dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i w pełni urządzone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Rydygiera 13a - Zielony Żoliborz. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

891 200 zł56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Parter | ogródek | miejsce postojowe | cicha i spokojna okolica Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę bardzo ładnego mieszkania z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 540,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. G. Morcinka. Balkon i duży taras oraz wysoki standard wyposażenia w nowym budownictwie. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Imielin,Warszawa

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 niezależne pokoje Z balkonem I garażem na ursynowie. Bez mebli. salon 23 mkw z wyjściem na balkon 7 mkw, osobno widna kuchnia 10 mkw, 2 sypialnie: 13 mkw z szafą narożną i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma powierzchnię 34 m , co sprawia, że jest to przestrzeń idealna dla singla lub pary. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

6 100 zł82 m² 74,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! W cenie garaż I komórka lokatorska! Atrakcyjne, wysokie mieszkanie 3 - pokojowe z tarasem I balkonem w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 620 000 zł74 m² 22 007,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,61 m z przestronnym balkonem (21,70 m ), zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Postępu. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

999 000 zł57 m² 17 495,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne (57,1 m2) wykończone 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, posiada 2 balkony. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie typu studio! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 46m po remoncie. Blisko Metra Służew. Kameralny budynek. Umeblowane i urządzone. Z garażem pod budynkiem. Bardzo wygodna klatka schodowa. Pokój dzienny 17m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

1 028 000 zł74 m² 13 986,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składają się: - salon z aneksem 21,22 m2, z balkonem 3,78 m2, - 3 sypialnie: 10,30 m2, 10,06 m2 i 11,85 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

8 500 zł111 m² 76,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 111 m2 - 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe standardowe | komórka 10m2 | Wilanów - Zawady | winda Please find the English version below. Przestronny, jasny, gotowy do wprowadzenia apartament dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marmurowa

Białołęka,Warszawa

1 249 000 zł138 m² 9 050,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię całkowitą około 138,m , natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 121,15 m . Rozkład pomieszczeń: poziom I: przestronny salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

617 500 zł32 m² 19 541,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe, dobrze rozplanowane mieszkanie (31,6 mkw.) z dużym balkonem (5,2 mkw.). Mieszkanie znajduje się na ul. Habicha w inwestycji Mój Ursus wybudowanej przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 84,5 m przy ul. Korotyńskiego, na 6 piętrze w 11 piętrowym strzeżonym bloku z 2001 roku, z balkonem, rozkładowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ochota,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 37 m przy ul. Sierpińskiego na 6 piętrze w 8 piętrowym strzeżonym bloku z 2002 roku z balkonem , miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

16 000 zł135 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament przy polu mokotowskim Na wynajem oferujemy przestronny apartament z 3 sypialniami i dwoma wygodnymi tarasami. Jasno, cicho I Z widokiem Mieszkanie jest położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o wystawie południowej, położone na Saskiej Kępie. Do mieszkania prowadzi przestronny korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 399 000 zł90 m² 15 544,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj w miejscu, które daje Ci więcej niż tylko metry kwadratowe. To mieszkanie to nie tylko adres to spokój, wygoda i przestrzeń do życia, którą możesz zaaranżować tak, jak chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

7 300 zł80 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasny apartament na mokotowie obok parku Odświeżone | Eko-Park | Blisko parku Pole Mokotowskie | 2 sypialnie | Idealne dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: prezentowana nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia nowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie. Otoczenie nieruchomości: bulwary Praskie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

905 000 zł60 m² 15 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

6 000 zł121 m² 49,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia mieszkanie - 4 pokoje z przeznaczeniem na mieszkanie lub biuro. Wysoki standard: włoski kamień naturalny, klepka, drewniane drzwi wewnętrzne i szafy wnękowe. Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł88 m² 102,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament na ul. Pięknej 15 w centrum Warszawy w pobliżu ambasad, sejmu, stacji metra Politechnika oraz parku Łazienki Królewskie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 458,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO sprzedaży bardzo atrakcyjne, 3 pok mieszkanie, w najnowszej, zakończonej, inwestycji na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie znajduje się W bardzo eleganckim, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Górce,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,20 m2, na którą składa się: - salon (17,90 m2) z wyjściem na taras (42,20 m2), - sypialnia (11,80 m2), - łazienka (3,10 m2), - przedpokój (6,60 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: apartament jest wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się, cena dotyczy wykończonego apartamentu trzypokojowe: dwie oddzielne sypialnie + salon dwie łazienki: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

6 700 zł89 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 89 mkw., zlokalizowane na 3. piętrze w eleganckim, pięciopiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2006 roku, przy ul. Biały Kamień na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 937 000 zł97 m² 19 997,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować: na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,70m2 Lokalizacja: miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka 7 To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł57 m² 18 302,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Poloneza, wybudowanym przez dewelopera arche. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

8 800 zł86 m² 102,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z dużym tarasem W zielonej części ochoty idealne dla pary lub małej rodziny Funkcjonalny rozkład | Jasne i nowoczesne | Piękny taras | Osiedle zamknięte | Garaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

1 180 000 zł91 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Warzelniczej 12a, w kameralnym budynku z 2021 roku, który wyróżnia się nowoczesnością i starannym wykończeniem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 773,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty Marta Miller tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 50,09 m , usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku z 2009 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Kamionek,Warszawa

1 450 000 zł100 m² 14 537,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z jasnym i przestronnym 4 pokojowym mieszkaniem 99.74 m2 na pograniczu Kamionka i Grochowa - mieszkanie jest z 2024 roku. Lokalizacja: nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości findsquare prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - przy ul. Szczęsnej 6 na Włochach. Mieszkanie bezczynszowe, co oznacza brak comiesięcznych opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie składające się z: - dużego przestronnego salonu z kuchnią; - łazienki z wc, bidetem i prysznicem; - sypialni z garderobą oraz miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 250 zł54 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wygodnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka 24a, w świetnie skomunikowanej części Woli - zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

14 000 zł97 m² 144,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 97 metrowe mieszkanie z ogrodem zimowym w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Daszyńskiego, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Corellego

Annopol,Warszawa

830 000 zł59 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe, słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Corellego w budynku z 2018r, 2 balkony, winda do poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 120 000 zł71 m² 15 774,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cesja mieszkania 4 pokojowego z ekspozycją południowo zachodnią., można kupić na kredyt. Mieszkanie usytuowane w nowo powstającej inwestycji na Bielanach przy ulicy Wólczyńskiej, bardzo.