dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio widne i przytulne 38 m 2 mieszkanie (kłopotowskiego 2)w rozsądnej cenie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym bloku po remoncie - blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wszelkie opłaty ponosi wynajmujący. Możliwość zainstalowania internetu, telewizji kablowej i telefonu stacjonarnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł124 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

3 sypialnie, 2 łazienki, gabinet, pokój dzienny z otwarta kuchnią, garderoba, pralnia z kotłownią, garaż na dwa samochody, 2 balkony. Piękne, ciche, pełne zieleni, strzeżone osiedle małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia dwa pokoje , rozkladowe kazdy pokuj ma osobne wejscie. Umeblowane po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do Sprzedania studio przy ul.Makolągwy na Ursynowie. 4 piętro,okna od wschodu na ulice Roentgena. Miejsce parkingowe na osiedlu strzeżonym,ochrona. Niski koszt czynszu- 320zł. Studio pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł106 m² 6 966,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Nowy apartament 105,5 m na II piętrze , w budynku z 2008 r. położonym na skarpie ursynowskiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim, , dwupokojowe otwarte - przewidziane do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

1 399 zł33 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne mieszkanie na wysokim parterze na strzezonym osiedlu o powierzchni 33m2 plus loggia 8m2, spokojna okolica ul. Wyspowa Zacisze z dobrą komunikacją miejską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

379 000 zł67 m² 5 639,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam bezposrednio! 3 pokoje, 3. piętro, budynek 3-piętrowy dodatkowy opis Mieszkanie składa się z 3 pokoi: 2 sypialni 11.30m oraz 12.30m i salonu 20.40m oraz widnej kuchni 10.00m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

297 000 zł40 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam dwu pokojowe, 40 metrowe mieszkanie na ulicy Korczyńskiej. Mieszkanie na parterze w budynku 10 piętrowym. Do mieszkania przynależy duży, ogrodzony ogródek, wejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ładne 65 m2. Rok budowy koniec 2004r, dwu stronne. Osiedle strzeżone zamknięte, monitoring, domofon, plac zabaw. Okna drewniane-Sokółka. Salon, hall, kuchnia - gres polerowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki. Mieszkanie jest umeblowane, w kuchni lodówka i kuchenka, w łazience kabina prysznicowa. Na klatce i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

mieszkanie praktycznie w centrum ciche blok ocieplony zadbany nowe windy okna plastikowe parking strzeżony społecznie bezpośredio pod blokiem plac zabaw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

580 000 zł84 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio super okazja! super cena! Sprzedam dwupoziomowe ciche mieszkanie o powierzchni 84m2.(bez skosów) Pierwszy poziom duży salon połączony z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutniowa

Ochota,Warszawa

371 900 zł49 m² 7 589,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio nowe 2-pokojowe mieszkanie na Szczęśliwicach blisko Parku. Dojeżdżają tutaj tramwaje, autobusy oraz wkd, również do metra Racławicka nie jest daleko. Mieszkanie ciche od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaski

Piaski,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe,ciche,oddzielna widna kuchnia,umeblowane,agd,doskonałe połączenia tramwajowe,autobusowe,blisko metro'warszawa,ul.Kochanowskiego32.Kontakt tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

189 000 zł23 m² 8 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania cicha, słoneczna i ustawna kawalerka. Pokój 16m, nowe okno plastikowe z zasuwanymi kratami, na podłodze parkiet, w łazience i kuchni glazura i terakota. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na drugim piętrze w jedenasto piętrowym budynku z 2001 roku. Okna i drzwi balkonowe pcv skierowane na osiedle antresole czyli ciche. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe w centrum Tarchomina- ul. Erazma z Zakroczymia. Mieszkanie w niskim bloku, tylko 2 mieszkania na piętrze. Wysoki parter z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poligonowa

Gocław,Warszawa

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam wyjątkowe i atrakcyjne mieszkanie (50m2 +). Mieszkanie 2 poziomowe. 2 pokoje z aneksem kuchennym. Balkon i komórka lokatorska. Osiedle ogrodzone - Latyczowska. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 43 m2 (pokój z kuchnią) na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji Wiktorska przy Puławskiej. W bliskiej odległości znajduje się Park Dreszera i park Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 100 zł77 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam. wszelkich informacji udzielam pod nr tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie usytuowane jest na terenie ogrodzonego i strzeżonego osiedla ul. Górczewska ( bliżej ul.J. Olbrachta ), dogodne połączenia komunikacyjne z centrum ( obok przystanek autobusowy ), ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł174 m² 9 080,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Powierzchnia: 174 m2 + 20 m2 garaż pod lokalem Wysokość czynszu: 477 zł Stan Mieszkania: nowe, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uroczysko

Zacisze,Warszawa

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, zacisze, 52 m2, 3 pokoje + aneks kuchenny, umeblowane, wysoki parter, dobry punkt komunikacyjny, ochrona, diostępne od sierpnia 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ładna, nowoczesna i słoneczna kawalerka (ursus Skorosze) oddana do użytku w 2004 r., od południowo-wschodniej strony, 1 duży salon połączony z kuchnią (ok 26 m2) z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

360 000 zł49 m² 7 314,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie z dużym ogrodzonym ogródkiem. Nowe plastikowe okna dźwiękoszczelne. Rolety antywłamaniowe. W korytarzu szafa wnękowa i pawlacze. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Warszawa, wola, szulborska, 37 m2, 6/10p., po remoncie Słoneczne, przytulne mieszkanie na 6 piętrze w kameralnym budynku z lat 70-tych, po remoncie. Dwa ustawne pokoje o powierzchniach:18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

440 000 zł56 m² 7 829,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podstawowe informacje: sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, 5 piętro, płyta H, budynek 10 piętrowy, 1975r. Powierzchnia całkowita mieszkania rozkładowego/dwustronnego: 56,2m2 - kuchnia 7m2 widna, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 230 zł55 m² 22,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 50% mieszkania - Miasteczko Wilanów, 55m2, wysoki standard, balkon Poszukuję lokatora do mieszkania, w którym tylko śpię, ponieważ studiuję, pracuję i co drugi weekend opuszczam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe,oddzielna widna kuchnia,umeblowane,agd,ciche,doskonałe połączenia tramwajowe,autobusowe,blisko metro.Warszawa,ul.Kochanowskiego 32.Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

230 000 zł32 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cena do negocjacji! oferta bezpośrednia! Mieszkanie położone na Bemowie w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły na W pełni wyposażone : pralka, duża lodówka, piekarnik, szafa, łóżko rozkładana sofa 140x200, telewizor, kuchnia z barkiem. W czynszu zawarte są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły na W pełni wyposażone : pralka, lodówka, deska do prasowania, szafa, stół + krzesła, łóżko rozkładana sofa 140x200, telewizor. W czynszu zawarte są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji. Odmalowane,agd,podłączenia internetu i kablówki. Aneks kuchenny otwarty na pokój dzienny, nowoczesne z dużą łazienką. Słoneczne,okna i balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne i bardzo funkcjonalne mieszkanie- trzypokojopwe po generalnym remoncie. Kompletne wyposażone w nowy sprzęt agd i rtv, internet i tv kablowa. Kuchnia kompletna zabudowana pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w kamienicy z 1995 roku, 3/3 piętro. Okna pcv, wychodzące na wschód i zachód. Podłoga deska, w łazience glazura i terakota. Słoneczna, widna kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Bemowo Lotnisko,Warszawa

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Sprzedam pilnie bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie na wysokim parterze. Idealne na działalność - klubik, przedszkole, salon, gabinet itp. Zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

200 m do metra, cicha okolica, sklepik osiedlowy, mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwu pokojowe salon-16m, +balkon, sypialnia -9m, kuchnia widna -5m, łazienka 3m, hol-5m, duża piwnica, przy bloku miejsca do pakowania oraz parking płatny -50zł. Niski czynsz 350zł, spółdz.włas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Warszawa, wola, smocza, 36 m2, 2 pok., 4/4p., okna na podwórze Bardzo ładne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na 4 piętrze w niskim budynku. Blisko centrum, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Warszawa, bielany, schroegera, 35 m2, 2 pok., 3/3p., blisko metra Słoneczne, przytulne mieszkanie na 3 piętrze w kameralnym budynku z lat 50-tych, po remoncie. Dwa ustawne pokoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij