dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne .Jest na 6 piętrze nowoczesnego budynku przy ul.Terespolskiej 4 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Spokojna okolica,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej na Białołęce, 44 mkw, na 7 ostatnim piętrze, z balkonem. Osiedle ciche, spokojne, zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie wb.dobrym stanie, po wymianie CO i elektrycznosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

445 000 zł160 m² 2 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Wesoła oś Stara Miłosna. Bardzo bobra komunikacja. Powierzchnia użytkowa to 126 m2 , a całkowita mierzona po podłodze 160m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sąchocka

Ochota,Warszawa

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

*** Cena do negocjacji *** Bezpośrednio sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z widną kuchnią i balkonem w spokojnej, zielonej okolicy (ul. Sąchocka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis apartamentu: nowy nieużywany apartament dla 1 lub 2 osób o pow. 45m2 w Warszawie przy ulicy Cybernetyki 3C. Apartament jest zlokalizowany w nowo wybudowanym, całodobowo strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Wesoła,Warszawa

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie (2008r.) w pobliżu ulicy Kościuszki (Warszawa - Wesoła) o metrażu 55m2., położone w domku wielorodzinnym. Zupełnie osobne niekrępujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

419 400 zł70 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Osiedle Borki zbudowane przez Skanska w 2001r. Mieszkanie w czterolokalowym domku na pierwszym piętrze. Salon, kuchnia + przedpokój stanową otwartą przestrzeń. W salonie kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Białołęka,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie. Mało używane, komfortowe, jasne, przytulne, bardzo dobrze wyposażone i wykończone materiałami wysokiej jakości. Atrakcyjnie zlokalizowane na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znakomicie zlokalizowane mieszkanie - Śródmieście, rejon Placu Teatralnego. Cicha uliczka w bliskiej odległości stacja Metro Ratusz Arsenał. Dwa pokoje z kuchnią 38 m2. Mieszkanie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

M3- super lokalizacja, przy metrze! Rondo onz, na rogu ul. Świętokrzyska, al. Jana Pawła II, ul. Twarda czynsz bardzo niski ; obecnie 220zł/m-c razem z funduszem remontowym, doskonała komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Wawer,Warszawa

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania oddalonego nieco od zgiełku miasta, cenisz sobie spokój, kontakt z naturą, wypoczynek we własnym ogródku, jednakże chcesz szybko dostać się do centrum, to mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

1 280 zł30 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę na nowym strzeżonym osiedlu lewandów park.MIESZKANIE JEST CAŁKOWICIE WYPOSAŻONE.ŁAZIENKA WANNA,UMYWALKA,WC,PRALKA.PRZEDPOKÓJ DWIE DURZE SZAFY.KUCHNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

487 813 zł46 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Piękny, nowoczesny studio-apartament z jednym z najpiękniejszych widoków w Warszawie. Usytuowany przy al. Wilanowskiej na Mokotowie (rezydencja nad Potokiem) 45,59 m2 + 11,40 m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Gocław-Lotnisko,Warszawa

399 000 zł49 m² 8 176,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie umiejscowione jest w Warszawie, praga Południe - Gocław, na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa, jugosłowiańskiej i Kwiatkowskiego, osiedle Iskra III, osiedle strzeżone z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe sloneczne i przestronne mieszkanie do wynajecia od stycznia ( lub do uzgodnienia z obecnymi lokatorami, mozna wprowadzic sie wczesniej lub pozniej) Posiada: - w pelni wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszno

Wola,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na bliskiej Woli - niedaleko ul. Żelaznej, bardzo dobra komunikacja - tramwaje, autobusy, kilka minut spacerem do metra przy pl. Bankowym. Mieszkanie 3-pokojowe, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Warszawa,mazowieckie

69 000 zł47 m² 1 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie typu tbs, idealne dla ludzi lubiących spokój i ciszę oraz dla rodzin z małymi dziećmi. Usytuowane na skraju Puszczy Kampinoskiej, z ładnym widokiem nie zasłoniętym przez inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę - bezpośrednio Spokojnym lokatorom. Osiedle położone na spokojnym, zielonym Tarchominie, w bliskim sąsiedztwie wału wiślanego. Dobra komunikacja z centrum - Most Północny - metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 55 m2 na 13 piętrze z widokiem na Centrum.Umeblowane.Salon z otwartą kuchnią-wyposazona w AGD,Loggia przeszkona z rozsuwanymi szybami. Garaz podziemny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

192 648 zł56 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe dwupoziomowe (aneks kuchenny) o pow 55,84m2 w cenie 192648 pln. Dostępne na III piętrze. Lokalizacja Błonie k/ Warszawy. Cena za m2 pozwala na zakup w programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

158 597 zł46 m² 3 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe +kuchnia o pow45,97 m2 w cenie 158597 pln. Dostępne na parterze , w cenie ogródek 32 m2 oraz na I i II piętrze. Lokalizacja Błonie k/ Warszawy. Cena za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

119 922 zł35 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe (aneks kuchenny) o pow 34,76 m2 w cenie 119 922 pln. Dostępne na parterze , w cenie ogródek 32 m2 oraz na II piętrze. Lokalizacja Błonie k/ Warszawy. Cena za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone na osiedlu chomiczówka, okna na ulicę Conrada (salon i kuchnia) i zielony plac (sypialnie). Doskonała lokalizacja i komunikacja: metro (stacja młociny), liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, urządzone mieszkanie 4-pokojowe (76m2) w Rembertowie przy ulicy Czerwonych Beretów w najbardziej zielonej dzielnicy w Warszawie. Lokalizacja Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Warszawy(ul. Graniczna 4) Mam do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Usytułowane na drugim piętrze w bloku. Składa się z pokoju z wnęką kuchenną, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i ciche mieszkanie, zlokalizowane w nowym, strzeżonym osiedlu(osiedle leśne) w sąsiedztwie parku oraz zabytkowego fortu Bema. W okolicy dużo terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł49 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na ursynowie przy metrze stokłosy.3 ODDZIELNE POKOJE WC I TOALETA ODDZIELNA. Duży balkon.MIESZKANIE ZNAJDUJE SIĘ W BARDZO ŁADNEJ ZIELONEJ OKOLICY.BLISKO DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

180 000 zł19 m² 9 661,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam bezpośrednio własnościowe M-1 o pow. użytkowej 18,63 m2. Kawalerka znajduje się na szóstym piętrze, w budynku przy ul. Zwycięzców (blisko ul. Francuskiej) na Saskej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na strzeżonym ,zamkniętym osiedlu.Salon około 20 m2,aneks kuchenny 6m2,sypialnia 9 m2.W cenie miejsce garażowe w garażu pod budynkiem.Winda zjeżdża do poziomu garażu.Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie i równie atrakcyjnej lokalizacji przy kompleksie leśno-parkowym na Nowodworach (białołęka). Mieszkanie znajduję się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Stara Praga,Warszawa

479 000 zł72 m² 68 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Sprzedam lub zamienię na mniejsze wysokie mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Północ (stara Praga), o powierzchni 72m2, na pierwszym piętrze budynku z windą, na zadbanym, strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

359 000 zł65 m² 0,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam do sprzedania lub do zamiany bezpośrednio, mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 65,30 m2, plus skosy na drugim poziomie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. W mieszkaniu są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

53 m2 trzy pokoje. Polecam! Mieszkanie w świetnym punkcie 5 min od Metra. W pobliżu przedszkole, szkoły, sklepy, market-galeria, przychodnia, apteka, bazarek, multikino, bank. Tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

204 500 zł39 m² 5 190,36 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio! Nowe, rozkładowe 2 pokoje z balkonem. Kameralne osiedle domków 2-pietrowych, strzeżone, zamknięte. Place zabaw, sklepy, punkty usługowe na terenie. Niska zabudowa wokół (domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Tarchominie, na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Kuchnia umeblowana, w pełni wyposażona, posiada kuchenkę i lodówkę, oraz przybory kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

531 000 zł76 m² 6 986,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się przy cichej, jednokierunkowej ulicy, ale jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, tylko 20min do Centrum tramwajem. W pobliżu również przystanki autobusowe. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

480 000 zł58 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezposrednio 54M2 + 4 M2 schowek balkon 16M2 widna kuchnia cicha okolica  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobry punkt komunikacyjny dzięki czemu jest łatwy dojazd do Centrum (25 min); tramwaje i autobusy (pętla Górczewska 2 min spacerkiem). Wszystko co niezbędne w zasięgu ręki: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 30M2 mieszkanie zlokalizowane W centrum warszawy przy ulicy nowolipe, blisko skrzyżowania ulicy jana pawła I aleji solidarności. Jest to kawalerka znajdująca się na.