dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w bloku 19-piętrowym przy Rondzie Wiatraczna. Przedpokój z garderobą, łazienka i samodzielne wc, oddzielna kuchnia. 2 pokoje i duży, otwarty salon, oświetlony cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Bemowie (30m2)(bezpośrednio). Duży pokój (21,5 m2, aneks kuchenny, łazienka, duży balkon i piwnica). Doskonała lokalizacja. Mieszkanie po gen. remoncie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów, warszawa ul. Puławska 43/34 58 m2 z dwoma obszernymi pokojami z ładnym i wygodnym drewnianym parkietem + balkon z widokiem na park. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 850 zł70 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym domu. Do wynajęcia piętro z oddzielnym wejściem. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. W skład wchodzą trzy pokoje po około 12m + duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w centrum Warszawy - Aleje Jerozolimskie. Odlegość 200m od Placu Zawiszy. Budynek znajduje się vis-a-vis budynku Brama Zachodnia). Doskonała komunikacja. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

756 000 zł144 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie stanowiące 1/2 domu. Nieruchomość jest: hipoteczna, bezczynszowa z własnym podjazdem (do wyłącznego użytku: brama, furtka, duży wjazd, część ogrodu ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio sprzedam bardzo ładne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w zielonej i cichej części Ursynowa. Pokoje o powierzchni 22, 11 i 9 m2 , kuchnia 7m2 , łazienka 3m2 , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam lub zamienie 90/m2 z garażem; wykończone pod klucz do ok 40/m2 W celu podglądu mieszkania proszę o kontakt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 250 zł55 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania wynajem 1 pokoju na osiedlu Marina Mokotów. W sam raz dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i ciszę. Pokój ( 18m2) nowy,elegancki, umeblowany. w t.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisi Jar

Ursynów,Warszawa

138 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

spokojna okolica, niska zabudowa, 3 min. od kabackiego parku narodowy, pełna infrastruktura handlowa, , usługowa, medyczna, rekreacyjna, place zabaw, szkoły, przedszkola, baseny Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Pow. pokoi: 18, 16m2; kuchnia: otwarta na pokój; okna: płn-wsch; domofon; łazienka: z wanną i kabiną prysznicową; mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (5min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszańska

Zacisze,Warszawa

570 000 zł74 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie spóldzielcze-własnościowe, 3 pokojowe,piętro 3/3. Cztery mieszkania na piętrze, mały kameralny blok, budowa połowa lat 90.W cenie miejsce na ogrodzonym parkingu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jednopokojowe po remoncie,umeblowane ,kuchnia otwarta na salon ,ciepłe ,przytulne ,dojazd do każdego miejsca znakomity.wynajem długoterminowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

58m+balkon 3m, trzy pokoje (20+10,5+9m2), 3 piętro z windą, z mieszkaniem miejsce parkingowe w garażu wielopoziomowym na terenie osiedla. Kuchnia połączona z salonem, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Żoliborz,Warszawa

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkalnie idealne dla par i studentow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Handlowa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

słoneczne mieszkanie 55m2 w budynku z 2002 roku, dwa pokoje, otwarta wyposażona kuchnia, duża sypialnia, łazienka z wanną i bidetem, pralka, parkiet dębowy, szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kuchnia duża widna kompletnie wyposażona: lodówka, zmywarka, elektryczna płata grzejna i piekarnik, kuchenka mikrofalowa. Szerokie panoramiczne przeszklenie z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładne mieszkanie, zaadaptowane na biuro ( może byż w wersji również mieszkania), 4 pokoje + kuchnia ( może słuzyc za p. biurowy, serwerownię itp. lub jako kuchnia). 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

1 650 zł57 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i przytulne mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Idealna lokalizacja. Mieszkanie składa się z dużego dziennego pokoju połączonego z kuchnią i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

468 000 zł65 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!okazja sprzedam bezpośrednio - tel :   ! Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń, ciche, jasne. W idealnej lokalizacji w pobliżu stacji metra Ursynów. W okolicy :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Pilnie sprzedam mieszkanie w bloku na osiedlu Bródno Podgrodzie. Inwestycja wybudowana w 2003 roku. Mieszkanie ma 59 m2, 2 pokoje z widną kuchnią i balkonem. WC i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe dwustronne pow. mieszkania wynosi 62,80 mkw W lokalu wyodrębnić możemy następujące pomieszczenia: * salon (18 mkw) z wyjściem na loggię * 2 zamknięte pokoje (13 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone i umeblowane,sprzęt agd. Lokal składa się z dwóch pokoi,przestronnej kuchni, przedpokoju łazienki i wc. Posiada dwa duże balkony od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

828 000 zł92 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu w zacisznym miejscu Żoliborza. Położone na parterze oferuje 40 metrowy taras wychodzący na osiedle. W roku 2007 mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

idealny stan,kuchnia i lazienka wyposazone,os. zamkniete,ochrona ,dwie szafy wnekowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanko, w centrum Warszawy, dogodna komunikacja, w pobliżu tereny rekreacyjne i centra handlowe. Super dla singli. Mieszkanie bardzo ładnie wykończone i umeblowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie - nowe - pięknie wykończone, ciche, dogodna komunikacja, centrum miasta, blisko Park Łazienki Królewskie. Wysoki standard budynku. Do czynszu proszę doliczyć media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

najlepsza lokalizacja w mieście - samo centrum śródmieścia, a jednocześnie nie ma uciążliwego hałasu z ulicy. metro świętokrzyska - 3 min na piechotę. dworzec centralny - 10 min na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawer

Wawer,Warszawa

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super okazja! Pilnie do sprzedania lub wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na strzeżonym osiedlu Borki w Wawrze. 60 m2 przestrzenny, jasny salon z umeblowanym aneksem kuchennym, jasna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na II piętrze z windą i domofonem przy ul. Grójeckiej /dzielnica Ochota prawie w centrum/ o pow.48 m kw, 2 pokoje + oddzielna widna kuchnia, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie przy metrze Natolin. Mieszkanie urządzone z nowoczesną kuchnią i dużymi szafami wnękowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na osiedlu zamkniętym, słoneczne,częściowo umeblowane, sprzęt agd, po remoncie, duży balkon, rolety antywłamaniowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

286 000 zł30 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam Spółdzielcze-własnościowe miszkanie w bloku znajdującym się w pięknej części Powiśla przy ul. Okrąg. Jest to parkowa, cicha okolica. Obecnie kończony jest generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką w Wilanowie na ulicy Klimczaka 22. Budynek położony jest w spokojnej okolicy nowo wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Śliczne mieszkanie bezpośrednio przy Forcie Blizne. Okna południowo zachodnie i zachodnie z widokiem na zieleń Fortu. Mieszkanie po remoncie. Panele, glazura, terakota. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W cenie miejsce parkingowe na monitorowanym parkingu. Blisko sklepy, restauracje, przychodnia, przedszkola, poczta i dwa duże centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio-Włodarzewska59 Warszawa-spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia Księgi Wieczystej: 57m2, 2 pokoje (20/13m2), kuchnia (9m2) umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł44 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy tzw. " dom Bez Kantów". Kamienica położona u zbiegu ulic: krakowskiego Przedmieścia i Królewskiej. Budynek w trakcie procesu renowacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwupokojowe (sypialnia, garderoba, łazienka i salon z aneksem kuchennym) 60m mieszkanie, 2 piętro, winda, na osiedlu Nordik Star, położonym 7 minut od stacji metra Kabaty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

390 000 zł59 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w pełni umeblowane,w cenie miejsce postojowe przed klatką,możliwość wynajęcia drugiego miejsca również przed klatką.Mieszkanie posiada skosy,metraż po podłodze 70m2/po odjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowo urządzone 2 pokojowe mieszkanie 58m2 (osobne pokoje) z oddzielna kuchnią w budynku apartamentowym na ulicy Słomińskiego przy samej stacji metra Dworzec Gdański. Budynek jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij