dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne, nowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia prawie w centrum Warszawy Nowe, świeżo wykończone, 2-pokojowe 55m2 (duży przedpokój, salon, sypialnia, łazienka, kuchnia), jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Nowe Bródno,Warszawa

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam bezpośrednio zadbane mieszkanie o pow. 53 m2, na 5 piętrze. Okna - na wschód i południe. 3 pokoje: duży salon ok. 18 m2, średni, ustawny pokój ok. 12 m2, mniejszy pokój, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Anin

Anin,Warszawa

719 000 zł120 m² 5 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Opis szczegółowy: 118,8m plus taras 40m i weranda oszklona 32m , 4 pokoje z kuchnią i łazienką, wysokość pomieszczeń 2,85m, parkiet dębowy w pokojach i korytarzu, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio, na poddaszu 4 piętro, nowe budownictwo - Kabaty, ul. Ekologiczna cicha, spokojna okolica, skwerek przed budynkiem, osiedle strzeżone 45 m2 + 15 m2 antresola, nowocześnie urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

679 770 zł83 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

apartament,dwustronny, widok na stary sad,stanowisko postojowe w cenie. Możliwa zamiana na jedno lub dwa mieszkania mniejsze z dopłatą.Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam własnościowe spółdzielcze mieszkanie na Targówku. Usytuowane w spokojnej okolicy, świetne połączenie z całą Warszawą za pośrednictwem komunikacji miejskiej - tramwaje, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Fajne, ustawne jednopokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku na terenie strzeżonego osiedla. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Oferta biura. osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche,rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu "ambonka" w bardzo dobrej lokalizacji - pełna infrastruktura. Kuchnia częściowo otwarta na większy pokój. Po wymianie wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja 300m od Urzędu Dzielnicy Bemowo. Zamkniete osiedle z ochrona. Cisza spokój (nie od ulicy) Dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio nowe, pięknie umeblowane i w pełni wyposażone, wykończone w b. wysokim standardzie. Niska 3 piętrowa zabudowa. Mieszkanie na 3 piętrze. Osiedle zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane, do wynajęcia od zaraz, bezpośrednio. Kuchnia oddzielna, widna. Dwa pokoje umeblowane, łazienka +oddzielne wc. Duży balkon. W bloku winda i domofon. Ładna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie, ustawne, widna kuchnia. W mieszkaniu kompletna kuchnia z agd + Pralka, glazura, terakota, nowa szfa wnękowa, dobra lokalizacja i komunikacja, tani czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla 2+1 osób, darmowy internet, dobry dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

wynajem od stycznia 2010; zabudowa kuchenna; pralka; łatwy dojazd do centrum; blisko centra handlowe; 1800+liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe i ciche. wyposażenie kuchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Czerniaków,Warszawa

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wolne od zaraz. Sprzedaż bezpośrednia. Przestronne (4 pokoje: 28,15,14,13)), widne, rozkładowe i bardzo ciche mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

okna poludniowe, balkonowe zachodnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładny apartament 52 m na osiedlu strzeżonym. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka prysznic + wanna, hol w zabudowie,balkon 10 m. Internet i tv kablowa. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, komfortowo wyposażone (meble, telewizor, lodówka, pralka, zmywarka) bezpośrednio wynajmę. Doskonała lokalizacja, ul.Grottgera, wspaniały widok na Park Morskie Oko, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

608 000 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe/64m2 mieszkanie na III piętrze w ivpiętrowym budynku na ogrodzonym ,strzeżonym osiedlu. Mieszkanie rozkładowe,okna wychodzą na dwie strony (wschód i zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Żoliborz, mieszkanie 48 m, ok. Sady Żoliborskie, zieleń! cena do negocjacji! Kuchnia -terakota, łazienka-terakota, pokoje klepka dobry stan, okna drewniane w dobrym stanie, wnęka na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z kuchnią 60 m2, balkon 8 m2, osobno łazienka i wc. Budynek ocieplony, po wymianie pionów zimnej i ciepłej wody oraz co, wyremontowana winda, odnowione klatki schodowe łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Luksusowe mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

nowe mieszkanie na osiedlu jw Construction, do ceny mieszkania należy doliczyć 10.000 za miejsce postojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 370 zł34 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 2 pokoiki z aneksem kuchennym, w mieszkaniu parkiet drewniany, ładne drewniane szafki kuchenne z agd, duża łazienka; w najbliższej okolicy (ok. 300-500 m): punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

467 000 zł73 m² 6 397,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzy pokoje (32m2+10m2+11m2), łazienka (8m2), kuchnia(8m2), przedpokój. Na podłogach wysokiej jakości gres polerowany i panele. W łazience kabina i wanna, glazura. Dźwiękoszczelne okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

468 000 zł62 m² 7 548,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bezpośrednio! 3-pokojowe, słoneczne, ciepłe mieszkanie z klimatem. Bardzo spokojne sąsiedztwo. Zadbany blok (2 windy, brak zssypu i insektów). Czynsz 470 zł na 3 osby. Stan mieszkania bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio sprzedam, nowe z 2006 r., jeszcze nigdy nie zamieszkane, 58 m2, II piętro, 2 pokoje (20,76 m2 i 15,02 m2), kuchnia 8,61 m2 urządzona (zabudowana z AGD), łazienka 4,84 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, ciche, słoneczne mieszkanie w dobrym standarcie. Pełne umeblowanie, agd, rtv, internet, tv-sat. Pokoje rozkładowe 17, 10m. Kuchnia widna połączona z dużym pokojem, przez rozbicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 63 m2 na spokojnym osiedlu i chronionym. Z okien kuchni (8 m2)i salonu (16m2) widać plac zabaw, natomiast okna sypialni (12m2) i małego pokoju (10m2) wychodzą na zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowez balkonem położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum, w pobliżu szkoły , przedszkola, poczta, administracja, banki, sklepy,bazarek, cetra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

399 000 zł41 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na mieszkanie składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wejściem przez drzwi balkonowe na taras i patio - pokój sypialny - łazienka - w cenę mieszkania wchodzi dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie strona południowa,dwa pokoje,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne, zadbane mieszkanie na prestiżowym strzeżonym, pięknie utrzymanym osiedlu Jarzębiny. Doskonałe położenie niedaleko stacji metra Imielin, 2 supermarketów Real i Lidl oraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne