dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wawer,Warszawa

3 300 zł67 m² 49,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania trzypokojowego - do wynajęcia. Oferta zawiera film i spacer 3D. Piętro II bez windy, klatka schodowa zadbana, czysta. Mieszkanie wyposażone w niezbędne meble, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum ,kawalerka ,na rok ,jednoj lub pary ,bez zwieząt, dieci. Mieszkanie umeblowane i wyposazone ,pokoj , kuchnia szlepa.Bez posrednika, shludnym i pracującym. Czynz 550zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od już, wyjątkowe, kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w miasteczku Wilanów, przy ul. Kazachskiej 3, w budynku z 2011r. z windą. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

8 900 zł110 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designersko zaprojektowany, luksusowy apartament dla wymagających! rozkład Apartament o powierzchni 110 m2 powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

7 700 zł74 m² 104,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje luksusowy, 3-pokojowy apartament W centrum biznesowym warszawy | wola atuty Nowoczesny apartamentowiec metropoint Apartments (2020 r.) Topowa lokalizacja przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie przy ul. Kokoryczki ( Nowa Grochowska ) Praga Południe. Opis: na mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł45 m² 104,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

11 650 zł152 m² 76,64 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 152 m soft-loft Z panoramicznym oknem miasto Do wynajęcia niepowtarzalny soft-loft, który łączy industrialną estetykę z wyrafinowanymi materiałami i artystycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia kawalerka 32 metry przy ulicy Wiolinowej. Mieszkanie na 8 piętrze, z widokiem na Kopiec Cwila. Do metra Ursynow ok 300m. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 000 zł35 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 10 pietrze znajdujące się na Woli, ul. Grzybowska 37. Dostępne do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie składa się z przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł71 m² 91,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Port Praski - prestiżowa lokalizacja /dwustronna ekspozycja - duży taras z widokiem + balkon / 3 pokoje / salon 5 m wysokości / klimatyzacja / garaż Na wynajem wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

1 990 zł18 m² 110,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne studio do wynajęcia- warszawa Włochy. Dostępne od 5 stycznia. Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 w pozostałe dni i godziny proszę o sms.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

3 750 zł52 m² 72,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 52m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Krzyżówki, białołęka Żerań. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m , położone przy ul. Kondratowicza na Targówku. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł68 m² 132,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 68 m , znajdujący się w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia, przy ul. Chopina. Nieruchomość: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pok. w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu do wynajmu mieszkanie przy metrze wawrzyszew. N A J E M

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Bielany,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie z duszą, przytulne, bardzo słoneczne, klimatyczne. W kamienicy, z lat 60-tych, na 2 piętrze, z balkonem, klimatyzacją, dużą piwnicą. Nieruchomość, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy Al. Wyzwolenia - tuż przy Placu Zbawiciela. To przestronna kawalerka o bardzo słonecznej ekspozycji. Z dwoma oknami francuskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

6 300 zł38 m² 165,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2, położony w jednym z najbardziej pożądanych punktów Warszawy przy ulicy Chmielnej, w ścisłym centrum miasta. To przestrzeń stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/58 mkw z garażem, na kabatach. klimatyczne, poddaszowe mieszkanie typu studio; w czynszu zawarta jest opłata administracyjna z zaliczką na wodę i ogrzewanie. Dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, eleganckie mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Biskupia 48C. Cena: 2900 zł Najem + czynsz administracyjny (ok. 590 zł) + prąd + gaz 4000 zł Jednorazowa kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

4 950 zł74 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2005 roku, na zamkniętym i bardzo zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla pary! Mieszkanie będzie dostępne od 26 stycznia 2026. Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o pow. 48 m2, znajdujące się drugim piętrze budynku z lat pięćdziesiątych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

10 000 zł137 m² 72,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/en Fantastyczne mieszkanie w nowej części Żoliborza. Wykończone w wysokim standardzie wg projektu architekta czeka na nowych lokatorów. Mieszkanie jest przestronne a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja i unikatowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku z długimi loggiami i architekturą międzywojenną. Dzieło Bohdana Lacherta oraz Józefa Szanajcy. Obaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksordom prezentuje: mokotów / ul. Dolna do wynajęcia jasne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem garażowym. Komfortowe, ciche mieszkanie o powierzchni 65 m, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy rok, nowe możliwości. Czas na początek rozdziału, w którym wszystko zaczyna się od czystej, pachnącej nowością przestrzeni. Atuty Nowe, jeszcze przez nikogo niezamieszkane wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przyjemne lokum na strzeżonym, zamkniętym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Rozkładowe mieszkanie dwu- pokojowe o pow.50m2 w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35,79 m położone jest na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Przyokopowej 43 w dzielnicy Wola. To jasny i funkcjonalny lokal z loggią, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

6 500 zł41 m² 158,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od luksusowe mieszkanie typu executive suite w prestiżowej inwestycji Mennica Residence. Zaprojektowany w stylu art deco, wykończony naturalnymi materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe, z dużym balkonem, zlokalizowane w inwestycji w Miasteczku Wilanów przy ul. Zdrowej. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Koszyki,Warszawa

4 500 zł35 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum / ul. Wilcza / 35 m2 / balkon / zrewitalizowana kamienica Mieszkanie położone w przepięknie zrewitalizowanej kamienicy położonej w prestiżowej części centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Przestronne dwupokojowe mieszkanie (55m2) z dużym balkonem wychodzącym na wewnętrzną stronę osiedla. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

11 300 zł100 m² 113 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem unikatowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 100 m , zlokalizowane przy Żupniczej 18, w dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na 7 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie: targówek, ul. Ponarska 9 Dostępne bezpośrednio po podpisaniu umowy najmu Powierzchnia 36,70 m2 2 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) + loggia Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy Apartament z dwoma loggiami położony w inwestycji Nordic Sadyba na 9 tym piętrze z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zaprojektowany funkcjonalnie, w jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Wieluńska 2 (wola). Zapraszamy na wirtualny spacer po mieszkaniu: mieszkanie po generalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe ciche mieszkanie o powierzchni 44 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie jest umeblowane , składa się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij