dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania nowe mieszkanie (50m2) na nowo oddanym Osiedlu Saska (2011r.) o wysokim standardzie na terenach Saskiej Kępy- Gocławia. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Bora Komorowskiego 56,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

475 000 zł59 m² 8 063,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Witam, do sprzedania mam 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, metro natolin. Mieszkanie do remontu według własnego uznania. Rozmieszczenie mieszkania wschód-zachód. Bardzo dobrze nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

188 000 zł31 m² 6 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Miła, cicha, spokojna okolica. Dużo zieleni, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

820 000 zł103 m² 7 961,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie wykończone, bardzo słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ciche osiedle, ładna okolica. Blisko komunikacja, szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

237 000 zł40 m² 5 925 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche osiedle w ładnej okolicy, blisko szkoła, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

193 000 zł29 m² 6 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ładne osiedle w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

537 000 zł93 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:suterena/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne osiedle, 7km od pkin, dobra komunikacja z Centrum miasta. W pobliżu centra handlowe, park, przedszkola i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

427 000 zł53 m² 7 996,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam wygodne, słoneczne i ciche mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2005/6r. Narożne, na trzecim piętrze (z czterech), winda z poziomu garażu. Trzy pokoje:12m, 9m, 21,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elekcyjna

Wola,Warszawa

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wola, M-2, 29m2, p.6/7, KAWALERKA Z ANEKSEM KUCH, BALKON, UMEBLOWANA, PRALKA, LODÓWKA, TELEWIZOR, NOWE OKNA, ŚWIETNA LOKALIZACJA ELEKCYJNA RÓG GÓRCZEWSKIEJ, W OKOLICY SUPERMARKET, BAZAREK,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3-piętrze w 4 piętrowym bloku ,w obrębie zacisznego, zamkniętego, zielonego osiedla. Dogodny dojazd do centrum, w pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest dwupokojowe 31 m. Położone na Ursynowie, cichej, zielonej okolicy, bardzo blisko stacji metra Imielin, bazaru Na Dołku. W pobliżu liczne sklepy, kino, knajpki itd. Budynek lata 80-te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

1 399 zł33 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne mieszkanie 33 m2 plus 8 m2 loggia na Zaciszu (targówek) na ul. Wyspowej w Warszawie. Mieszkanie na wysokim parterze (poniżej garaże) w nowym budownictwie (rok budowy 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

715 000 zł70 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Kabaty.Bezpośrednio sprzedam 70 m. czteropokojowe b. ładne mieszkanie ,na V p. w budynku V p. z windą z poziomu garażu,kuchnia z oknem otwarta na salon,3 sypialnie.łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

480 000 zł63 m² 7 631,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

słoneczne,cieple mieszkanie,dużo zieleni,dobra infrastruktura,okna na wszystkie kierunki poza pólnocnym, loggia zabudowana,winda towarowa,mieszkanie częściowo wyposażone,do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania ładne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Derby 2 przy ul Skarbka z Gór (białołęka). Ogłoszenie bezpośrednie - tel   . Rok budowy 2003, budynek: blok, cegła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Marcina z Wrocimowic (białołęka), 1 piętro, osiedle strzeżone zamknięte. Cena 1400zł + opłaty licznikowe. Czynsz, tv kablowa w cenie wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

665 000 zł120 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na Zaciszu w bloku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Powierzchnia: 88m pow. użytkowej + 32 m skosów na antresoli. Nowocześnie urządzone - szafy wnękowe, poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle chronione. Basen, fitnes, przedszkole na osiedlu. W pobliżu przystanek autobusowy, skm, wkd, sklepy i usługi. Mieszkanie wyposażone w lodówkę i pralkę aut.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

475 000 zł74 m² 6 375,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Wygodne, czteropokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie na ursynowskim Natolinie na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z widokiem na Las Kabacki. W otoczeniu także trzypiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

330 000 zł30 m² 10 848,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Dwustronne, ciche mieszkanie na V piętrze w 6-piętrowym budynku (2 windy) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji 50m do stacji metra Stokłosy, na strzeżonym osiedlu z cegły z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme bezpośrednio Warszawa Mokotów ul. Bartoszka - Atrakcyjne mieszkanie 53m2, piętro 3/4, bez windy - w pełni wyposażone - 2 pokoje - samodzielna widna kuchnia, łazienka, przedpokój, loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealnie zlokalizowane 5 min od stacji metra Stokłosy i Galerii ken center, dwupokojowe 48 m2 bardzo spokojne i ciche. Budynek ocieplony z wymienionymi pionami. Mieszkanie słoneczne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 680 zł52 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

1.-wygodny układ pomieszczeń -funkcjonalne, pełne urządzenie -Wysoki standard wykończenia -klimatyzacja -strzeżone osiedle 2.Od wejścia kierując się na wprost łagodne łuki holu prowadzą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje, 16 m z podójnym spaniem- kanapa, stół i 11 m z jednym szerokim tapczanem, 2 biurka telewizor, łazienka z prysznicem, kuchnia ciemna z wyciągiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

250 000 zł32 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 32,5 m dwupokojowe na Bemowie blisko Ratusza. Rok po remoncie: łazienka ok 4 m nowa wanna, wc, umywalka z szafką, terakota i glazura, kuchnia ok 4 m terakota, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewskiego

Tarchomin,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 60 m mieszkanie -2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Słoneczne, o wysokim standardzie, z pięknym widokiem na park i Wisłę. Położone w bardzo ładnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

170 000 zł20 m² 8 374,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

przytulna kawalerka w centrum miasta, w atrakcyjnej lokalizacji: dobra komunikacja z całym miastem, dynamicznie zmieniająca się okolica (centra biznesowe i artystyczne). Spokojny blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł56 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Umeblowane i wyposażone, dwupokojowe przestronne mieszkanie w prestiżowej odrestaurowanej kamienicy, ładna, zadbana klatka schodowa, sprzęt adg (lodówka, kuchnia z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio.Mieszkanie dwustronne w zabytkowej kamienicy,możliwość adaptacji strychu na II poziom,spiżarnia,szafy,tuz obok budowanej linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Służew,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 46 m2, z balkonem, bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, nowe okna pcv, glazury i terakoty, podłoga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 400 zł56 m² 25,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezposrednio od wlasciciela. Osiedle ogrodzone - monitorowane, cztery bloki z garazami podziemnym. Nowoczesny blok w swietnej lokalizacji na bliskim Tarchominie. Mieszkanie idealne dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Park Szczęśliwicki, tereny rekreacyjno-spacerowe. W pobliżu linia autobusowa i kolejka wkd do centrum, samochodem doskonałe połączenie z trasami szybkiego ruchu. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Białołęka,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna kawalerka z antresolą mogącą stanowić sypialnię. Mieszkanie umeblowane, aneks kuchenny, pralka, mieszkanie sł ac zabaw,małe targowisko , blisko pętli autobusowej. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! apartament 3 sypialnie + salon, wyposażona łazienka, wyposażona umoblowana kuchnia, podstawowy sprzęt I wyposażenie (lodówka, pralka, kuchenka, tv, łóżka, stół, krzesła), 90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Starej Ochoty, blisko ul. Wawelskiej w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ciekawej okolicy, niedaleko Królikarni. Apartamentowiec zlokalizowany w dobrym punkcie komunikacyjnym (metro Wilanowska), w bliskiej okolicy restauracje, kawiarnie, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dobry dojazd,blisko szkoła, żłobek , przychodnia lekarska, market handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł107 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament lususowy koło parku z własnym ogródkiem 125 m2 Całkowicie nowy wykonczony do zamieszkania .Wyposażony w/g najwyższych standardów .W enklawie ciszy i zieleni .Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 075,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji ścisłe centrum metro, tramwaje, autobusy. W okolicy wiele sklepów, kin, teatrów, klubów, kilka minut spacer do Złotych Tarasów / Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

mieszkanie 48.6 m2 3 pokoje. Stan: dobre, chico, super lokacji, niski czynsz