dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w niskiej kameralnej kamienicy z lat 50-tych w pobliżu Łazienek Królewskich. Pokój 20m (umeblowany). Kuchnia z jadalnią 10m (całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

11 000 zł91 m² 121,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tamka 29 - Powiśle 3 sypialnie, 90 m , loggia, parking, dostępne od zaraz Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 90 m , położony na 6. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe ciche mieszkanie w centrum Warszawy (przy Rondzie onz), 56 m2. 3400 pln + 1400 pln czynsz administracyjny + opłaty za prąd. Umowa Najmu Okazjonalnego. Mieszkanie: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł31 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka 31m2 przy ulicy Kłobuckiej 6C. Mieszkanie jest przytulne, ciche, wyposażone. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie, 2 pokoje, w centrum (ul. Krochmalna 2), klimatyzacja, po kapitalnym remoncie, , nowe meble, nowe agd, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 2-pokojowy apartament usytuowany na III piętrze zadbanego i dobrze utrzymanego budynku z przestronną windą. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Wiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Obiekt zapewnia całodobową ochronę, co podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Mam przyjemność zaoferować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, na osiedlu Ebejot przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dygata

Powązki,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Żoliborz Artystyczny - Na wynajem okazjonalny nowoczesne, w pełni wyposażone, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,90 m plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobrze urządzony, położony w świetnej lokalizacji apartament tuż obok centrum handlowego klif. Wnętrza wykończono materiałami wysokiej jakości. Stonowane kolory mebli w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 390 zł80 m² 117,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 550 zł42 m² 107,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandalfa

Mokotów,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15.12.25 luksusowy apartament na Mokotowie ul. Konstruktorska z dużym balkonem. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

1 830 zł26 m² 70,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Żuromińskiej 16 w Warszawie, w pobliżu kanału Bródnowskiego i st. metra Kondratowicza. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i w pełni wyposażonego 2-pokojowego mieszkania, położonego blisko planowanej stacji Metra Chrzanów na Bemowie To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Makolągwy na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość: na powierzchnię około 43 m2 składa się salon, oddzielmy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

5 200 zł67 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mile widziani obcokrajowcy! Do wynajmu elegancki, komfortowy 3-pokojowy apartament położony w nowym, strzeżonym kompleksie przy ul. Kierbedzia/róg Bobrowieckiej, na Dolnym Mokotowie (sielce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pielgrzymów

Rembertów,Warszawa

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem kawalerkę o metrażu 26 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Rembertów przy ul. Pielgrzymów 33. Znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Muranowie niedaleko metra. Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu zielonego Muranowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przepiękny apartament 3 pokojowy 80 m2 z dużym tarasem z którego widok rozprześciera się na Park Skaryszewski w nowo powstałej rezydencji Stanisława Augusta, która jest ikoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio - do wynajęcia 2 pokojowe nowoczesne mieszkanie przy ul. Obozowej 20 [wola Libre] w Warszawie. Dostępne od zaraz Direct - for rent 2 room modern.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

4 960 zł48 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa propozycja dla osób, które oczekują od życia więcej: równowagi, komfortu, jakości i codziennego obcowania z naturą bez rezygnacji z prestiżu i wygód wielkiego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grochów,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 56 m2, parter/6 z windą, w budynku z 2025 r, przy ul. Żupniczej, praga Południe, grochów. Całkowicie nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta zamieszkaj W sercu wilanowa, gdzie każdy dzień jest wyjątkowy! Miasteczko Wilanów | 46 m | 3. piętro | Balkon jak taras | Słońce, przestrzeń, styl wyobraź sobie ten poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja / Budynek: mieszkanie położone jest przy ul. Jaktorowskiej, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem - idealne dla osób ceniących ciszę, komfort i świetną lokalizację na Mokotowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament przy ul. Karolkowej, nieopodal Warsaw Spire oraz Metra Rondo Daszyńskiego, usytuowany na 6 piętrze w inwestycji Metropoint. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

8 650 zł80 m² 108,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla. Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23e. Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

8 500 zł111 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić dwupoziomowe mieszkanie w sercu Mokotowa! eng version below. Atuty: wyjątkowa lokalizacja Wysoki standard mieszkania Gotowe do wprowadzenia Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

9 600 zł56 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy Luksusowy apartament z widokiem na centrum Warszawy - ul. Kolejowa W pełni wyposażony - gotowy do zamieszkania od zaraz. W cenie jest miejsce parkingowe z możliwością ładowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

6 700 zł85 m² 78,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 85 m , Miasteczko Wilanów gustowne mieszkanie z balkonem i podwójnym miejscem parkingowym Do wynajęcia gustowne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 44 m , znajdujące się przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli, tuż przy stacji metra M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł77 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe 77 m z balkonem i miejscem parkingowym Al. Jana Chrystiana Szucha, śródmieście Do wynajęcia przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmę komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze (bez windy) na ul. Obozowej, mieszkanie w kamienicy, składające się z salonu z aneksem kuchennym i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

12 000 zł146 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam apartament do wynajęcia w dzielnicy Mokotów. Niezwykle cicha i wyjątkowa okolica w otulinie trzech parków i ogrodów miejskich. Sam budynek powstał w 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 550 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ładnej i zadbanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej zaledwie 3-4 minuty pieszo od stacji kolejowej Warszawa Włochy, z której co 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Ursynów Północny,Warszawa

7 200 zł115 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

115 M2, 4 pokoje, zielona okolica, zaolziańska na Ursynowie Budynek: wielorodzinny budynek mieszkalny 4. piętrowy. Rok budowy 2002. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Tereny zielone, trawniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Sadybie. Na nieruchomość składają się: trzy oddzielne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój oraz loggia. Mieszkanie zostało ostatnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament na granicy parku Morskie Oko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Idealne miejsce dla osoby wymagającej luksusu i wygody. Kameralny trzypiętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

27 900 zł153 m² 182,23 zł/m²

 

Piętro:25/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Luksusowy apartament 153,1 m w prestiżowej inwestycji Złota 44 - do wynajęcia Do wynajęcia przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 153,1 m w ikonicznym.