dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 000 zł47,07 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, z którego wyjdziemy na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85,55 m² 58,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 85 m w przedwojennej kamienicy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł34 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe na Starym Mokotowie. Mieszkanie po remoncie w powojennej kamienicy. Mieszkanie na wysokim parterze, jest możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1 piętrzę. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na warszawskim Gocławiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gocław, przy ulicy Polskich Skrzydeł. Lokalizacja ta zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,komfortowe nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne ) na zamkniętym , strzeżonym osiedlu Marina.Salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w pełni umeblowane i wyposażone, ursynów, ul. Romera 10. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł58 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajmu komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34,73 m² 86,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł101 m² 73,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament na Powiślu | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki Standard Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych rezydencji na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 115 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł251 m² 47,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

5 pokoi/251 mkw z tarasami I garażem 3 stanowiska. Lokal dwupoziomowy na cele mieszkaniowe lub biuro, z widokiem na las kabacki. I poziom 149 mkw : salon z jadalnią 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł85 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament do wynajęcia w samym sercu Warszawy, przy ul. Chmielnej tuż obok Nowego Światu. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44,80 m² 82,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3. Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2. Usytuowane na 5 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł73 m² 80,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below | powiśle / solec | 73 m | 3 pokoje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania położonego w odnowionej kamienicy na pograniczu Powiśla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,60 m² 67,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł61 m² 155,74 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 59 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Lokalizacja Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

15 400 zł99,50 m² 154,77 zł/m²

 

Piętro:30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o powierzchni blisko 100 m2 w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Ta oferta przy ul. Lokajskiego to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na zamkniętym osiedlu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18 Lokalizacja: centralna i komfortowa: zaledwie 10 minut jazdy samochodem do ścisłego centrum Warszawy.Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł67 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polna 3 apartamentowiec przy Pl. Unii Lubelskiej, 2 pokoje, 67m2 i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu przestronnego (67m2), komfortowego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowoczesnym budynku z tarasem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dereniowej, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca, który jest na przestronnym zamkniętym terenie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00; - Przeznaczone pary lub rodziny; - adres: Grochowska 207 - Całkowity koszt wynajmu: 4.212,91 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Powstańców Śląskich 106C. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł46,97 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyremontowane, kompletnie wyposażone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Lokal ma 47 mkw. i składa się z: - salonu (20 mkw.), a w nim: regał, komoda, rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: luksusowo wykończony i w pełni wyposażony apartament w inwestycji restaura (wysokiej klasy budynek z ochroną, recepcją i garażami.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w zadbanym budynku przy Alei Armii Ludowej 7 w Warszawie. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł52 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 47m2, 2 pokoje, ul. Grzybowska, nieużytkowany Jedna (1) sypialnia | W pełni umeblowany | 14 piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Klimatyzacja rozkład Apartamentu: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł48 m² 76,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Westate włochy prezentuje - jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem! Idealna propozycja dla par lub małżeństw szukających funkcjonalnego lokum w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł170 m² 194,12 zł/m²

 

Piętro:25/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m | 25. piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne, przestronne mieszkanie z kominkiem i dużym tarasem położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku apartamentowym w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł121,68 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni ponad 120 m2 w kameralnej zabudowie, sauna i siłownia dla mieszkańców Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł41,42 m² 76,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , położone na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. Rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł58 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Nowe Mieszkanie 58,86 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Otwarty salon * Aneks kuchenny * Sypialnia * Druga sypialnia / Gabinet * Łazienka * Korytarz * Duży balkon (6,24m2) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie na Pradze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje stylowe, przestronne, nieumeblowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, o wysokości 3.3m, w przedwojennej kamienicy przy ul. Ogrodowej. To miejsce łączy historyczny urok z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł58 m² 224,14 zł/m²

 

Piętro:33/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwupokojowe.