dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku znajdującym się kilka minut drogi od stacji metra Kabaty. Doskonała infrastruktura. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, supermarket "tesco". Osiedle zamknięte. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 38mkw w budynku przy ul. Niemcewicza na Ochocie. Mieszkanie składa się z: - 2 duże ustawne, niezależne pokoje: 11m2 i 15m2, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczny, nowoczesny, dwupokojowy apartament na Dolnym Mokotowie. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie jest przestronne, jasne, dobrze rozplanowane, w łazience znajduje się wanna, a w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

2 600 zł78 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 78 mkw w apartamentowcu przy ul. Zielone Zacisze na Targówku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne idealnie nowe 2 pok. w wygodnym metrażu (48m2) na Ursynowie w nowoczesnym kameralnym apartamentowcu z 2017 r. (osiedle strzeżone 24h), tuż przy linii metra (3 min do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie o pow. 38m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie rozkładowe. Umeblowane Rozkład Kuchnia oddzielna z oknem - glazura, panele, zabudowa kuchenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, gustownie urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt agd mieszkanie, usytuowane przy al. Niepodległości na Starym Mokotowie. Umieszczone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajęcia luksusowy apartament, całkowicie umeblowany i wyposażony. Kuchnia widna częściowo otwarta na pokój. Świetny punkt komunikacyjny, dobry dojazd w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł105 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia o powierzchni całkowitej 105 m2 znajduje się na 1 piętrze prestiżowego osiedla "patria" na warszawskim Powiślu. Osiedle "patria" jest otoczone parkami oraz znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 62 mkw w apartamentowcu przy ul. Radziwie na bliskiej Woli, niedaleko Parku Moczydło. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Wilanowie przy ul. Sarmacka 19 Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Śródmieście,Warszawa

2 599 zł47 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 2 pok. 47m2 w dobrym standardzie wykończenia i wyposażenia przy ul. Giełdowej 4. Nowe prestiżowe zamknięte osiedle Capital Art Apartments z dwiema recepcjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis budynku/osiedla Budynek wybudowany w 2017 roku. Cechuje go nowoczesny styl oraz powiew świeżości. W środku znajdziemy drzwi zabezpieczające, wideofon czy nowoczesną windę. Otoczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja! Do wynajęcia od zaraz, 3 pokojowe, wyremontowane, ładne mieszkanie o powierzchni 46 m2, na Bliskiej Woli przy ul. Grenady. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dygata

Żoliborz,Warszawa

2 699 zł47 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, zupełnie nowe - dla pierwszego najemcy - prestiżowe osiedle Żoliborz Artystyczny (przy ul. Kaliny Jędrusik) - bliski Żoliborz - niedaleko do metra, blisko do ch Arkadia. W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w strzeżonym budynku apartamentowym ze stanowiskiem garażowym w cenie najmu. Salon połączony z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialnia. Mieszkanie umeblowane (może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronnego, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Polskie Drogi na Ursynowie. Mieszkanie mieści się na 10 piętrze nowoczesnego budynku z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł59 m² 62,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowym strzeżonym budynku w samym centrum Warszawy,300 m od Parku Łazienkowskiego ,w rejonie ambasad.Mieszkanie bardzo ciche z widokiem na zieleń.Do mieszkania przynależy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świerszcza

Włochy,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Świerszcza. Świetny punk komunikacyjny: 5 minut piechotą do factory ursus 5 minut do przystanek autobusowy 194, 177; 306;716 10 minut do pkp ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

9 000 zł176 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 9 piętrze 176 m2 dwa balkony,3 łazienki, 4pok,kuchnia,pralnia > i garderoba. Do mieszkania przynależy duże miejsce w garażu podziemnym. > dodatkowo na 12 piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Wola,Warszawa

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super okazja! Piękne, słoneczne, jasne mieszkanie! Odnowione, czyste i gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, posiada lodówkę, pralkę, żelazko, tv, DVD, garnki, sztućce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 50 mkw w budynku przy ul. Radarowej, warszawa Włochy. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi (sypialnia, salon z półotwartym aneksem kuchennym),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wolna od już / Mieszkanie dedykowane dla pary, 1 osoby lub dwóch niezależnych osób. Bez zwierząt. Mieszkanie zlokalizowane w super punkcie komunikacyjnym na ul. Pańskiej , przy stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Praga Południe Grenadierów ,vis-a-vis szpitala. 46m2, dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka,4 piętro bez windy Wyposażane, meble, kuchnia szafki i sprzęty itp. Idealne położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bienia

Wola,Warszawa

1 875 zł34 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajdujące się na bliskiej Woli przy ulicy Adama Bienia (ul. Dobiszewskiego) z oddzielną widną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł98 m² 96,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament (penthouse) z panoramicznym widokiem o pow. 98,2 mkw, 3 pokoje, 2 garderoby, 2 łazienki, hall, taras, zlokalizowany na 11 piętrze ekskluzywnego apartamentowca Grzybowska 4 , budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 2 piętrze w domku jednorodzinnym całkowicie niezależne, gotowe do zamieszkania.Do miesięcznego czynszu dochodzi stała opłata miesięczna w wysokości 500 zł( za media) Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od lutego, mozliwosc wczesniejszej prezentacji. Bardzo widne, ciche, strzeżone/zamknięte osiedle z parkiem i placem zabaw, 2 minuty pieszo do sklepu osiedlowego, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, przytulne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w prestiżowej inwestycji Melody Park na Mokotowie. Doskonała lokalizacja (tuż przy Metrze Służew i ch Land), podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Praga Południe,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne, niedawno wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe, nowe meble. 2 pokoje (11 m. kw i 7 m. kw.) oraz salon z otwartą kuchnią (22 m kw) i dodatkowo wygodny schowek z pralką. Widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Stawki, łączącej ciszę i spokój z bezpośrednią bliskością ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 200 zł2 200 m² 1 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na Wilanowie przy ul. Branickiego 11 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow ok 50m2 na Natolinie. Mieszkanie umeblowane, z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Ogromnym atutem jest garderoba. W kuchni szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Woda i ogrzewanie miejskie w cenie najmu 1600 zł. Mieszkanie dla max. 2 osób. Mieszkanie zlokalizowane na ul. Broniewskiego miedzy ulicą Gala Anonima a ul. Rudnickiego. Mieszkanie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rewelacyjny 2 pokojowy apartament w apartamentowcu z grudnia 2017 roku, zlokalizowanym w nowo oddanej części osiedla Central Park przy ulicy Jurajskiej/ Pieskowa Skała. Nowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 500 zł84 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie to ma powierzchnię 84 m2, składa się z dwóch sypialni, salonu z otwartą kuchnią, dwóch łazienek( do jednej z nich jest wejście z sypialni) i loggi. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

60m2 apartment to rent in Mokotów district. The apartment is located in the Qbik Loft building in an industrial and modern environment. With beautiful graffiti paintings decorating staircases and high.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 lutego mieszkanie tuż przy lesie kabackim, tesco i 3 min do metra kabaty! dwa pokoje oddzielne, oddzielna kuchnia. Z obu pokoi wyjście na balkon. Balkon w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do najmu bardzo ładne, nowoczesne, funkcjonalne, jasne, ciche, po gruntownym remoncie (nikt w nim od remontu nie mieszkał), wykończone materiałami wysokiej klasy i z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis budynku Nowoczesny Apartamentowiec który wraz z osiedlem został wybudowany w 2017 roku. Wysoki standard samego budynku. Czyste klatki schodowe. Nowoczesne windy. Opis mieszkania Schludne.