dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 371 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 999 999 zł87,46 m² 22 867,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Eurovilla prezentuje komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Apartament cechuje spójne, eleganckie wykończenie w naturalnych odcieniach kolorów ziemi. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane przy ul. Jasnodworskiej 3b na Żoliborzu, w inwestycji Rezydencja Arteco (marvipol). Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,29 m² 23 239,59 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budzisz się z widokiem na Pałac Kultury, a wieczorem patrzysz na panoramę wieżowców Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie położone na 11. piętrze, z ekspozycją od wschodu do zachodu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł46,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | 46,67 m | Białołęka, ul. Aluzyjna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , położone na parterze budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 322 zł31,31 m² 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,5 m w Rembertowie (ul. Młodnicka 17 - Osiedle Młoda Wawa). Idealne dla singla, pary lub studenta (świetny.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł60 m² 15 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego przy ul. Tomcia Palucha 9 w warszawskim Ursusie - Skorosze. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł65,78 m² 16 707,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament W świetnej lokalizacji Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 680 zł43,32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalnie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie z garażem w cenionej, nowoczesnej inwestycji, niedaleko centrum handlowego Royal Wilanów! Tylko u nas! Bez prowizji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł140 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

1 352 000 zł104 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Po generalnym remoncie! Bardzo ciche! Na sprzedaż eleganckie 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,5 m2, do którego przynależy taras o powierzchni 14 m2. Mieszkanie ma nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,85 m² 17 993,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | balkon 8 m | parking | komórka | Stara Miłosna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,85 m , położone w pięknej inwestycji. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 254 zł21,16 m² 21 892,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal inwestycyjny - użytkowy na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem. Parametry: - powierzchnia: 21,16 m - Układ: kawalerka (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł95 m² 13 263,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Super mieszkanie 94 mkw - 4 pokoje Z garażem przy metrze Mam przyjemność zaprezentować świeżą, atrakcyjną cenowo ofertę - doskonale położone, obszerne mieszkanie w centrum dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,10 m² 14 882,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: wysoki standard i gotowe do wejścia. W pełni wyposażone + klimatyzacja. Ciche i dwustronne. : estetyczne i niewymagające żadnych nakładów mieszkanie w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł55,29 m² 21 486,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość w okolicy Jeziora Balaton na Warszawskim Gocławiu. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł70,16 m² 22 234,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, z 35 m2 ogródkiem od strony sypialni oraz tarasem od strony salonu. Starannie wykonana zabudowa meblowa zarówno w kuchni jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł192,09 m² 29 673,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł143,50 m² 16 020,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Eurovilla prezentuje przestronne apartament na sprzedaż na Mokotowie o powierzchni 143,5 m , Apartament składa się z dużego widnego salonu, dwóch sypialni, każda z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Bemowie przy ul. Górczewskiej 240. Szybki wyjazd na S8. W najbliższej okolicy znajdą tam Państwo kawiarnie, restauracje, centrum medyczne, aptekę, stacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł86,40 m² 26 620,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, wykończone. Bez pcc Kameralne miejsce na dynamicznym Służewcu. Modern Mokotów to nowe miejsce na mapie Warszawy. Skąpane w zieleni, przemyślane w każdym szczególe.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł74 m² 29 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament klasy premium | Piękna 15 | Śródmieście Południowe Są adresy, które mówią same za siebie. Piękna 15 to jeden z nich. W samym sercu Śródmieścia Południowego, pomiędzy Placem.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 900 zł100 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł66,51 m² 15 711,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie do remontu, wola, ul. Okopowa 33 lokalizacja Apartamentowiec z 1998 zlokalizowany na warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Okopowej, łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł87 m² 13 678,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% Prowizji od Kupującego! Oferta na wyłączność. Piękny, czteropokojowy apartament o powierzchni 86.34m2 w stanie deweloperskim, o wyjątkowym rozkładzie pomieszczeń, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł60 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, możliowsc darmowego notariusza. Gwarancja najniższej ceny W danym okresie. w sprzedaży również inne mieszkania w przedziale 28 - 60 m2. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, al. Sikorskiego 11 lokalizacja Budynek apartamentowy znajdujący się na dolnym Mokotowie przy ulicy. Pory. W bardzo bliskiej odległości od mieszkania znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 000 zł41 m² 14 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3 pokoje z garażem ul. Kłopot | tuż przy Arkadii | blisko centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. Kłopot tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 336 022 zł57,34 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| sprzedaż off market Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 200 zł64 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,38 m² 13 070,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ząbki tuż przy granicy warszawy cisza, przestrzeń I szybki dojazd do centrum większy komfort życia W cenie niższej niż W stolicy Szukasz solidnie wykonanego i zadbanego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 457 500 zł55 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł58,10 m² 13 476,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonale położone osiedle mieszkaniowe wybudowane w 2023 roku w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Kameralne budynki 6-cio piętrowe naterenie zamkniętym , monitorowanym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 789 000 zł138,45 m² 27 367,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam przepiękny apartament w modnej i prestiżowej lokalizacji XIX dzielnicy. Apartament ma powierzchnię 129,02 m.kw i 58,00 m.kw. taras oraz 2 loggie po 3m.kw. Cena apartamentu wynosi 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł70,07 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje - 70,07 m.kw. Filtrowa 65 / Łukaszewicza - przy samym Parku "zieleniec Wielkopolski" Apartament trzypokojowy o powierzchni 70 m.kw. położony jest na Parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 620 zł90,59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| komfortowy apartament w Miasteczku Wilanów | Villa Bianca | ul. Adama Branickiego 11 | Przestrzeń, w której funkcjonalność spotyka się z doskonałym standardem wykończenia. Narożna.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł56,44 m² 20 995,75 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m , położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł87,40 m² 20 594,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87,4 m znajdujące się na piątym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z czterech sypialni, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o pow. 37,5 m2 przy Placu Wojska Polskiego, warszawa Wesoła 2 pokoje, balkon, garaż 3 min do skm - 20 min do centrum Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do zakupu. Stan prawny uregulowany,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Mikroapartament inwestycyjny 15 m | Wola | Balkon | Garaż podziemny Cena za m : 24 000 zł Powierzchnia: 15 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 6.