dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Terespolskiej 4. Mieszkanie dwupokojowe z komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwatery Głównej

Praga-Południe,Warszawa

1 545 000 zł86 m² 17 965,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry Państwu, mam przyjemność zaprezentować 4 - pokojowe rodzinne mieszkanie usytuowane na świetnie zaprojektowanym, ogrodzonym i kameralnym "osiedlu Santorini" w zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

1 940 000 zł119 m² 16 343,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe, trzy-poziomowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Gocławia. Powierzchnia użytkowa mieszkania bez skosów wynosi 115,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nabielaka

Sielce,Warszawa

6 300 zł101 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament przy łazienkach królewskich Świetna lokalizacja | Nowoczesna klimatyzacja | Balkon 7 m2 | Miejsce postojowe w garażu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

13 000 zł106 m² 122,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe art deco mieszkanie W inwestycji qbik na mokotowie Loft | Wysoki standard | Duże okna | Cicha i spokojna okolica | Wysokie pomieszczenia | Balkon ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51m2, piętro 10/28 z windą, w budynku z 2000r. przy al. Jana Pawła II, muranów, śródmieście. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Najbliższa możliwa prezentacja mieszkania odbędzie się w dniu 24.05 (sobota) w godzinach 11-13. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego celem ustalenia godziny prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 650 zł37 m² 125,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem nowoczesne świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m w budynku z całodobową ochroną, wybudowanym w 2023 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stara Praga,Warszawa

960 000 zł38 m² 24 935,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w sercu Portu Praskiego - ul. Okrzei 18 Prezentujemy stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przaśna

Piekiełko,Warszawa

2 800 zł44 m² 62,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 mkw zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Przaśnej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

740 000 zł46 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Stacja Nowy Ursus przy Posag 7 Panien Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze o powierzchni 46m2 Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

[rezerwacja]z przyjemnością prezentuję Państwu widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Batalionów Chłopskich. Gotowe do wprowadzenia, idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

799 000 zł29 m² 27 513,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

DO sprzedania: wykończony dla siebie w wysokim standardzie z zabudowami kuchni i przedpokoju wykonanymi na wymiar przez stolarza, lokal mieszkalny o powierzchni 29,04 m2 na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 475,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 2 Pokojowe mieszkanie z niespotykaną ciszą w doskonałej lokalizacji z dużym balkonem na kameralnym strzeżonym osiedlu. Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł49 m² 17 577,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,87 m2, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Patriotów

Falenica,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Wola prezentuje komfortowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem - gotowe do zamieszkania od zaraz ul. Patriotów 100, warszawa - Wawer Nowoczesny design, zielone otoczenie, pełna funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł46 m² 90,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem z pełnym wyposażeniem przy samej Galerii Arkadia. Świetna komunikacja z całą Warszawą. Pełna infrastruktura w zasięgu spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

18 600 000 zł1 738 m² 10 704,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:18

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- starego Mokotowa. English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

3 000 zł88 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, przestronne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą przy ul. Kabacki Dukt, w zielonej i cichej części Kabat. Lokal znajduje się na 6 (z 6.) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł70 m² 21 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lokal: - powierzchnia - 70,06 m2 - piętro - 1 z 4 - stan deweloperski - cena: 1 490 000 pln + 70 000 pln garaż Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 620 000 zł81 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma balkonami na warszawskim Mokotowie Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 81 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

4 100 zł42 m² 97,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Powiślu ul. Leszczyńska 4 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze eleganckiego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

680 000 zł28 m² 24 199,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2 usytuowane na 1-piętrze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie. Mieszkanie obejmuje: salon z aneksem kuchennym (14,70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

999 000 zł45 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie tuż przy metrze Kabaty | 45 m | Nowy budynek o wysokim standardzie | Garaż podziemny Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 950 zł70 m² 42,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie, dobra lokalizacja, blisko do centrum miasta oraz parków, mieszkanie ciche, osiedle zamknięte z ochrona 24/7, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Żoliborz,Warszawa

1 119 000 zł59 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Marta Miller tel. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy ul. Jana Kozietulskiego, w kameralnej i spokojnej okolicy otoczonej zabudową z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

705 000 zł38 m² 18 349,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością uzyskania kredytu hipotecznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samarytanka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 101,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Rozkładowe dwupokojowemieszkanie o powierzchni 56,22 m na kameralnym zamkniętym osiedlu na Targówku Mieszkaniowym. Stacja metro trocka jedynie 700 m od budynku. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł108 m² 73,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 4 pokojowe położone w centrum stolicy, w budynku ogrodzonym i strzeżonym (ochrona 24h na miejscu). Mieszkanie zostało odnowione w 2022 roku, jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na Ursynowie Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie. Zaprojektowane przez architekta tak, aby mieszkało się wygodnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament na wynajem! Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 68 m , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 729,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Na nieruchomość składa się przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,03 m . Położone na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karczewska

Grochów,Warszawa

770 000 zł44 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Karczewska 7 Metraż: 43,31 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2018 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 770000 zł + miejsce postojowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bekasów

Kabaty,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie, znajdujące się przy Ul. Bekasów 55 (ursynów, stary Imielin). Lokal ma powierzchnię ok. 64 mkw i znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 750 000 zł79 m² 22 287,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wilanów - prestiż, komfort i wyjątkowa jakość życia Wilanów to synonim prestiżu i komfortu, łączący nowoczesność z elegancją oraz spokojem. Dzielnica zachwyca malowniczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł78 m² 19 255,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Warszawski Mokotów uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej, gastronomicznej i edukacyjnej oraz licznych terenów zielonych. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stare Nalewki

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł85 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z klimatem - tuż przy Ogrodzie Krasińskich | ul. Stare Nalewki 4, śródmieście Zamieszkaj w sercu stolicy , w miejscu, które łączy miejski rytm z kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

879 000 zł44 m² 19 904,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam do zainteresowania się ofertą eleganckiego mieszkania o powierzchni 44,16 m2 na prestiżowym osiedlu Cybernetyki 17 DD na warszawskim Służewcu (mokotów) wybudowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 369,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,15 m2 z 2022 roku. Na terenie nowego osiedla - Brzeziny Residence, wybudowanego przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasielska

Grochów,Warszawa

718 000 zł45 m² 15 955,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Nasielska 44 Metraż: 45 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2016 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 718 000 zł + miejsce postojowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 44 m , położone przy ul. Mińskiej 31a, na nowoczesnym osiedlu w sercu Pragi-Południe, soho by Yareal. Mieszkanie jest.