dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 968 ogłoszeń

Rynek pierwotny

929 999 zł68,48 m² 13 580,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja | Targówek Osiedle o niskiej i kameralnej zabudowie. Przestrzeń wspólną wypełniają uliczki, place miejskie, skwery, alejki oraz fontanny. Atrakcyjnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł47 m² 18 936,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Motorowa 8 (praga-Południe) To idealna oferta dla singla, pary lub jako lokata kapitału. Mieszkanie Na 47m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, wola - Koło, ul. E. Ciołka - blisko skrzyżowania z ul. Górczewską 40 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | balkon typu loggia ok 5m2 | piwnica ok 2 m2 | piętro 9 |.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł56,40 m² 11 968,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56,4 mkw. położone na Białołęce, przy ul. Podłużnej 36. Na zadbanym, monitorowanym, ogrodzonym i bardzo zielonym osiedlu Lewandów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 604 448 zł120,99 m² 13 261 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 74 ( z antresolą ), taras: 19,23 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37,80 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach Na powierzchnię mieszkania składa się: - przestronny pokój dzienny, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł51 m² 20 882,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Stan deweloperski | 2 pokoje + oddzielna kuchnia | Loggia 3m2 | Możliwość połączenia z drugim sąsiednim mieszkaniem | Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł70,11 m² 16 944,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł47,10 m² 15 074,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 302 zł43,82 m² 13 014,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,80 m² 19 921,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone w super lokalizacji na Warszawskiej Sadybie! ( Mokotów ) Mieszkanie położone jest na wysokim parterze i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł42 m² 17 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł40,19 m² 16 297,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł59,17 m² 21 801,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grabowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 036, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł57 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowaną kawalerkę w sercu Śródmieścia Południowego. Mieszkanie po dużym odświeżeniu i w pełni umeblowane łączy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,10 m² 18 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54,10 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 414 zł52,06 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem w centrum Mokotowa *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,10 m² 18 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum warszawy | rondo onz | ciche | 2 oddzielne pokoje | 38,2 m cena : 670 000 do negocjacji Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, ale bez miejskiego zgiełku za oknem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł49,99 m² 20 584,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł81 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznaj wyjątkową ofertę - nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z 1995 roku, po gruntownym remoncie, usytuowane przy ul. Ptasiej 4. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 040 zł51,23 m² 13 449,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy: s8 |.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe, ciche mieszkanie 56,40 m2 - Targówek ul. Radzymińska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku z 2010 r. Składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł67,70 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą Białołęka, ul. Książkowa Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowo atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2 znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowymi windami. Zarówno budynek jak i teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł52,30 m² 14 856,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mdp partners prezentuje Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł32,45 m² 21 171,03 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 32,45 m2, usytuowane na 7 piętrze w siedmiopiętrowym bloku z 1966 roku. W 2025 roku został przeprowadzony generalny remont klatki. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

863 500 zł64 m² 13 492,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 800m od Metro Kabaty, o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy oraz parkingiem dla mieszkańców za.

Szczegóły ogłoszenia

1 928 000 zł107,12 m² 17 998,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, w pełni funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wólczyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,30 m² 11 787,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w budynku przy ul. Aluzyjnej, z przyjemnym widokiem na otwartą przestrzeń. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł43,50 m² 16 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno.