dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 036, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,52 m² 12 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią, garderobą oraz garażem- ul. Szaserów. 1. Powierzchnia: idealnie zaprojektowane, ustawne 2 pokoje 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł44 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w inwestycji "przy Arkadii" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł82,70 m² 20 193,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł54,10 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł44,63 m² 31 346,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eurovilla prezentuje nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m , wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektantkę wnętrz i nigdy wcześniej niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,30 m² 16 853,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i ogrodem Szukasz balansu między dynamicznym życiem stolicy a spokojem własnego ogrodu? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł62,50 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko U nas! piękne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu I komórka! jak nowe! Do sprzedaży piękne oraz bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 040 zł51,23 m² 13 449,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy: s8 |.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł23,39 m² 18 341,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny zlokalizowany w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 216 (dzielnica Włochy). Lokal idealnie sprawdzi się jako gotowiec inwestycyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł144,50 m² 18 678,20 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament 144,5 m | 4 pokoje | ul. Słomińskiego 19 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny czteropokojowy apartament o powierzchni 144,5 m , położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,25 m² 10 815,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Intymny i rozkładowy 3 pokojowy Apartament o pow. 69,25mkw usytuowany na 1 piętrze / jest winda (nr20). Mieszkanie wyróżnia się rozkładem i położeniem / bliskość lasu / dwa balkony /.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł50,13 m² 12 467,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania z najemcami stały dochód od pierwszego dnia Białołęka, ul. Mehoffera. Na sprzedaż oferuję kompletnie przygotowany, funkcjonujący gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na Pradze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje stylowe, przestronne, nieumeblowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 928 000 zł107,12 m² 17 998,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, w pełni funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wólczyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji Eko Park przy ul. Biały Kamień na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

24 600 zł130 m² 189,23 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament 4-pokojowy o pow. 130 m , zlokalizowany na 20. piętrze luksusowego apartamentowca Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł66,30 m² 21 855,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln) system smart-home.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 320 zł73,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rodzinny apartament w nowej inwestycji na Białołęce Na sprzedaż kompaktowe 4 pokojowe o pow. 73,68m2 Salon jasny z aneksem kuchennym 3 sypialnie z oknami Idealna oferta dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł113 m² 34 513,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Artystycznie wykończony, luksusowy apartament z trzema sypialniami w 19 Dzielnicy na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 981 zł36,72 m² 14 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 513 zł39,25 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,25m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

5 662 930 zł124,46 m² 45 500 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament 4-pokojowy o pow. 124,46 m , zlokalizowany na 20. piętrze luksusowego apartamentowca Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 596 zł39,72 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Szlachetne materiały - kamień, ceramika i naturalne drewno - tworzą przestrzeń, która jest równie trwała, co.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł54 m² 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z dwoma sypialniami i balkonem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysokiej klasy trzypokojowe mieszkanie na Pradze Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,50 m² 16 241,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

3 m wysokości | duży balkon | Central Park Ursynów | widok na miasto | cicho Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z imponującą wysokością 3 metrów, położone na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 148 zł73,11 m² 17 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek), ul. Jordanowska 18 Metraż: 73,11 m + balkony 9 m Piętro: 2/3 Rok budowy: 2025 Standard wykończenia: stan deweloperski Stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł97,20 m² 26 234,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu przy ulicy Grzybowskiej 12/14 w Warszawie. To miejsce, które od pierwszego wejścia mówi samo za siebie.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł46,36 m² 21 246,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 46.36 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,03 m² 18 164,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,60 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł43 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | loggia | garaż | apartamentowiec z recepcją | Mokotów, służewiec Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na Mokotowie przy ul. Wynalazek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 183 zł33,89 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, blisko komunikacji i infrastruktury miejskiej w sąsiedztwie lasu. Plac zabaw i otoczenie sprzyjają relaksowi i rodzinnej atmosferze. Zamknięty kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , idealne dla singla lub pary, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ulicy Domaniewskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł63,30 m² 11 532,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 3 pokoje z balkonem (3,5m2). Ekspozycja okien jest dwustronna: salon - zachód, sypialnie - wschód. Mieszkanie jest zadbane oraz umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 688 zł44,43 m² 21 149,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z 2 balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł180 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jeziorowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 180m2 składa się z: parter -garaż, -salon z kominkiem, -kuchnia, -łazienka. Piętro.