dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament na granicy parku Morskie Oko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Idealne miejsce dla osoby wymagającej luksusu i wygody. Kameralny trzypiętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

27 900 zł153 m² 182,23 zł/m²

 

Piętro:25/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Luksusowy apartament 153,1 m w prestiżowej inwestycji Złota 44 - do wynajęcia Do wynajęcia przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 153,1 m w ikonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Bielanach, przy ul. Gwiaździstej. Oferta idealna dla singla lub pary. Mieszkanie składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (30m2), otwartej kuchni (10m2), sypialni (17m2), garderoby (8m2), łazienki (10m2), toalety (5m2). Standard Wysoki. Budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie do wynajmu. Przestronne, jasne , przytulne w znakomitej lokalizacji Warszaw Muranów. Kuchnia , salon z wyjściem na balkon duży i średni pokój- od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł36 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów 2 pokoje do wynajęcia garaż nowe budownictwo apartamentowiec Do wynajęcia apartament o powierzchni 36 m2 przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. Mieszkanie podzielone jest na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 mkw w budynku przy ul. Śniardwy. mieszkanie znajduje się na parterze. Lokal składa się z kuchni, łazienki z wc pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dla singla, pary, dwójki znajomych- bez rodzin z dziećmi - umowa na 12 miesięcy - do podpisania umowy najmu konieczne zaświadczenie o zatrudnieniu - najem bez kotów i psów Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 150 zł42 m² 122,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a dedicated sleeping area! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Natolin,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 58 m2, piętro 6/9 z windą w budynku z 2006r. przy ul. Franciszka Marii Lanciego, ursynów Natolin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4 000 zł + 800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Służewiec,Warszawa

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje komfortowy styl życia i doskonałą lokalizację. To mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m.2. -dwa osobne pokoje. -duży pokój (19 m.2) z loggią na całą szerokość pokoju, -sypialnia za zabudowaną szafą garderobianą (13,5 m.2), -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

4 600 zł101 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka Do wynajęcia przestronne mieszkanie 101,20 m z wyjątkowym widokiem na zieleń Mieszkanie jest dwupoziomowe , 4 pokojowe Z garażem I piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

4 200 zł61 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją tylko 20 minut od centrum! Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia, a jednocześnie chcesz być blisko tętniącego życiem serca Warszawy to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

3 700 zł54 m² 69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskich Bielanach. Bądź pierwszym najemcą! Nie pobieram prowizji od najemcy. Mieszkanie znajduje się na zielonym osiedlu tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

6 700 zł78 m² 85,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W kameralnej kamienicy Dwie sypialnie | Kameralna kamienica | Pole Mokotowskie | Dostępne od stycznia Wyjątkowy apartament na wynajem, który łączy urok przedwojennej architektury ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ładnej i zadbanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej zaledwie 3-4 minuty pieszo od stacji kolejowej Warszawa Włochy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 500 zł97 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, przy ul. Siennej 86. Mieszkanie: apartament z wyraźnym podziałem na dwie części: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Szeligowskiej, bemowo Chrzanów. Całkowicie nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 150 zł41 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkanie pierwszy raz wynajmowane! Wszystkie sprzęty i meble są nowe! 2025r.! garaż w cenie! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

4 980 zł71 m² 70,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w dzielnicy Praga-Południe, na terenie nowoczesnej inwestycji Mała Praga. To spokojna i kameralna okolica, z pełną infrastrukturą usługową w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Włochach. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 500 m do przystanku kolejowego Warszawa Aleje Jerozolimskie. Rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

3 750 zł42 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 42m2 skłądajace się z pokoju dziennego, obszernej sypialni, osobnej, widnej kuchni i łazienki. Standard Mieszkanie po całkowitym remoncie. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na nowym, zamkniętym osiedlu z ochroną oraz monitoringiem. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Metro Kondratowicza 36 m2 | 2 pokoje | balkon | garaż | ul. Głębocka 9 Najem okazjonalny | dla 1 lub 2 osób Do wynajęcia jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe, ciche 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w centrum Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Budynek Nowoczesny budynek oddany w 2007 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Prywatność. Prestiż. Spektakl. Prezentujemy jedyny w swoim rodzaju, luksusowy penthouse o powierzchni 180 m , zlokalizowany na szczycie najmodniejszego adresu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów Niski,Warszawa

5 500 zł86 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

5 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 47m2, wysoki parter/11 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Lizbońskiej, praga-Południe Saska Kępa. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3800 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzikich Jabłoni

Dolny Mokotów,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu od zaraz przestronne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Dzikich Jabłoni o pow. 90 m2 z balkonem, garażem podziemnym i klimatyzacją, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe na warszawskim Starym Mokotowie w sąsiedztwie Domu Wedla. Lokal o pow. 63 m2 w kamienicy wybudowanej w 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

3 100 zł40 m² 76,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Gocławek | ul. Kokoryczki 3b Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,44 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

5 500 zł124 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestrzenny, jasny apartament 4 - pokojowy, o powierzchni 124 metrów, z 2 balkonami, położony na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Dolny Mokotów, ul. Bobrowiecka. Dolny mokotów |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł134 m² 224,22 zł/m²

 

Piętro:18/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem znajdujący się na 18 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Złota 44,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 600 zł57 m² 115,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W browary warszawskie Browary Warszawskie | Najwyższe piętro | Podwójna ekspozycja | Rzadki układ z loggią | Wysokie sufity | Rondo onz | Bliska Wola | Modna okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pawia

Wola,Warszawa

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, nowolipki - ul. Pawia 51 (wejście od ul. Dzielnej) Metraż: ok. 25 m + balkon 6 m Piętro: 1/5 Koszt wynajmu: 2700 zł Czynsz administracyjny: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie na Ochocie! Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 48m , usytuowanego przy ul. Grójecka 65a. Osiedle jest zielone, ciche co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0._9.1.2._3.1.2. Mieszkanie 2 pok. o wygodnej przestrzeni 56m2 (oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia), przy ul. Stryjeńskich 8 na Kabatach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Romańska

Wola,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, wysokie (3.10m) i urządzone mieszkanie z dużym ogródkiem na warszawskiej Woli, nieopodal Centrum Handlowego Wola Park i stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna i przestronna kawalerka tuż przy metrze - Słowackiego 12, żoliborz Na wynajem oferujemy komfortową kawalerkę o powierzchni 33 m , zlokalizowaną w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

1 950 zł40 m² 48,87 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia dużą kawalerkę przy ul. Ludwika Kondratowicza 22 na warszawskim Bródnie (targówek). Nieruchomość ma 40 mkw i składa się z korytarza, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij