dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 977 ogłoszeń

472 000 zł27,80 m² 16 978,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż spokojne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonej Ochocie. Lokal o powierzchni 27,8 m usytuowany jest na czwartym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z wnęką sypialną. Wyposażone w meble i sprzęt agd. Cena 2600 zł plus czynsz administracyjny ( 600 zł ) oraz media zgodnie ze zużyciem. Kaucja jednomiesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Ochocie w bloku z 1974 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 przy ul. Mołdawskiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Pokoju Holu Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 zł37 m² 73,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących dobrze skomunikowane miejsce, jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł41,30 m² 16 707,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Inwestycyjne Dwa pokoje | Garaż w cenie 45000 Sprzedaż mieszkania 41,31 m Mokotów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 41.31 m , zlokalizowane, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,20 m² 14 348,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m , położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie na najwyższym piętrze - 120 m przestrzeni, światła i spokoju w zielonej części Natolina, zaledwie kilka minut od metra. Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z 30 metrowym ogródkiem, o powierzchni 40 m , położone na parterze w nowym budynku przy ul. Żupniczej 21b na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł41,64 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa Gołąbki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

888 300 zł47,05 m² 18 879,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł71,18 m² 25 288 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż - 71 m2 I ul. Złota I centrum Warszawy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 71 m2, położone przy ul. Złotej w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł38 m² 12 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 457 zł38,71 m² 18 869,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł69,70 m² 16 484,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze w kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Targowej 33b na warszawskiej Pradze. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche, komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Międzyborskiej na odcinku między Al. Jerzego Waszyngtona , a ul. Grochowską. Pokój z osobną, widną kuchnią oraz łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 038 zł59,44 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Żeraniu. Opis lokalu Mieszkanie składa się z łazienki, kuchni i 2 niewielkich pokoi. Mniejszy z nich pełni rolę sypialni, większy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł58,73 m² 18 729,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w topowej lokalizacji Warszawy ul. Stefana Okrzei. Nowoczesny budynek wielorodzinny oddany do użytku w 2008 roku. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,12 m² 19 174,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 27,12 m 2 na parterze z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie jasne, ustawne, składa się z pokoju, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48,50 m² 78,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | odświeżone | blisko metra | zielona okolica | Mokotów Służew nad Dolinką Do wynajęcia od zaraz komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 576 zł53,92 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,60 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rakowiecka 2b to adres, którego nie trzeba przedstawiać mieszkańcom Warszawy. Niektóre mieszkania kupuje się wyłącznie zimną kalkulacją To kupuje się również sercem. 47,6 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł39 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m, 4 piętro w kamienicy bez windy. Kamienica zbudowana w latach 40/50 jako plomba. Mieszkanie do odświeżenia , remontu. Okna pcv. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł63 m² 13 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nugat budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28,30 m² 17 314,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka położona w zielonej i cichej części Warszawa, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Śródmieście - Stare Miasto | ul. Franciszkańska 3 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane tuż obok warszawskiej Starówki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł48,18 m² 26 982,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park Skandynawia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54 m² 15 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mokotów Sadyba - ul. Bernardyńska - 54 m2 / 3 pokoje po remoncie we speak english Doskonałe zarówno dla rodziny, jak też inwestycyjnie Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53,60 m² 13 805,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Warszawa Wola - Blisko metra Księcia Janusza! Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,2 m2 w świetnej lokalizacji - Warszawa Wola Lokalizacja komfortowa dla rodzin z dziećmi gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,47 m² 25 409,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Eng below Kameralne studio w samym sercu Warszawy - 27,47 m Prezentuję na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie typu studio, położone w doskonałej lokalizacji w centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł37 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Śródmieście - Stare Miasto | ul. Franciszkańska 3 Do wynajęcia od sierpnia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane tuż obok warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55 m² 17 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,91 m² 14 709,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł38 m² 29 342,11 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*czynsz do wspólnoty W cenie najmu! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa.