2 - ciche - dwustronne - taras 7m - garderoba - ochrona, monitoring - na osiedlu siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

965 000 zł48 m² 20 260,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonała Inwestycja w Centrum Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, które jest idealnym wyborem zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

848 000 zł44 m² 19 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 43,5m2 na Miasteczku Wilanów - 2 pokoje, łazienka, ładny ogródek o pow. 36,53m2. Lokalizacja Budynek znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

960 000 zł48 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mokotów Górny, blisko metra, dwa pokoje, wysoki parter, cegła 1958r. Pokoje: 11 i 17,5m2, duża widna kuchnia ok. 10m2, wysokość 2,85m. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia oddzielna. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

750 000 zł32 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość usytuowana w super lokalizacji. W pobliżu budynku: -5 min spacerem do autobusu oraz tramwaju. -15 min spacerem do stacji metra Księcia Janusza -nieopodal.