dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze budynku z 2008 r. przy ulicy Olbrachta 112a. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie najmu! komórka lokatorska W cenie najmu! ogródek - 100m2 pokoje puste. Umeblowanie po stronie najemcy. Dodatkowo czynsz administracyjny (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Pd Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł65 m² 17 677 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na Pradze-Południe na strzeżonym osiedlu w bloku z 2025 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65m2 przy ul. Siennickiej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description is below. Najemca nie płaci prowizji. Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem i klimatyzacją na osiedlu City Link na Woli przy ul. Skierniewickiej tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe funkcjonalne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia nieruchomości to 37 m2 z ogromnym tarasem 28 m2 oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2 pokoje, wilanów, ul. Sarmacka 52 m , balkon, klimatyzacja, garaż 910 000 zł promocja cena obniżona o ponad 100 000! Na sprzedaż 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

1 110 000 zł66 m² 16 920,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Ciche, 3 pokojowe, dwukondygnacyjne mieszkanie w pobliżu Placu Szembeka! Podstawowe informacje: nieruchomość składa się z lokalu mieszkalnego o powierzchni 62,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 950 000 zł103 m² 18 957,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. 5 pokoi | Bielany | nowoczesne osiedle | wysoki standard | 2 balkony Na sprzedaż pięciopokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 102,86 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 298 000 zł124 m² 18 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament 5-pokojowy w Wilanowie. Atuty: - jasne wnętrza, z wyraźnym podziałem na część dzienną (strona południowa) i nocną z 4 sypialniami (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Doskonała lokalizacja zaledwie 400 m do stacji Metro Bemowo to gwarancja wygodnego i szybkiego dojazdu do centrum oraz innych części miasta. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m , położone na czwartym piętrze 5-piętrowego budynkuz 2001 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na park im. J. Polińskiego, w pobliżu ronda Wiatraczna/ szpitala wam. Budynek Z 2005 r., osiedle zamknięte, monitoring, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

892 000 zł74 m² 11 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie | 74,40m2 | 3 Pokoje | Ogródek | Cicha Okolica | Zamknięte osiedle | Plac Zabaw | Garaż | Wygodny Dojazd do Centrum Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

877 000 zł45 m² 19 659,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 44,61 mkw. z loggią o pow. 12,87 mkw. w nowo powstałej inwestycji Sokratesa 11a na Bielanach. Budynek oddany do użytkowania w IV kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 900 000 zł89 m² 21 300,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowy apartament W miasteczku wilanów Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny rozkład | Umeblowane ***** rozkład pomieszczeń: apartament został zaprojektowany przez znanego polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 750 000 zł160 m² 17 166 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zlokalizowany na 14 piętrze prestiżowego Osiedla Prezydenckiego apartament o powierzchni 160 m oferuje unikalne połączenie komfortu, nowoczesnego designu i spektakularnych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

819 000 zł41 m² 19 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2012 roku, w cichej i zielonej okolicy warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 810,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania wyjątkowo przestronna kawalerka (30,36m2) w nowym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji Warszawa Ursus ul. Zagłoby. Doskonałe na biuro lub najem krótkoterminowy Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służew,Warszawa

1 699 999 zł81 m² 20 987,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje przestronny, słoneczny 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, usytuowany na warszawskim Służewcu. Atuty wyjątkowa lokalizacja mieszkanie niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 292,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Powsin,Warszawa

1 149 000 zł51 m² 22 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z niewielką kuchnią otwartą na salon o powierzchni 50,63m2 w Wilanowie. Podstawowe informacje: mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 950 zł69 m² 86,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe na Wilanowie. Doskonała lokalizacja Ostoja Wilanów z widokiem na zieloną skarpę ursynowską. Mieszkanie o metrażu 69m2 z trzema pokojami: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

928 000 zł38 m² 24 286,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone na trzecim piętrze apartamentowca. Wysoki standard, całodobowa ochrona, recepcja. Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Targówek,Warszawa

2 650 zł25 m² 106 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[kto]właściciel [co]kawalerka [gdzie]róg odrowąża/budowlanej/ Wysockiego [za ile]2650 zł +550 (w tym internet światłowód, woda, prąd, śmieci, ogrzewanie) [dla kogo] dla osoby niepalącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Kamionek,Warszawa

1 125 000 zł61 m² 18 515,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym i przestronnym 3 pokojowym mieszkaniem 60,76m2 na pograniczu Kamionka i Grochowa. Lokal usytuowany jest na ostatnim - 5 piętrze. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

1 800 000 zł84 m² 21 556,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m w nowej inwestycji Osiedle "stacja Wola" Podstawowe informacje: nowe mieszkanie z 2022 roku w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł27 m² 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

jeden dwa trzy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

745 000 zł37 m² 20 266,60 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 12. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! ta oferta jest bez prowizjii biura Bardzo ładne mieszkanie w nowym apartamentowcu przy rondzie Wiatraczna. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem i wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 037,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obejrzyj mieszkanie bez wychodzenia z domu. Pod zdjęciami znajdziesz przycisk Spacer wirtualny, gdzie będziesz mógł zobaczyć całe mieszkanie online. Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 599 120 zł67 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 17 piętro Prezentujemy unikatową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 64,63 m2 w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 190 400 zł48 m² 24 800 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 17 piętro Z dumą prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia luksusowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł66 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2-pok. Apartament, przestronny, dla Wymagającego Lokatora - Śródmieście, metro Dworzec Gdański Oferujemy na wynajem okazały 2-pokojowy apartament o pow. 65,40 m2, usytuowany w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 290 000 zł66 m² 19 436,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

650 730 zł57 m² 11 390,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły mieszkania (0 % prowizji) Oddane do użytku Liczba pokoi: 3 Piętro : 0 Salon z aneksem kuchennym Pokój 1 Pokój 2 Hol Łazienka Garderoba Ogródek Osiedle charakteryzuje się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł101 m² 11 881,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Rodzinne mieszkanie 98,6 m na zielonym osiedlu! Szukasz przestrzeni, spokoju i wygody codziennego życia w mieście? To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinie, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, nowoczesne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 mkw, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Pokornej, w sercu Muranowa. Idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Good Life Estates przedstawia państwu ciekawe przestronne jednopokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia w dwa pokoje. Lokalizacja: targówek, ul. Turmoncka 17a, czynsz 330 zł + 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarii

Wilanów Niski,Warszawa

1 750 000 zł107 m² 16 355,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Luksusowe trzy pokojowe mieszkanie w Wilanowie - ul. Husarii Odkryj wyjątkowe 107 m , trzy pokojowe mieszkanie w sercu prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowa, przy ul. Husarii. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elsnera

Służew,Warszawa

3 750 zł70 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2, piętro 1/8 z windą, w budynku z 2012 r. przy ul. Elsnera, mokotów, służew. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3750 zł + 1270 zł czynsz.