dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

577 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 350 000 zł254 m² 9 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

prestiżowe, kameralne osiedle "brzozowy Park" z zabudową w stylu angielskim, nowy dom wykończony, nigdy nie zamieszkany, gotowy do wprowadzenia, ogród z tujami zapewniającymi prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł240,40 m² 14 309,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Prestiżowy adres, który rzadko trafia na rynek dom na Dolnym Mokotowie z duszą i potencjałem inwestycyjnym w sercu willowej Warszawy Dolny Mokotów jeden z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły ai ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 849 000 zł256 m² 7 222,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu | 3 lokale usługowe | Stara Miłosna Zapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód 3 lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł136 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026 Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł333,20 m² 7 199,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:501 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący-8 pokojowy zlokalizowany przy ul. Słupskiej w dzielnicy Warszawa Ursus. Dom położony na działce o powierzchni 500,1 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł188 m² 9 521,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący usytuowany na pięknej działce w kształcie idealnego kwadratu. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na działce o powierzchni 478m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy Farbiarskiej. Dom wybudowany został w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł336 m² 10 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Największym luksusem staje się dziś przestrzeń a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł514 m² 13 521,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zakup 0% prowizji dla kupującego! Odrestaurowana kamienica z możliwością dokupienia sąsiedniej działki, po generalnym remoncie przeprowadzonym w latach 2010 - 2016 na podstawie przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować unikalną rezydencję z klasyczną architekturą w sercu Wilanowa Niepowtarzalna rezydencja wolnostojącą o powierzchni 402 m (308.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł269,80 m² 17 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Homeally prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł420 m² 6 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Są w Warszawie miejsca, które nie próbują udawać miasta. Falenica od lat żyje własnym rytmem między sosnami, drewnianą architekturą, bazarkiem pachnącym świeżymi warzywami i niedzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 900 zł138 m² 64,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Wynajmij bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników kilka domów dla firmy! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026 Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 000 zł108 m² 11 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Kameralna zabudowa - tylko 32 segmenty gwarantujące prywatność i spokój. Bliskość natury - idealne miejsce dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku. Świetna lokalizacja - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120,59 m² 13 682,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Skrajny segment 120,59 m | ogródek 68 m | garaż | 2020 Na sprzedaż skrajny segment na osiedlu Czeremchowa Ostoja przy ul. Rustykalnej w Warszawie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł180 m² 17 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Agencje zapraszam wyłącznie w przypadku, gdy kupujący płaci Państwu prowizję za wyszukanie nieruchomości i obsługę. Na sprzedaż oferuję w pełni wyremontowany segment środkowy (180.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł600 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

600 m2 | 5 sypialni | 4 łazienki | garaż na 4 samochody | klimatyzacja Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu tuż przy Placu Vogla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł90 m² 16 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Nieruchomość na działce z atrakcyjnym mpzp, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa Pyry Leśne, przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł216 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż bliźniak urządzony w klasycznym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa, w spokojnej okolicy, na Zawadach. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 749 000 zł210 m² 8 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Avenue Estate oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący, na działce 197m2. w cichej i bezpiecznej okolicy domów jednorodzinnych w dzielnicy Stare Włochy. Atuty: lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł93,04 m² 10 210,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Osiedle leśny zakątek Lokale na parterze dwupoziomowe- 93,04m2 z dużymi narożnymi ogrodami (wielkości ogrodów od 71m2 do 311m2) i 2 miejscami postojowymi- - lokale z ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł307,48 m² 4 878,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:574 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i spokojnej części Warszawy - Marysinie Wawerskim przy ul. Cedrowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł587 m² 5 621,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% prowizji - oferta na wyłączność. Dom wynajęty do grudnia 2030 roku w cenie najmu 21000pln/msc .Znakomita lokata kapitału. Wolnostojący dom, doskonale zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł226 m² 8 402,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie blisko ulicy Puławskiej i Lasu Kabackiego. Dom o powierzchni 226m2 wybudowano w technologii tradycyjnej i przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie musisz czekać na koniec budowy. Aż 80 m strefy dziennej i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Tu wszystko jest gotowe. Wybierasz dziś. Jutro zaczynasz wykańczać. Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł501 m² 8 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Do sprzedania dwa domy znajdujące się na jednej działce o powierzchni 2341m2. Pierwszy dom (funkcja mieszkalna) 341m2 składa się z dwóch poziomów. Parter to: - salon z osobną widną.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł440 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Zapraszamy do zapoznania z wyjątkową ofertą willi do wynajęcia na ul. Tykocińskiej - Willa Pietrusińskiego Jest to zabytkowy budynek o powierzchni całkowitej około 440 m2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł450 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:754 m²

Komfortowy dom o pow. 450m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce w Aninie przy ul. Bronisława Czecha. Okolica z pełną infrastrukturą-szkoły, przedszkola, sklepy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Komfortowy, przestronny dom o pow. 250m2, usytuowany na pełnej zieleni działce o pow. 1177m2 na Ursynowie Grabowie. To jedno z tych miejsc, które wciąż zachowują spokojny, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowy dom na Starym Żoliborzu - idealny na biuro lub cele mieszkalne Szukają Państwo przestrzeni z duszą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł375 m² 9 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa rezydencja w stanie prawie deweloperskim, położona w zielonej, spokojnej części Wawra zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Dom o powierzchni 375 m powstał z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł792 m² 8 207,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezydencja w zielonej części Wilanowa. Przestrzeń, prywatność i spokojny rytm życia. Niektóre domy robią wrażenie metrażem. Inne sprawiają, że po prostu chce się w nich zostać na.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 000 zł370 m² 40 537,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa, luksusowa willa miejska o powierzchni 370 m , zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, łączy nowoczesną architekturę, elegancję oraz najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł345 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji od Kupującego. Bardzo ładny czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie na granicy z Wilanowem blisko Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł282 m² 9 397,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Ten pełen możliwości aranżacyjnych segment skrajny to 282 m powierzchni użytkowej usytuowanej na działce o powierzchni 371 m przy spokojnej ul. Denarowej w warszawskich Włochach.