dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w niskiej kameralnej kamienicy z lat 50-tych w pobliżu Łazienek Królewskich. Pokój 20m (umeblowany). Kuchnia z jadalnią 10m (całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Puławska * ciche * 38 m2 * pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka * ** mieszkanie do objęcia od 1 lutego 2026 ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Nowoczesne 2 pokoje | 42m2 | Po generalnym remoncie | Świetna lokalizacja! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, z wysokiej jakości zabudową stolarską i nowymi sprzętami. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

11 200 zł90 m² 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie na warszawskim powiślu Gotowe do zamieszkania | Przestronne | Balkon I Garaż I W sercu Powiśla I Umeblowane ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krzyżówki 11a, na Białołęce. Oferta dla singla lub pary pracującej. Preferowany najem bez zwierząt (w wyjątkowych przypadkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 położone na Wilanowie przy ul. Sarmackiej tuż przy reprezentacyjnej Osi Królewskiej. Budynek Nowoczesny apartamentowiec oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

5 000 zł75 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym punktem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 112 zł56 m² 108,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

we also speak ua | ru | eng Komfortowe i przytulne mieszkanie z balkonem do wynajęcia na urokliwym, zielonym Powiślu 54,20 m2 / 2 pokoje Pomieszczenia i Standard Ten apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Marinie Mokotów. Idealne dla singla lub pary. Rozkład: przytulnie urządzony 2 pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dla tych, którzy latają wysoko, ale cenią spokój na ziemi Jeśli jesteś pilotem, stewardessą albo pracujesz na Lotnisku Chopina to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą o Tobie. Bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 660 zł38 m² 122,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę dopiero co wykończone mieszkanie na obrzeżach Miasteczka Wilanów w kameralnej okolicy. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Włochach. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 500 m do przystanku kolejowego Warszawa Aleje Jerozolimskie. Rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

2 800 zł53 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale rozwiniętej części Białołęki, przy ul. Światowida 47 w Warszawie. To spokojna, zielona okolica, idealna dla osób ceniących komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starym Mokotowie ul. Łowicka 19 w apartamentowcu z windą i miejscem garażowym Marzysz o zamieszkaniu w sercu Starego Mokotowa? Mam coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Senatorskiej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wierzbno,Warszawa

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Górny Mokotów; 3 piętro w budynku czteropiętrowym baz windy. Ciche 2 pokoje Z widną kuchnią. Czyste choć skromne - utrzymane w standardzie lat 80 tych 2 pokoje; lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! 3 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na saskiej kępie, ul Stanów Zjednoczonych. Miejsce do parkowania w cenie. Lokal już wolny! lokalizacja : 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 000 zł27 m² 145,88 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio Browary Warszawskie Tylko u nas Studio Krochmalna 61 17. piętro 27,42 m2 Widok na panoramę Warszawy. Klimatyzacja. Funkcjonalne wnętrze w świetnej lokalizacji. Na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Banacha

Ochota,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

N a J E M O K A Z J O N A L N Y Jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Doskonała komunikacja z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 650 zł36 m² 101,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia urokliwe i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m z balkonem 8 m , położone przy ul. Gumińskiej 2, na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

15 000 zł99 m² 152 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament w Porcie Praskim, przy ul. Sierakowskiego 1. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 99 m2; widok na rzekę; salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Bielany,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie - pokój z oddzielną dużą kuchnią z oknem. Zwierzęta mile widziane. Idealne dla studenta - blisko awf i uksw W pokoju: rozkładana kanapa, wygodny fotel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolumen

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe położone na Bielanach przy ulicy Wolumen, z dala od głośnych ulic. Zamknięte, strzeżone osiedle z ochroną. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł36 m² 79,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia Mieszkanie na podwyższonym parterze. Pomieszczenia - salon - kuchnia - otwarta na salon - sypialnia - łazienka z małą wanną - przedpokój Wyposażenie: - zmywarka - lodówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie / 3 pokoje / Warszawa / Saska Kępa / wynajem / Szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia w Warszawie? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brazylijskiej na Saskiej Kępie to wybór idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z dużym balkonem, w dobrej lokalizacji, z doskonałą komunikacją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie odświeżone. Lokal wyposażony (wyposażenie poniżej opisane). Składowe mieszkania: > duży salon z otwartą kuchnią, > łazienka z wc (wanna z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w sercu Bielan! Metro Słodowiec! Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 50 m , usytuowanego w apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone na ogrodzonym, spokojnym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych za szlabanem. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, zupełnie nowy, nowocześnie wykończony, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 4 piętrze, ładnego, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po odnowieniu, zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Modlińskiej 73 A w Warszawie, w bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

4 990 zł88 m² 56,70 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów - Orzycka, 3 pokoje, oranżeria, 88 m2, balkon, klimatyzacja. Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 88 m2, usytuowane na 6 piętrze eleganckiego, 14 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 600 zł83 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, ciche i wygodne 4 pokojowe mieszkanie 83 m2 w centrum Kabat. Mieszkanie kompletnie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się ono na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

8 700 zł87 m² 99,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z przepięknym widokiem na panoramę miasta W inwestycji trio apartamenty na muranowie budynek: trio Apartamenty Warszawa to inwestycja nagrodzona wieloma prestiżowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament | 5 pokoi | mokotów Jasne wnętrza | Dobra komunikacja | Strzeżone osiedle | Miejsce parkingowe | Dostępne od zaraz | Taras | Spokojna okolica | Cisza i spokój | Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: klimatyczne mieszkanie na ul. Giełdowej | Parter | Umeblowane | Wysokie pomieszczenia | Drewniana podłoga Westate Wola prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/62 mkw z garażem. Mieszkanie 2-poziomowe w rejonie wola park. I. Poziom: pokój dzienny 17 mkw z widnym aneksem kuchennym 7 mkw i wyjściem na balkon, sypialnia 11 mkw, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 4 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

5 600 zł59 m² 95,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobolewska

Sadyba,Warszawa

5 400 zł95 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia część środkowego segmentu (parter i pierwsze piętro) o łącznej powierzchni 95 m, w malowniczej i spokojnej okolicy Sadyby, przy ul. Sobolewskiej. Dostepny od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij