dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 443 ogłoszenia

1 170 000 zł47,73 m² 24 512,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży mieszkanie na ostatnim piętrze z prywatnym tarasem, którego pow. to 56,7m2, który tworzy dodatkową strefę relaksu. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 374 zł31,66 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,66 m2, w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,12 m² 20 204,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje Z balkonem I przy metrze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

971 125 zł37,95 m² 25 589,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: b2_152, loggia: 3,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

432 955 zł32 m² 13 530 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokoje z ogródkiem | Kameralne osiedle | Cisza i zieleń III kwartał 2027 r. Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 038 zł59,44 m² 12 702,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w apartamentowcu z ochroną, na terenie kompleksu Apartamenty przy Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł88 m² 19 306,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Kluczowe cechy: wyjątkowy apartament z niezwykłym klimatem, frontowy, cichy, słoneczny, zaprojektowany z dbałością o detale, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, wysokość (3,4.

Szczegóły ogłoszenia

917 475 zł47,05 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, wykończone wyselekcjonowanymi ze znawstwem materiałami wysokiej klasy. O mieszkaniu Ustawny salon (22,90 m. kw.) jest.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł347 m² 33 141,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Komfortowy Penthouse z widokiem na panoramę Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse w prestiżowej lokalizacji Saskiej Kępy, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - sypialni (7,22.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł84 m² 24 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy: modernistyczny apartament 84m2, przy ul. Kamionkowskiej, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego pod lupą: ten nowoczesny apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł86,10 m² 17 990,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie 86 m | Ursus - Szamoty, ul. Silnikowa | 2022 r. Cena mieszkania o powierzchni 86 m wynosi 1 549 000 zł + miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 028 zł58,49 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł72 m² 16 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko stacji Metra Kondratowicza, centrum handlowego targówek oraz Lasu Bródnowskiego. Apartament mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem Daniszewska 22a, warszawa (białołęka)! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m z prywatnym ogródkiem 55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł53 m² 23 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż. Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby były niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł34 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednio od dewelopera Dlaczego to doskonała decyzja finansowa? Wybierając tę inwestycję, zyskujesz od samego początku: 0% prowizji kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 500 zł39,06 m² 16 013,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,06 m , położone na parterze budynku przy ul. Wolińskiej na warszawskim Targówku. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

899 700 zł59,98 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 002, ogródek: 281,30.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli. Dostępne od sierpnia. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: salonu Kuchni Sypialni Łazienki Przedpokój Balkonu Garażu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,10 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone na 1. piętrze w budynku na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł103 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Wylot, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 140 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Posiadamy świetne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze Mieszkanie jest umeblowane. Wyposażenie: pralka, lodówka, zmywarka Mieszkanie: *3-pokojowe *o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 699 zł38,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł105 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 105m2 | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 105 m , położony na 3. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

973 145 zł40,29 m² 24 153,51 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_329, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32 m , położony na 3. piętrze w inwestycji Modern Space przy ul. Wiktoryn 6a, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji 3pok 46m2, bielany, wergiliusza 50metrów do metra Bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie urządzone z wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez kotów i psów Spacer 3D: Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł40,23 m² 21 501,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 524 288 zł42,92 m² 35 514,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja składa się z 2 nowoczesnych budynków, w których powstaną 243 apartamenty. Na dachu jednego z budynków znajdzie się ogród dostępny dla mieszkańców oraz tarasy przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł240 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament 240 m w sercu Warszawy Śródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknem Na sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 576 zł27,72 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny rozkład 27,72 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 niezależne pokoje Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.