dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

750 000 zł32 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość usytuowana w super lokalizacji. W pobliżu budynku: -5 min spacerem do autobusu oraz tramwaju. -15 min spacerem do stacji metra Księcia Janusza -nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 599 000 zł98 m² 16 316,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98m2, usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1986 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej. Osiedle jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powsinek,Warszawa

1 149 000 zł51 m² 22 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,63m2 zlokalizowane na Wilanowie / Wilanów Wysoki. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 249 000 zł61 m² 20 586,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle urokliwe mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 położone przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 400 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy Metra Rondo onz. Browary Warszawskie, fabryka Norblina czy Centrum Biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Potrzebny przestronny ogród? Nowoczesne lecz przytulne wnętrze? 3 pokoje w bardzo wygodnym układzie? Komórka lokatorska? Ta oferta ma wszystko! Dodatkowo aż 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 97m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1998 r. przy ul. Poligonowej, praga-Południe, gocław. Mieszkanie odświeżone, idealne dla pary lub rodziny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

764 000 zł42 m² 17 976,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Elbląskiej 65. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

851 745 zł73 m² 11 715,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na bemowie tylko za gotówkę 3 pokoje, z opcją na przerobienie na 4 pokoje lub na 5/6. Duży balkon, piwnica, opcja na garaż, jest naziemne miejsce parkingowe. Budynek lata 90, trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Wola Młynów ul. Górczewska (przy skrzyżowaniu z ul. Działdowską) | 400 m do stacji metra Młynów i Płocka | przystanek autobusowy pod budynkiem | 400m do przystanków tramwajowych | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 338,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do zakupu przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 62,13 m , zlokalizowanego na ul. Lazurowej 17 w Warszawie. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

12 900 zł112 m² 115,18 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament premium, o powierzchni 112 m2, wykonany w najwyższym standardzie, zlokalizowany na Powiślu z widokiem na Stadion Narodowy 112 m2, 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony 8 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 986,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw położone w Centrum Warszawy na 4.piętrze w 15-piętrowym budynku z 1972 roku. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Olszynka Grochowska,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie na Praga-południe/продажа квартиры на Praga-Południe [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Duża kawalerka 35 m2 jeden pokój z możliwością wydzielenia sypialni, przy ul. Wólczyńskiej 9 Stare Bielany blisko Metra Wrzeciono i Metro Stare Bielany. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 208,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Stare Bielany / metro / klimat / po remoncie / przytulne Jeśli szukasz słonecznego mieszkania, położonego w zielonej i klimatycznej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

848 000 zł57 m² 14 929,60 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 56,8 mkw. na Górnym Mokotowie w osiedlu Domaniewska, przy stacji metra Wilanowska. Teren osiedla zagospodarowany, wokół dużo zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł54 m² 101,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie, duży salon z kuchnią z widokiem na dziedziniec, łazienka z prysznicem i przytulna sypialnia. Mieszkanie ciche, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 916,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mokotów - ul. Bluszczańska - 2 pokoje 46,52 m2 + garaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w 3-piętrowym budynku przy ul. Bluszczańskiej w Warszawie. Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 249 000 zł61 m² 20 586,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, prezentowane poniżej mieszkanie jest obecnie 2-pokojwe (z oddzielną kuchnią o powierzchni 14m2), z możliwością adaptacji na mieszkanie 3-pokojwe (z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 024 400 zł79 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z malowniczym widokiem na warszawskiej Pradze Południe Adres: bora-Komorowskiego 22 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, częściowo umeblowane. Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Koło,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 008,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wola - Koło, ul. Deotymy przy skrzyżowaniu z ul. Obozową | przystanki tramwajowe i autobusowe przy budynku | metro Księcia Janusza 1 km | stacja kolejowa Warszawa Koło 1 km |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany,Warszawa

2 089 890 zł110 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Poszukujesz przestronnego 4-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

598 000 zł30 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam odświeżoną 30 m2 kawalerkę zlokalizowaną na Warszawskiej Saskiej Kępie (praga Południe) z wydzieloną przestrzenią sypialnianą. Atuty: - duży metraż kawalerki, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bekasów

Ursynów,Warszawa

970 000 zł63 m² 15 387 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

970 000 zł I2 pokoje 63,04 m2 I warszawa I ursynów |stary imielin Wirtualny spacer: na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,04m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnym bloku, 3 pokoje Salon z aneksem kuchennym Dwa samodzielne pokoje Duża łazienka Balkon Mieszkanie wolne od zaraz, cena 3500zł plus czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł57 m² 20 186 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Nowolipie 7. Pełna własność. Mieszkanie w budynku z cegły z 1952 rok. Mieszkanie dwustronne. 3 oddzielne pokoje , z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

785 000 zł49 m² 15 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*rezerwacja do 05.08.2024* Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Aleksandra Kotsisa na Pradze Północ. Jest to nowa inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nieruchomość ma 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobra cena! Doskonała lokalizacja. Możliwość wynajęcia dla rodziny lub na działalność Bardzo ładne, 3-pokojowe, wysokie 3m rozkładowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią 14m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

747 000 zł35 m² 21 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na całą szerokość mieszkania, zlokalizowane przy cichej, ślepej, nie przejazdowej, ulicy Króżańskiej znajdującej się na Starym Mokotowie. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Okęcie,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ulicy Pilchowickiej. Lokalizacja mieszkania daje wiele możliwości - przez bardzo dobre skomunikowanie (autobusy, pociągi, tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

979 000 zł85 m² 11 563,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Jestem pośrednikiem, który sprzedaje własne mieszkanie :) W skrócie: targówek, ul. Wyspowa 2 Rok budynku 2005 r. Powierzchnia 84,66 m2 3 z 3 pięter (bez windy) Duża loggia ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

643 362 zł47 m² 13 747 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Syndyk masy upadłości Bożeny Kacperskiej sprzeda lokal mieszkalny nr 5 w budynku przy ul. Kakowskiego 12 w Warszawie dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie XV Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na 3. piętrze i jest dwupoziomowe. Składa się z: pierwszy poziom: przedpokój, salon połączony z kuchnią, wc. drugi poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 678,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu atrakcyjne gotowe do wprowadzenia mieszkanie inwestycyjne 34,8 m2, *idealna dla studentów, blisko wat* Nieruchomość położona jest przy ul. Górczewskiej 224, zaledwie 800 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

699 300 zł37 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m2, położonego w dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. LIterackiej 19, warszawa Bielany. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie o pow. 93 m2, miasteczko Wilanów : 93 m2 : 2 sypialnie, salon, kuchnia z jadalnią z oknem, łazienka z wanną prsznicem i wc, wc, pralnia, garderoba, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

815 000 zł41 m² 19 878,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dostępne od zaraz, ciche, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Wejście na osiedle przez recepcję lub bezpośrednio do klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Nowa Praga,Warszawa

920 000 zł66 m² 14 011,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,66 m , znajdujące się w prestiżowej lokalizacji na Pradze-Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł41 m² 19 436,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja: do sprzedaży nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,16 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe. W najbliższej okolicy osiedla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij