dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka Dworska,Warszawa

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, minimum 8 miesięcy (do końca września). Eleganckie osiedle.Około 10 minut do stacji metra na Bródnie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhi

Imielin,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe w bloku z 2005 roku znajdującym się na monitorowanym osiedlu. Wysoki standard wykończenia budynku, blok i otoczenia utrzymane w czystości, dwa place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł95 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:13/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament z widokiem na panoramę Warszawy komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu, który oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe, tuz przy Placu Europejskim. Rozkład Apartament o powierzchni 105 m2, składa się z przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończony jasny i cichy apartament, o powierzchni 35 m2, położony na piętrze nowoczesnego budynku z 2021 r. w Śródmieściu. Na lokal składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Latawiec,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Natolińska 2. Wyjątkowa cisza i spokój. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną toaletą i łazienką. W pełni wyposażona otwarta na przedpokój kuchnia, oddzielna garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek: nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Taśmowej. Na terenie kompleksu wybudowanego w 2020 r. znajduje się zadbane patio z placem zabaw dla dzieci, rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł49 m² 89,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane 49M2, miejsce garażowe, duży balkon, doskonała lokalizacja przy stacji metra aleja wilanowska Budynek: osiedle "mokotów pod Skarpą" zostało wybudowane przez Dom Development w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasne , zadbane, czyste, czteropokojowe dwustronne mieszkanie na Sadybie. Mieszkanie składa się z: -salonu z balkonem francuskim, -oddzielnej kuchni (wyposażona w piekarnik, płytę gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ursus,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2023 roku, pierwszy najemca, 42m2 / dwa pokoje Z aneksem kuchennym, łazienka, balkon. W cenie miejsce postojowe W garażu podziemnym. NA cele mieszkalne, blisko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł72 m² 96,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Avangarden przy ul. Sarmackiej 6 - w sercu Miasteczka Wilanów. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł42 m² 136,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

3 500 zł34 m² 101,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowy, nowy apartament | osobna sypialnia | stylowe, komfortowe wyposażenie | nowe osiedle | domaniewska - służewiec | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Służewiec

Ursynów,Warszawa

2 590 zł30 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, najem na fakturę vat klimatyzacja. Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł33 m² 83,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie | Praga-Południe, ul. Przeworska 7 Nowoczesne, w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w inwestycji Dom Development z 2020 roku. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu małą, przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, przy ul. Dzielnej. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

11 600 zł112 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy elegancki, przestronny apartament o powierzchni 112m , położony w samym sercu Warszawy tuż obok Krakowskiego Przedmieścia i Teatru Polskiego. Idealny dla wymagającego klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

15 000 zł105 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w sercu wolskiego centrum biznesowego ul. Skierniewicka, warszawa Na wynajem wyjątkowy, czteropokojowy apartament położony na 9. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Parkur Residence | Taras widokowy | Zielone strefy wspólne | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Klimatyzacja Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą i garderobą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Sadyba,Warszawa

15 000 zł119 m² 126,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - ul. Potoki, zielona enklawa Mokotowa Na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany przy ul. Potoki - w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek 36 mieszkań na wynajem przy ul. Targowej 34 - scandom (kropka) pl Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w dobrym standardzie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English version below Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela bardzo ładne mieszkanie przy ul Bora Komorowskiego 35 w nowym budownictwie. Jasne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i cicha kawalerka o powierzchni 28 m , położona przy ul. Obozowej 56 na warszawskiej Woli. Mieszkanie świetnie skomunikowane, idealne do komfortowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

5 700 zł75 m² 76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe mieszkanie dla singla lub pary. Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 25, praga-Południe. Nowoczesny apartament położony na 1 piętrze w budynku z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego mieszkania, z którego w kilka minut spacerem dotrzesz do samego centrum stolicy? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mysikrólika

Imielin,Warszawa

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, słoneczne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , położone w spokojnej, zielonej części Ursynowa - na Starym Imielinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

1 780 zł46 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Krasiczyńska 2 na warszawskim Targówku. Nieruchomość: powierzchnia 46 m2. Piętro 1/10. Lokalizacja: zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie dostępne dziś **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy ulicy Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w idealnej lokalizacji! W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - przy ul. Domaniewskiej- z pięknym widokiem, ciche a jednocześnie tuż przy tramwaju i bliziutko do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Grochów,Warszawa

3 200 zł47 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 47 mkw, usytuowane przy ul. Dubieńskiej w sercu zielonej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

9 200 zł114 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , zlokalizowane na warszawskim Mokotowie (siekierki/sadyba). To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

3 500 zł94 m² 37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie 94,2 m - ul. Meissnera! Do wynajęcia oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 200 zł140 m² 8,57 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Pokój do wynajęcia - Metro Wilanowska, warszawa Szczegóły pokoju: do wynajęcia jasny i przytulny pokój lub miejsce w pokoju 3/2 osobowym w 5-pokojowym mieszkaniu na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i mp przy ulicy Wawrzyszewska 9 w Warszawie. Nieruchomość: na powierzchnię 31 m2 składa się duży pokój z balkonem, spora łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

3 750 zł50 m² 74,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Kubańskiej na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, w spokojnej okolicy, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł60 m² 114,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na wynajem, elegancja i funkcjonalność w prestiżowej lokalizacji Do wynajęcia apartament o powierzchni 60,2 m2, położony w nowej inwestycji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament morskie oko - widok na park I staw | stary mokotów Wyjątkowa nieruchomość na wynajem w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Warszawy - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche, komfortowe 2-pok. mieszkanie o pow. 54m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Jaktorowskiej na bliskiwj Woli. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z dobrą jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym niskim osiedlu, otoczonym pełną infrastrukturą - w pobliżu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij