dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 443 ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 379 zł44,10 m² 19 170 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na bliskiej Woli - rynek pierwotny Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycji pod wynajem? Ta propozycja na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 zł64 m² 80,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym ul. Słomińskiego. Przedmiotem najmu jest przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 63,63 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,60 m² 16 630,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tarchomin, strumykowa 4, 46,6 m2 2 pokoje Zapraszam do zakupu ciekawego mieszkania na ul. Strumykowej 4. Powierzchnia: 46,6 m2 Sypialnia z balkonem Obszerny salon z dużym balkonem Otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

984 000 zł44 m² 22 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: 2 pokoje z balkonem i prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

625 440 zł39,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł38,63 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 4 Cena 490.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł112 m² 210,71 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w ścisłym centrum Woli w prestiżowej inwestycji Mennica Residence. Nieruchomość Prezentowany apartament znajduję się na przedostatnim, 13 piętrze w budynku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jasne przestrzenne mieszkanie o powierzchni 85 mkw - 3 pokojowe mieszczące się w budynku z 2007 roku. To Osiedle "wiślane Ogrody " przy ul. Gwiaździstej. Rozkład mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł140 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 139,70 m , zajmujące całe piętro kameralnego budynku przy ul. Witwickiego 6 na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 500 zł35,05 m² 20 242,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł49,32 m² 20 214,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele osób świadomie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni umeblowane mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu bohema Strefa Praga na warszawskiej Pradze. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł61,42 m² 19 537,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest ciche i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie na ulicę).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament na wynajem - Wawer, ul. Korkowa - Nowa inwestycja, balkon, parking podziemny Na wynajem nowe, wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 845 zł75,47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 053 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł84,80 m² 19 988,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja 84,8 m2 z widokiem na park | Powiśle | Balkon na całą szerokość mieszkania | 4pokoje | kuchnia z oknem | miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł75,70 m² 29 048,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowy apartament stworzony, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w topowej lokalizacji Warszawy łączącej ze sobą bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł36,60 m² 15 437 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą okolicy nie brakuje sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł39,62 m² 33 947,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.62 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł114 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, w kameralnym apartamentowcu na Powiślu. Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny rozkład sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł42,10 m² 18 883,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem - 42,1 m | Osiedle Poloneza (2020 r.) Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 42,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,62 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe, na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku. Budynek położony jest na spokojnym zielonym osiedlu, na warszawskim Służewcu. Dobrze rozwinięta infrastruktura - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł128 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł138,83 m² 15 846,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w centrum Pragi Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie przy Sikorskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Sikorskiego Vita na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł145,58 m² 14 425,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości mart kosmowska tel.   Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 145,58 m w solidnym budynku z 2000 r. z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł176,20 m² 19 580,02 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: unikatowy apartament 176,2 m | ul. Zygmunta Słomińskiego | Śródmieście Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 176,2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,08 m² 18 731,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z balkonem(10,55m2), komórką lokatorską(5m2) i miejscem postojowym na Mokotowie. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone o pow. 80,08 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36,30 m² 82,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 260 zł52,51 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 552 zł147,80 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony w sercu prestiżowego warszawskiego Powiśla - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w stolicy, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł61,45 m² 20 016,27 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje | 61.45 m2 | loggia | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł43 m² 13 255,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne zadbane mieszkanie, które posiada wszystkie potrzebne media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,60 m² 76,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzony aparatament Z tarasem na dachu Ostatnie piętro | Jedyny apartament na kondygnacji | 2 tarasy z ogrodem | Wysoki standard | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja | Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł43,85 m² 27 343 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy 2 pokojowy apartament w Solec Residence na warszawskim Powiślu. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, kamienne elewacje i posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów Stegny english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4- pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Biały Kamień. Lokal znajduje się na 2 piętrze, kameralnego budynku na zamkniętym osiedlu. To butikowa okolica o wysokim standardzie,.