dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8m2 znajdujące się w pobliżu stacji metro bródno Mieszkanie jest zadbane, z ekspozycją na 3 strony świata. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Grochów,Warszawa

3 744 zł54 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ze względu na spore zainteresowanie mieszkanie można zobaczyć w ten piątek 5.08 (od godz 18) do Niedzieli 7.08 (do 16). W niedzele podejmę decyzje i podpisanie umowy będzie już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Stylowa kawalerka w centrum Muranowa. Do sprzedania urocza i stylowa kawalerka w bloku z 1967 r. w samym centrum warszawskiego Muranowa. Jeśli szukasz eleganckiego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolińska

Grochów Południe,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z oddzielną kuchnią. Wszystkie pomieszczenia posiadają okna, ponadto mieszkanie usytuowane jest od strony zachodniej, w związku z czym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

639 000 zł53 m² 11 986 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Górny Mokotów! Osiedle przy ul. Smoluchowskiego! Jest tam wszystko co potrzebne do życia w wielkim mieście. Szkoła, przedszkole, przychodnie lekarskie, dwie Stacji Metra! Prezentujemy 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu pokój z samodzielną kuchnią , o powierzchni 37 m 2 , przy stacji metra Wierzbno , nieopodal Radia i Telewizji. Wynajem okazjonalny minimum 12 miesięcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

488 000 zł35 m² 13 942,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu 35 metrowe , 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie, znajdujące się na 3 piętrze , w zadbanym budynku w otoczeniu zieleni. Mieszkanie idealne do zamieszkania dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

485 000 zł47 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W rejonie: - 300 metrów Koneser, - 250 metrów przystanek tramwajowy, - 150 autobusowy, - 700 metrów stacja metra Szwedzka, -350 metrów do Biedronka i Aldi, - 350 metrów Dworzec Kolejowy Kijowska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Targowej na Pradze Południe. Lokal usytuowany na 6. piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 662,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na granicy Śródmieścia i Woli przy ulicy Chłodnej. Prestiżowa lokalizacja , jedna z najlepszych w Warszawie. Rondo onz 600 metrów, hala Mirowska 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe miejsca do zamieszkania! Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m. Lokalizacja - ul Kowalczyka (osiedle Atal Marina) - dobra komunikacja (przystanek ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 542,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje gotowe do zamieszkania, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,68 m2 w Nowych Włochach na osiedlu Ogrody Włochy. Cena mieszkania mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane na 8 piętrze w 10-cio piętrowym budynku z 1968 roku z windą, zlokalizowanym przy ul. Wrzeciono na Bielanach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

3 420 zł52 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia ciche dwupokojowe mieszkanie w kameralnym bloku w obrębie zamkniętego chronionego osiedla zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 700 zł62 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tyko U nas Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkola, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki, kompleks sportowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Bardzo widne, słoneczne i ciche mieszkanie w bloku przy ulicy Miączyńskiej. W pokojach na podłodze parkiet. Kuchnia widna oddzielna z przejściem do pokoju. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł26 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe , ciche mieszkanie po generalnym remoncie -wszystko nowe.Ulica Jana Pawła II okolice ulicy Anielewicza.7 minut spacerem do Arkadii,10 minut tramwajem do Ronda ONZ. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

652 000 zł56 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowane w zielonej spokojnej części Białołęki. Blok znajduje się na ogrodzonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

745 000 zł50 m² 14 962,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe na 3. Piętrze Z windą W zadbanym bloku na ul. Wolskiej 78/80 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

649 000 zł60 m² 10 780,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,2 m2, położonego na malowniczej Saskiej Kępie przy ulicy Lizbońskiej 4. Budynek: lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł100 m² 11 947,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Unikatowe wyjątkowe 4 - pokojowe mieszkanie 99,60m2 na warszawskich włochach przy ulicy 1 Sierpnia Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11-piętrowym budynku w bloku dwie windy, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarchomin,Warszawa

666 490 zł61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

-Opiekun oferty tel. 3-pokojowe, świetnie skomunikowane mieszkanie na Tarchominie. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) otoczenie nieruchomości: tarchomin to doskonale zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

348 000 zł27 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2003roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim i widokiem na panoramę Warszawy, na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku z 1971 roku, na ulicy Bracławskiej 10, na Osiedlu Hansenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł71 m² 16 901,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną, garderoba oraz przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Grodzisk,Warszawa

534 128 zł52 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje w cichej zielonej okolicy na Białołęce. Otoczenie nieruchomości: osiedle Grodzisk na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

603 151 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc Zupełnie nowa inwestycja na Bemowie! Zadzwoń teraz i zarezerwuj termin spotkania w Biurze Sprzedaży: przedstawione mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Ulrychów,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z tą unikalną ofertą mieszkania, które znajduje się przy ulicy Garbińskiego 7 na zielonej Woli w urokliwej Warszawie. To komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

420 000 zł26 m² 15 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 26,5 m.2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Blok z lat 60-tych, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac 1905 Roku

Ursus,Warszawa

700 000 zł94 m² 7 423,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Okazja! warto! Inwesta prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe ( 94,3m2), rozkładowe mieszkanie. Lokal położony jest w starym Ursusie, przy ulicy Plac 1905 Roku. Mieszkanie składa się z czterech,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m usytuowane na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1982 r., ul. Umińskiego. Skład; duży pokój z balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Ursusie, stare budownictwo, salon z aneksem plus 2 pokoje i łazienka. Spokojna okolica, dużo rodzin z dziećmi, blisko sklep spożywczy, szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stegny,Warszawa

510 000 zł31 m² 16 451,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, kawalerkę na Mokotowie. Metraż nieruchomości to 31m2 składa się z: pokoju Oddzielnej kuchni Łazienki Kawalerka po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

660 240 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Wawrze Mieszkanie ulokowane jest na 1 pietrze 4 - piętrowego budynku. Mieszkanie jest wykończone wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł64 m² 12 460,80 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m2, usytuowane na 12 piętrze, w szesnastopiętrowym bloku z 1993 roku, przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą przy ul.Williama Szekspira. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

585 000 zł41 m² 14 338,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na obszarze Starego Mokotowa, przy ul. Dąbrowskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w 11-piętrowym bloku z początku lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

619 000 zł51 m² 12 209 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zakup tylko za gotówkę!. Lux mieszkanie 50,70 M2 - 3 pokoje ul. Igańska rewlacyjny układ mieszkania. Okolica Rondo Wiatraczna - 10 min. do : traktu królewskiego, metro politechnika, pkin. bardzo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij