dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

2 250 zł52 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę eleganckie i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na Woli + miejsce w parkingu podziemnym przy ul. Zawiszy 12. Doskonały punkt komunikacyjny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, eleganckie, czyste, jasne i wygodne, wysokiej jakości umeblowanie, wyposażone w sprzęty gospodarstwa domowego (pralka, zmywarka, lodówka, odkurzacz, kuchenka elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

5 600 zł145 m² 38,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w części willowej dzielnicy Stegny (dolny Mokotów). Cicha okolica. Zieleń. Niska zabudowa. Funkcjonalny układ mieszkania. Salon 35m2. Osobna kuchnia 14m2. Trzy sypialne, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całość prowizji dla biura pokrywa wynajmujący! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą podczas prezentacji nieruchomości. Lokalizacja: warszawa, mokotów, al. Wyścigowa transakcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 231 200 zł162 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecam! Bardzo ładny apartament, usytuowany południe-północ Cztery sypialnie,duży salon z kuchnią, instalacja do kominka,trzy łazienki, dwa balkony plus duży taras 14m2. Do apartamentu należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Powązki,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko metra, blok usytuowany jest na granicy Bielany z Żoliborzem. Mieszkanie mieści się na 3piętrze w 4 piętrowym bloku. Okna wychodzą na zieleń między blokami, jest bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę kawalerkę umeblowaną w cichej okolicy Bemowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka Dworska,Warszawa

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne z balkonem tanie mieszkanie. Tani czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł70 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wysoki parter,sto metrów do Łazienek Królewskich,wc oddzielne,w kuchni,wc i łazience na podłodze płytki ceramiczne w pozostałych pomieszczeniach parkiet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt agd, balkon przeszklony, szyby rozsuwane z ładnym widokiem na Centrum Warszawy.Miejsce garażowe przy wejściu do windy.W poblizu CH Klif,CH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

390 000 zł45 m² 8 651,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 45,08 m2 na Bemowie ul. Pełczyńskiego 15 ( Osiedle Lazurowe inwestycja zrealizowana przez prk7 Nieruchomości, oddana do użytku w listopadzie 2011r.). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

406 000 zł65 m² 6 246,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Piękne mieszkanie 3 pokoje + kuchnia, oddzielnie wc i łazienka na Gocławiu. Pierwsze piętro w 3 piętrowym bloku, na klatce 2 mieszkania. Ciche dużo zieleni okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na pięknym nowym osiedlu, składającym się z trzypiętrowych budynków. Mieszkanie na 3 piętrze (blok z windą). Osiedle zamknięte, strzeżone całodobowo. Na terenie osiedla dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Piekne sloneczne 3-pokojowe mieszkanie, 61,2m kw. Pierwsze piętro w trzypiętrowym budynku. Cena do negocjacji. Atrakcyjne, kameralne osiedle z niską zabudową i dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barei

Nowodwory,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Osiedle położone jest w zielonej części Tarchomina na Bialolece (nowodworach), bliskość pętli autobusowej oraz trasy Mostu Północnego pozwala na sprawną komunikację z resztą Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordonówny

Tarchomin,Warszawa

290 000 zł45 m² 6 415,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne, świeżo wyremontowane i odmalowane mieszkanie. *ściana między kuchnią a dużym pokojem została zlikwidowana (różowa linia na rzucie), jednak w cenie mogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowite umeblowanie rtv,agd,oraz elemnty wyposażenia:kuchnia mikrofalowa,odkurzacz itp.Garaż w podziemiu i winda.Osiedle strzeżone,zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szumiących Traw

Bródno,Warszawa

1 890 zł54 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pok. 54m2, ul. Szumiących Traw (targówek/bródno) na strzeżonym osiedlu. Kuchnia i łazienka wyposażone w agd (lodówka, zmywarka, kuchenka). Pokoje umeblowane. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, przytulne mieszkanie po generalnym remoncie. Duzy, jasny salon, sypialnia i biblioteka/gabinet. Calkowicie umeblowane ze sprzetem agd, lodowka, pralka, zmywarka, mikrofalowka, odkurzacz. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

360 000 zł50 m² 72 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na 5 pietrze w 9 piętrowym bloku z windą.Znajdują się w nim dwa pokoje,w pełni wyposażona kuchnia,łazienka,duży balkon z widokiem na Park im.J.P.II.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe nowe do wynajęcia, umeblowane, urządzone, pokoje nie przechodnie, parter, niska zabudowa, spokojna okolica, dogodna komunikacja kuchnia agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Ursus,Warszawa

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Blok ocieplony 2 lata temu. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo ładnie. Mieszkanie do odświeżenia. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części osiedla Bródno w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Sportu i Rekreacji, kortu tenisowego, pływalni Polonez, całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

685 000 zł85 m² 8 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękny 85 m trzypokojowy Apartament, urządzony najwyższej klasy materiałami. Mieszkanie widne przestronne, ciepłe i ciche. Usytuowane na parterze z pięknym tarasem. Trzy pokoje + Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

134 000 zł20 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Proponuję wesołą, ustawną garsonierę w ok. placu Hallera. Kawalerka znajduje się na drugim piętrze niewysokiej kamienicy (bez windy) z dużym (miejsca do parkowania) podwórkiem wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duze, nowe, w bardzo wysokim standardzie. 80 metrów, dwa poziomy. Kuchnia w pelni wyposazona (zmywarka, mikrofalówka,kuchenka indukcyjan,lodówka, piekarnik,pralka agd) wszystko nie uzywane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio! Mieszkanie z ogródkiem na strzeżonym osiedlu z 24 godzinną ochroną w budynku 4 rodzinnym. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe tuż obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Ursynowie, tuż przy metrze. 53 m, dwa pokoje. 3 piętro, windy. Po remoncie, nowe meble i agd. 2 tys. plus media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł48 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

nowe wykończone 3 pokoje (zmiana z 2) ; na rysunkach wymiarowych pokazana wersja istniejąca oraz możliwa do zmiany(na życzenie);meble kuchenne na wymiar z pełnym agd;pojemne szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena obejmuje czynsz wnoszony do spółdzielni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 pokój z oddzielną kuchnią, przedpokojem i łazienką. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Telewizor, pralka, lodówka, telewizja kablowa, odkurzacz, nowa kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Dwupoziomowe przestrzenne i jasne 5-cio pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, adaptowane pod koniec lat 90, w stanie b. dobrym. Powierzchnia całkowita około 200 m2 .Ponad 80-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Warszawy ,umeblowane, wolne od zaraz , z balkonem ,bardzo ladny widok na centrum Warszawy .Bezposrednio  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Strzechą

Ursynów,Warszawa

780 000 zł82 m² 9 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam Bezpośrednio. Lubisz 17stopiętrowe korytarzowce gdzie Miły Sąsiad, którego zapach zdradza, że pod 613 wczoraj była impreza akcyzą obłożona, wciska się ponadliczbowo do windy (rzecz jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Osiedle Zamknięte i strzeżone osiedle oddane do użytku w 2001r. Na terenie osiedla znajduje się mały kompleks sportowy, w skład którego wchodzą basen, siłownia oraz boisko sportowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę wygodne, bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie ( 2010r) przy ul. Puławskiej. Blok 4 piętrowy,ogrodzony z ochroną. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Umeblowane i wyposażone, po generalnym remoncie, dwupokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie w prestiżowej odrestaurowanej kamienicy, ładna, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia (od połowy grudnia) kawalerkę na fajnym osiedlu, przy metrze Kabaty. Mieszkanie ma 34 m2. Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Składa się z dużego pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

209 440 zł19 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie po generalnym remoncie, na ścianach gładź, nowa glazura i terakota w łazience oraz kuchni, panele w pokoju, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ciche mieszkanko W zielonej okolicy -miejsce parkingowe -nowoczesna kuchnia I łazienka -odnowiona klatka I windy -monitoring -las, kanałek, ścieżki rowerowe -pętla autobusowa, sklepy 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 800 zł83 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie 83m2, warszawa Kabaty, w pobliżu Lasu Kabackiego, osiedle strzeżone, tuż przy wejściu do stacji metra, drugie piętro, winda, garaż, mieszkanie.